Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: след тованови [re: bushido]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано19.04.08 03:04



Оградата е дъсчена .., с огромни растояния между гредите - провирам си ръката през тях и си открадвам няколко ягоди...



----------
Свободна съм .

Тема Re: изведнъж от горатанови [re: bushido]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано19.04.08 03:07



Иска ми се да тичам .., но се чувствам не на мястото си и се .. срамувам от голотата си.. най-вече- ми се иска да вися на лианите... само да се облека.. и ще го направя.. ако си намеря препаска...



----------
Свободна съм .

Тема Re: та вървите си из гората ... *нови [re: bushido]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.04.08 06:45



В нашите гори можеш за видиш основно счупени пластмасови или стъклени бутилки, пълни с дъждовна вода. Асоциацията? Пак някой скапаняк с претенции за цивилизованост е минал и е осрал пейзажа.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: та вървите си из гората ... *нови [re: bushido]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано19.04.08 07:53



е, не :)))))
аз си представих глинено гърне с мед

ся като не е течност ко да правя ама бръкнах с пръст, не го облизах :))) ми ако не е мед - къде се е чуло и видяло мед в глинено в тумбесто гърне като гювеч с похлупак :))))
а гърнето въобще не беше на пътеката да ти кажа, а леко катурнато до ствола на едно дебело широколистно дърво
що бех сама в тая гора, м?!



Тема Re: та вървите си из гората ... *нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.04.08 09:35





He longs to kiss every lock of you hair

Тема Re: та вървите си из гората ... *нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.04.08 09:41



лукс и висока подръжка ... откъде ли ще да е изпаднала в горичката таз бутилка рядка, изстудена, готова за консумация ... но ... чудеса се случват



He longs to kiss every lock of you hair

Тема Re: та вървите си из гората ... *нови [re: Beчep]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.04.08 09:54



м, защо, много са си хубави заключенията ... чиста и блестяща е любовта за теб, съвсем естествена, хубава на вкус ... какво по-добро от това



He longs to kiss every lock of you hair

Тема ВОДАТАнови [re: Brave_bg]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.04.08 09:59



поне за мен е най-добрият възможен избор! това е субстанцията без която никое същество не може да оцелее. а нима без любов може?! освен това хората, които избират чиста, прясна вода, готова за пиене приемат любовта като нещо напълно реално и възможно, нещо, за което са готови и в което биха се впуснали без колебание. защото представиси бутилка скъпо вино, примерно, колко е вероятно наистина да намериш в гората? не казвам, че е лошо, даже напротив. но такъв избор предполага някаква изключителност, рядкост, нещо като да удариш джакпота



He longs to kiss every lock of you hair

Тема джунглата, отговорнови [re: bushido]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано19.04.08 10:10



вие гол-голенички в джунглата е разкрепостта ви в секса! айде сега да видим кой се чувства неудобно и неловко, и ... лепнещо

, и кой се чувства свободен като птичка.

аз между другото като правих теста за първи път казах, че ситуацията е нереална и че без дрехи имам усещането, че нещо ми липсва ... и всъщност липсващ беше самият секс, щото още ми беше непознат като усещане /мда, старичък е тестът/, а пък пичът който ми го прави го разтълкува, че ми липстал оргазъм

He longs to kiss every lock of you hair

Тема Re: ВОДАТАнови [re: bushido]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано19.04.08 10:14



Ти пък ся мен съвсем ме отчая с тая рядкост и изключителност

- щото аз като чуя "гора", моментално се пренасям някъде в приказките; моята гора е някаква такава омагьосана, с огромни дървета, но не е плашеща. Съдът е на някое слънчево местенце, златна купа от съкровище с фини рисунки, пълен е с блестяща плискаща се течност, дето и аз не знам каква е (чиста енергия, това ми хрумва), ама протягам ръка и си играя със слънчевите зайчета в течността. Животното ми е еднорог, ко да прая Градинката с ягодките и тя като от приказка, ниска дървена оградка, слънчева полянка, е то как да не се протегнеш за някоя топла ягодка.
А като се пренеса в джунглата - веднага си казвам - ммм, добре, че съм гола, че си е жега тук; ама веднага се оглеждам за някой слънцезащитен крем, спрей против ухапвания от насекоми и едно зелено листо за препаска, да съм елегантна... нали съм дева, трябва веднага да спретна ежедневния съпорт от подръчни средства

Peel me a grape, crush me some ice...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.