Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Омешааме са!нови  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано27.03.08 13:42



Кат са сета едно време до един Сибир се одеше, до Либия и най- много некой да се изреве по БНТ, че гимнастичките са зели медал. А сега сме в евросъюза, а и пътуваме по- често, та пътувайки извършваме някой дела с друга раса, с друг темперамент и култура, раждат се деца и пей сърце.
Въпросът ми е: Българката дет я водат най- убава, верно заминава и ич се не връща, зимат я веднага, върви, ама що мъжете български нещо ги не щат?! Тук- таме съм чула някой българин да се ожени за чужденка, по сметка при това. Какво стана с тия бракове по сметка, още ли вървят? Какво става с тия наши момчета по света? И по принцип мъжете българи що не ги искат чужденките? Щот са бедни или?



Обичам те!:)


Тема не е важно колко пъти...нови [re: ШEMET™]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано27.03.08 13:58



Причината е, че ние се концентрираме върху чукането, а задръстените западняци - върху браковете.



Everything louder than everything else...

Редактирано от Dakota на 27.03.08 14:00.



Тема Re: Омешааме са!нови [re: ШEMET™]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано27.03.08 14:00



Ти сама казваш че българките са най-убави , защо ми е тогава чужденка ?
За жените е ясно че по сметка се омъжват за чужденци





Тема :)нови [re: Dakota]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано27.03.08 14:03



И пак викаш до българката се курдисвате като се бракувате.. ?!Не щете друга? Що така?


Тва верно че се женят българките за чужденци, ма се чудех освен кинтите, нещо друго по-различно има ли? И тук могат да берат ягоди на бригада и да се изтрещат с някой българин, ама не- искат там, далече:)

Обичам те!:)


Тема Re: Омешааме са!нови [re: ШEMET™]  
Автор kwadrat (член)
Публикувано27.03.08 14:05



Щото сме горди балкански лъвове а не мижитуки дето можеш лесно да ги сложиш под чехъл кат ги блъснеш с некое евро в тиквата



Имаше наскоро един филм, френски. Казваше се 'Вие сте невероятно красив" или красавец или нещо такова.
Гледай го щи светнат некои работи по темата



Тема Re: Омешааме са!нови [re: BRAWLER]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано27.03.08 14:08



Мисля си, че не само българките са убави, има и други народности..мързи ли го българина да сваля чужденки, по-удобно му е наблизо да му е българката, под ръка дет се вика или има някакви предубедености? В Испания гледали на българските мъже кофти. Хич не ги щат, ни за секс, ни за брак. Испанката била много гадна. Матриархат.

Обичам те!:)


Тема ягодобернови [re: ШEMET™]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано27.03.08 14:10



Е, не знам... опитът ми с чужденки е изключително скромен, но пък признавам, че има нещо палещо в самата идея. Като цяло обаче не мисля, че някое чуждо момиче може да мери сили с нашите приказни мръсници.



Everything louder than everything else...

Тема Re: Омешааме са!нови [re: kwadrat]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано27.03.08 14:11



Според мен жените чужденки се извратиха, друга причина- родителите влияят, не познават нашата нация, страх ги е да дадат дъщеря си на непознато момче от друга страна и още куп неща..ще потърся филма обичам нестандартни филми, надявам се да е такъв..фолософски..

Обичам те!:)


Тема Re: Омешааме са!нови [re: ШEMET™]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано27.03.08 14:12



Че де ще си намери друга безплатна слугиня? Вица за комбайна ....





Тема Re: ягодобернови [re: Dakota]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано27.03.08 14:15



Чакаме да дойде някой с голеееем..опит:) сред чужденките да каже аджеба що не ги ще или нещо друго има! Не знам, ама ако говорим за примерно гърци или араби, турци, негри- противни са ми...абсурд да..нали..камо ли брак с тях..

Обичам те!:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.