Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Обидинови  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано14.03.08 12:34



Питанията са:

- лесно или трудно се обиждате
- от какво най-често/най-дълбоко се обиждате
- имате ли места, настъпването по които предизвиква мигновено изригване и заслепение пред каквито и да е разумни доводи - кои са те
- има ли неща в секса (стигнахме и до него), които, направени или поискани от другия ви обиждат
- можете ли умело да обиждате хората - така че наистина да ги засегнете и правите ли го

Понасъбра се джафкане, затова питам

Освен това се смятам за много обидоустойчива - дотам, че ми е трудно да дефинирам понятето. Та разяснете ми, моля

The king of hearts, jokers' world

Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано14.03.08 12:41



Трудно се обиждам , защото много малко хора са способни да го направят! На другите опити за обида отговарям с презрение


Няма неща в секса които да ме обидят , освен едно : покана за групово изпълнение , знае се колко не одобрявам това
Мога да обиждам много лошо , но се стремя да не го правя ... е понякога си го изпросват !



Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано14.03.08 12:41



Ай ся на ред са "Унижените и оскърбените!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано14.03.08 12:49



Може да ме обиди и засегне единствено човек, който ме познава. Близък ми е по някакъв начин, държа на него, на преценката му и на присъствието му около мен.
Обиждам се от несправедливо и некоректно отношение от хората, за които писах по-горе.
Що се отнася до секса, положението е същото. Правя секс само с хора, които обичам и нямам претеснения пред тях. Едва ли има нещо, което би ме обидило. Даже напротив, най-хубавият секс е мръсен и с някой, който може да вземе всичко от теб, без да се притеснява нито той, нито ти.

За хората по принцип - имам нисък праг на поносимост и раздразнителност. Не му пука особено. Гледам да се сдържам, въпреки това.
Знам на какво съм способна и малко или много се съобразявам, дори с хора, на които не държа.


Общо взето е това.



Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано14.03.08 12:51



ам......честно казано зависи от състоянието на високомерието ми към момента и от човека, дето седи насреща
в секса.....де да знам, сигурно ще ме обиди ако поиска да остане с чорапки в леглото да не му е студено


или ако заспи докато му духам ...бах, тва не мога си го представя чак, ама поне със сигурност знам, че ще го ухапя ако се случи

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор Lady_Limette (лимон бонбон)
Публикувано14.03.08 12:56



Могат да ме обидят само най-близките до сърцето ми хора, към тях понякога съм даже и дребнава.


Всички останали по-скоро ме дразнят с простотиите и глупостите си.



Тема Не обичам,нови [re: Бpeт]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано14.03.08 12:56



но когато се налага, го правя непременно. Хладнокръвно, с безразличие. Налагало ми се е да обиждам и с жестове, които не са привидно груби, но ако човек не е бавноразвиващ се, схваща и се поправя. Пример: някоя мизерия в офиса е свършила последната ролка тоалетна хартия, и не си е направила труда да зареди нова, както учат мама и татко от ранна детска възраст. Чакат да го направи чистачката, или някой друг. Вчера имаше подобна абсурдна ситуация. Сложих една ролка, точно по средата на двете гнезда за хартията, за подсещане на мързеланата.
Или пък се взима последната бутилка минерална вода, а празният полиетиленов плик от нея бива оставен в шкафа/хладилника, а не изхвърлен в съответния кош. Или някой изяжда последния кроасан от пакета, до кафе-машината, и оставя пакета така, отново чакайки чистачката. Да, мили ми другарчета, такива са някои /доста/ италианци.

Нищо, поискано от любимия ми мъж, не може да бъде обидно. Ако бе така, нямаше да ми бъде любим.

Обиждам се от малко неща, а ме забавляват и разсмиват онези, които не ме познават, и си вкарват фантазии в главите, че са успели да ме засегнат.



Може да ме обиди демонстрация на "невиждане" или липса на чувствителност, от страна на любимия ми човек, примерно, вместо да погледне първо под масата дали няма да срита нечий крак, директно го прави, и дори не се извинява. След пет подобни случая, съм способна да му се подигравам открито, че е на изключително ниско ниво, и дори да му казвам, че по всяка вероятност не сме много подходящи един за друг. По този въпрос, който казва, че "противоположностите се привличат", да си гледа работата.



Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор karea (Peace of Cake)
Публикувано14.03.08 12:57



Обиждам се от грубо поведение на близък човек. За чуждите съм недостижима.
Имам слаби места, разбира се, но се пазят в тайна. Извинявай!


Иначе съм неловък обиждач- точно когато преднамерено обиждам, най няма ефект. И съм забелязала, че най-често ми се сърдят, когато се правя на разсеяна и недоразбрала. А, и когато се шегувам с много сериозен тон! Неизвестно защо хората масово смятат, че шегата трябва да е придружена с хилеж и намигване с лявото око или алтернативно с петнайсет иконки от тоя род: ... Демек "Помагам ти да разбереш, че си правя майтап, понеже те смятам за тъп да се сетиш сам."
А така се губи от ефекта, според мен.



Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.03.08 12:57



Хаха, и мен ми е трудна дефиницията. Обидена, засегната, наранена - не е ли едно и също?
Нормално е от някои неща да се засегна, от други да се чувствам наранена, но това касае само действия или бездействия на хора, за които ми пука. Трътката на 2-ро гише не може да ме обиди, най-много да ме ядоса. А джаффкането тук - да ми докара смях.


Дебелокожа съм, и за да ми падне пердето, някой бая трябва да се потруди, и обикновенно, доста преди да е постигнал желания резултат е излетял в зоната на игнора.
За секса - дори идея си нямам, как може да се обиждаме чрез него.

п.п. - забравих. Всеки човек, включая и аз, има дарбата съзнателно да обижда, засяга и наранява. Но много рядко я ползвам. И парадоксът е, че я ползвам предимно към тези, за които не ми пука, ама по някакъв начин ми досаждат.

Редактирано от HAДEЖДA® на 14.03.08 13:15.



Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор _Meдeя_ (черна)
Публикувано14.03.08 12:57



- лесно или трудно се обиждате - зависи, ако човекът, отправил обидата, е важен за мен, тогава лесно; когато виждам, че специално са си поставили за цел да ме наранят на всяка цена, тогава също, но не от конкретната обида, а от отношението;
- от какво най-често/най-дълбоко се обиждате - когато ме подценяват;
- имате ли места, настъпването по които предизвиква мигновено изригване и заслепение пред каквито и да е разумни доводи - кои са те - чак такава барутлийка не съм; но принципно има някои човешки качества, които не харесвам и не смятам, че притежавам; и в противоречие на максимата, че от истината най-много боли, когато несправедливо ми вменят такива, се обиждам наистина много;
- има ли неща в секса (стигнахме и до него), които, направени или поискани от другия ви обиждат - ако усетя, че иска да ме ползва за дупка
- можете ли умело да обиждате хората - така че наистина да ги засегнете и правите ли го - ако се наложи, мога да го измисля, но избягвам да го правя, защото после се чувствам по-зле от този, когото съм обидила.

Not to be ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.