Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: dalya_night]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.04.08 13:06



На теб със сигурност ще ти пиша (доказано е, ей!), защото знам, че ще ми намериш смисъл даже и там дето нямам акъл да го сложа.
Винаги съм се ужасявала от огромното количество графомани, набъбващо в геометрична прогресия и фактът, че аз съм една от тях в този грамаден кюп на самоочистващи и самотерапиращи се невротици и самотници


Да бъде един от многото - малка духовна смърт за сноба



Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: Aйшa]  
Автор Taigun (лайка)
Публикувано15.04.08 13:08



Или пък щях да се присламча до някой простодушен Ханс да му доя кравите и да му раждам дете след дете, докато започна да им забравям имената.

Трепеш всички риби и рибарки направо

! Де ги тия простодушни Хансовци, бря? И те завалиите - досущ като нас - с мъка докарват по 1,4 отроче на семейство (или нещо от сорта)! Хем статистиката (и не само тя) им е яко подпряна благодарение на пълчищата "гостуващи" рязани винтовки (Далина дано не дои дебели авторски такси;)... Та - евентуално някой простодушен Юзджан или Мехмед, ама няма да склониш: знам те аз



Всичко се изменя, като памучен плат на слънце.


Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: Taigun]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.04.08 13:12



Айш не ще винтовки , това е сигурно





Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: dalya_night]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано15.04.08 13:16



Ша бегам у друга страна, како..ако стане таково катаклизмо..мож да я люба Булгарията, ама нема как, тя ша ма разбере, че не я напускам фаф сърцето си, а ще си остане моята първа лебоф..аз съм космополит, бре..)), а там леба- каквото сабя покаже..чинии не мием:)))))))и друго не праим..:))

Обичам те!:)


Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: Taigun]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.04.08 13:16



Ако проблемът е в Хансът, ще си прекръстя някой Юрген и пак ще е на моето.
Но само не Мюмюн, или пък Сюргюн... малко ли са ни таковали пет века, та и сега мен. Има си Гретхени за тая работа, техен ред е сега.





Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: Aйшa]  
Автор eммa. (викторианка)
Публикувано15.04.08 13:16



Винаги съм се ужасявала от огромното количество графомани

и аз, и аз. най-вече от поетесите, което си е доказана диагноза.

чехов и джойс са мутантни, не бива да сме нагли дотам, че да се сравняваме с тях. макар че скоро в една книжарница ми хрумна въпросът - що се мъчат съвременните автори да пишат, като има вече класици като тях?



ама ся ще фърля най-лютата си клетва - секс да не видя повече, ако ти си графоманка.

love и риболов

Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: Aйшa]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.04.08 13:19



и писмото ми ще завършва:
и целуни децата: гретхен, юрген , сабине , валфганг, терезхен, ума ,и малкия курт ....





Тема Не си ме разбрала,нови [re: dalya_night]  
Автор ZENOLA (milady)
Публикувано15.04.08 13:24



че не става въпрос за самото счетоводство! Все пак аз лично първо съм икономист после счетоводител

и т.н.


п.п И баланса ми и досега винаги е излизал

Редактирано от ZENOLA на 15.04.08 13:26.



Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: eммa.]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.04.08 13:25



Сега тъй като напъпва златния век на блоговете, писмената продукция се превръща от поток на съзнанието в канал на подсъзнанието и всичко е като едно Капалъ Чарши на словото - ела на моята сергийка, виж дрънкулките, вземи две писалки за двеста лева безплатно и дай 30 лева пощенски разходи.
Същото е и с музиката - Вавилония от дрънчащи гръмогласно плагиати - още преди да са измислили нещо е ясно, че то вече съществува.
Прекалено добре живеем, за да се очаква да пръкнем нещо неръкотворно.
За изкуството се иска зор, чанч и настръхнал от безебие мозък. А сега - кво е тва - на всеки ъгъл изкуствен чеп, кой от кой по-ефикасно ти слагат тапата на божественото вдъхновение. Ааамаха!


Аз викам да забранят изкуството, да стане нелегално. Само така има някаква надежда да бъде спасено от кръстоносния поход на ситата, скучаеща и прясно наебала сама себе си във всички пози посредственост



Тема Re: Стига сте работили!:)) Оф, бре!нови [re: Aйшa]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.04.08 13:27



велико....






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.