Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Дайте акъл...нови  
Автор pErkova (непознат)
Публикувано03.04.08 21:03



Здравейте.
От 6 месеца имам връзка емоционална, страстна и страхотна с едно момче. Той е луд по мен, аз ... малко по-малко по него, но много държа на него. Всичко е супер, но... аз съм омъжена, а той не знае за тази "малка" подробност

.
Все събирах кураж да му кажа за това, но на всяка наша среща, като ме погледне и ми отиват намеренията на кино. Знам, че ако му го кажа това, ще се побърка..., знам също така, че ако продължавам да го крия, аз ще се побъркам... лъжа всички, около мен, живея на тръни и във филм, който сама си създадох. Не искам да го загубя, той направи живота ми цветен..., не искам да загубя и съпруга си, който е много добър човек. И двамата са много добрички, а аз - демона - по средата.
Някой изпадал ли е в такава ситуация? Как да се справя!?



Тема Бе ти, перко,нови [re: pErkova]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.04.08 21:14



как имаш смелостта да пускаш подобна тема?





Тема Re: Бе ти, перко,нови [re: Bambi*]  
Автор pErkova (непознат)
Публикувано03.04.08 21:17



Защо? Защо трябва смелост за това?



Тема Добре, де..нови [re: pErkova]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.04.08 21:19



Не разбираш ли, че това е много грозна ситуация... Естествено, че не се иска смелост - казах го с полунасмешка. Жалко е, и някак си нагло. Ето, сега се надявам, че ти е по-ясно какво мисля.



Тема Re: Добре, де..нови [re: Bambi*]  
Автор pErkova (непознат)
Публикувано03.04.08 21:21



Ами разбирам, че е грозна ситуацията... Не съм го написала с гордост.
Жалко... нагло... нали в нета пише всеки, който има компютър, в крайна сметка. Ако е толкова нагла действително темата ми, да я изтрият модераторите... и това е.



Тема Re: Бе ти, перко,нови [re: Bambi*]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано03.04.08 21:21



веднъж съм правел тая грешка да спя с омъжена ....и мога да ти кажа се че се чувствах отвратително ......първоначално не му обръщах внимание ...всичко си беше наред ...секс ,приказки , абе идилия.....като се понаситих малко и почнах да се замислям ....как ли ще ми бъде на мен ако хипотетичната ми жена спи с някой млад жребец....още повече и че сина и беше с 6-години по -малък от мен .....
много е кофти ...чувствах се като подлец.....

....и повече няма да го повторя....
и те така ....


Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: Дайте акъл...нови [re: pErkova]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.04.08 21:21



Слушай ме сега какво ще ти река.Омъжена съм и няма да си оставя мъжа. Главата ми е по-слаба от гъза , за това те излъгах.Живея в цирк и лъжи и смятам ,че се осирам все повече и ми личи все по отдалеч.Утре можеш да изпаднеш в екшън покрай мен какъвто не си и сънувал.Ако смяташ още да ебеш-давай , че може да е за последно.Ако не работи кацалката след тези преки включвания от студиото-благодаря ти за всичко и извинявай че те излъгах.Некой ден като направиш и ти жена си на маймуна ще ме разбереш.

/пада завесата , публиката реве/

Редактирано от dalya_night на 03.04.08 21:25.



Тема Re: Дайте акъл...нови [re: dalya_night]  
Автор pErkova (непознат)
Публикувано03.04.08 21:27



Това е много оригинално... Ще си го запиша.



Тема Re: Дайте акъл...нови [re: pErkova]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.04.08 21:30



на телефона , може и на смс ако не ти стиска "очи в очи" , ама мисля че е добре да е на живо...


и те така



Тема Re: Дайте акъл...нови [re: dalya_night]  
Автор pErkova (непознат)
Публикувано03.04.08 21:35



Значи мнението е, че непременно трябва да му се каже, така ли? Аз чаках да му мине..., ама не му минава, дори се задълбочава

...
Ами като ми каже: "Защо не ми каза това 6 месеца?" Какво ще правя? Къде да се завра тогава?
СМС... леле... не знам
Искам да го пощадя някак... да не му причинявам този удар. А не се сещам за начин.

Редактирано от pErkova на 03.04.08 21:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.