Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 21.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема как го предпочитате ?нови  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано16.04.08 16:41



подразнен от темата в която някакви заблудени твърдят че 40-50 годишните ебат страхотно се сетих че може би те смятат че да яздят 40 -50 мин някои мъж е страхотно ебане ...щото не мога да повярявам че мъж на тая възраст ще има физическите сили да помпи толкова време...
аз примерно предпочитам да съм отгоре .... и АЗ да еба


а вие как предпочитате ?

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: caiko]  
Автор karea ()
Публикувано16.04.08 16:45



Аз съм съгласна, че едно от основните условия за качествен секс е добрата физическа форма, най-добре и на двамата партньори, макар че необходим минимум е един.



He ran into my knife ten times.


Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: karea]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано16.04.08 16:48



точно
и то мъжа нали?
аз примерно не харесвам слаби мускулести жени с плочки на корема и възлести рамена.....

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: caiko]  
Автор karea ()
Публикувано16.04.08 16:54



Мъжът, да, така е прието. Но аз въпреки пословичния си мързел, съм съгласна да съм аз отгоре. В секса ако не проявяваме ентусиазъм, то в кое?


Обаче, ако знаеш какви спортни мъже има над 40...

He ran into my knife ten times.


Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: karea]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано16.04.08 16:57



знам знам
всеки ден ги гледам във фитнес залата
аз тренирам а те си говорят за секс
женени с по 2-3 деца.....

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: karea]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано16.04.08 16:58



и не се обиждаи ама такива мързеливи като ги кача отгоре и разбирам как някои мъже заспиват по време на секс



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: caiko]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано16.04.08 17:01



Сайко, Сайкоооо, на комшиите бебето сигурно събудих от смях. 40-годишните са най-качествените ебачи, колкото и да не ти се вярва. Не напразно "навалицата" при тях е най-голяма. И повярвай ми, без особенна специализирана физическа подготовка, имат физическите сили и повече да помпат. И болшинството от тях, като теб обичат те да са отгоре. Просто на 40 годишните всичко в секса им е явсно, ясно им е как да доставят удоволствие на една жена, ясно им е как да се владеят и т.н. и пр.
Честно, по-голяма смешка не бях чела скоро.





Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: caiko]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.04.08 17:03



Еее, Цайко, то ако не можеш да ебеш когато си отдолу.... ))

entre dois mundos


Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано16.04.08 17:07



Значи качественото ебане тепърва ми предстои , баси кефа





Тема Re: как го предпочитате ?нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано16.04.08 17:08



така си е Наде, да се захиля и аз най-сетне днес, че ми разглобиха ченето, гадни зъбари!


та понеже в последно време все дъртаци над 40 гледам ме наобикалят ( ех, старост- нерадост), в тяхна защита и аз да кажа, че много са си таман хорицата, бива ги всъде, що си знаят сигурно, знам ли и аз, но мен ако питат сега, не бих си го сменила с някой младичък, не че нещо им има , ама друго си е да те подхванат здраво и да не пускат


Влюбена в теб

Редактирано от glupcho на 16.04.08 17:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.