Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор thebeliever (пристрастен)
Публикувано14.03.08 20:09



мислих, мислих...всичките зависят от човека насреща. Има хора, които са в състояние да изкарват само най-бялото и доброто в мен и такива, на които някак....не мога да не съскам, колкото и да се опитвам.

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Обидинови [re: Brave_bg]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.03.08 20:20



Ма това е нормално бе Брейви, как може да те обиди някой, за когото не ти дреме?



Тема Re: Обидинови [re: thebeliever]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.03.08 20:22



Аз пък не мога да съскам някого перманентно. След третото съскане , просто човека изчезва.



Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано14.03.08 20:49



Много трудно се обиждам, особено пък от целенасочени обиди. Ако някой без да иска ми каже нещо обидно, ще ми е по-кофти, отколкото ако виждам, че го прави нарочно.
Обиждала съм се най-вече, когато някой не ми вярва, а аз знам, че не го лъжа. Ей това може да ме побърка и ме е побърквало, особено ако е ставало дума за близките ми.
В секса... не е имало неща, които ме обиждат. Имало е такива, които ме нараняват, защото за да има обида, трябва да си убеден, че отсрещният не е прав, а като ти кажат примерно "я как си се наляла" или нещо от рода и знаеш, че е вярно, просто ти е гадно, но не може да се обидиш.

Иначе, не мога да си представя какво би ми поискал някой в секса, което да ме обиди. Ако не ми харесва, просто няма да го направя, ама пък да се обидя...
И да, мисля, че мога да обиждам, но избягвам да го правя, освен ако някой не се опита прекалено дълго да ми ходи по главата. Много е лесно, щото всеки си има слаби места, ама кому е нужно.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Обидинови [re: HAДEЖДA®]  
Автор thebeliever (пристрастен)
Публикувано14.03.08 21:02



изчева ако имаш избор, ако не - съскаш си като ти дойде до гуша)
Пример: колега, трети братовчед, комшийката от горния етаж, шефа...

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Обидинови [re: thebeliever]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.03.08 21:08



Те могат да ме ядосат, но не да ме обидят. Казаното от тях ми влиза в лявото и излиза от дясното ухо.



Тема Брейв,нови [re: Brave_bg]  
Автор Bиepko (alter ego)
Публикувано14.03.08 22:14



ти си мислител и философ на форума, помисли дали е добра новина.





Тема Re: Обидинови [re: Brave_bg]  
Автор uglybeldame (драка)
Публикувано14.03.08 23:02



Брейв

не бих се сетила за такъв аргумент! Ма, да ти кажа, то ако са сатенени чаршафите, гумени чорапки ще ти трябват ....



Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано14.03.08 23:07



Е много трудно се обиждам... толкова ми минават покрай ушите всякакви такива опити, че и аз се чудя понякога.


Обаче за сметка на това пък съм злопаметна, а де!? Ако регистрирам целенасочен опит за обида, прилежно си го прибирам в папката "съмнителни елементи и червени лампи". Ако някой повтаря опита или потретва - изхвърча от обкръжението ми. Кротко или грубо, но изхвърча категорично Туй за по-неангажиращото обкръжение.

А наистина може да ме обиди (ама наистина) - появата на "стена" в общуването ми с някой от вътрешните ми кръгове. Така му викам - стена; невъзможност за създаване на близост или доверяване. Мммм, давам си сметка, че е глупаво да искам доверяване до последно; ама ако аз стигам далеч в едно общуване - не искам да срещам вътрешни прегради. Но на хора от тези много вътрешни кръгове не отмъщавам; отдръпвам се или по-точно - тях ги отдръпвам.

Хм, в секса - ако нещо ме е обиждало (някога) - това са били опитите да се замажат някакви проблеми или груби издънки ЧРЕЗ секс, на принципа - ей на, щом правим секс, значи всичко е наред...

Колкото до това дали мога да обидя някого - ми мога, и то много лошо. Марс в Скорпион, мълниеносно, внезапно и болезнено отмъщение, таен и опасен противник, инстинктивно надушвам най-слабите места Ама всъщност много рядко го правя. Трябва някой наистина много да се е издънил и да ми навлиза в територията; но просто такива обикновено ги усещам много отдалече и просто не им давам да се доближат достатъчно близо...

Peel me a grape, crush me some ice...

Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано14.03.08 23:44



За мен:
- Лесно се обиждам - понякога дори определен поглед може да ме накара да се почувствам зле, забелязвам много малки неща.
- От умишлени лъжи/подмолности/прикрити неща/предателства от хора, които чувствам близки и съм ги допуснала вътрешно - считам себе си за достатъчно разбран човек, който просто няма защо да го мотаят и да злоупотребяват, може да се говори директно и човешки за всичко - и хубави, и неприятни неща.
- Честолюбива съм
- Не, няма нещо, което да ме обижда - но ако твърде настоява за още една дама, мисля, че ще ме жегне и няма да се почувствам добре.
- Не, не си поставям за цел и нямам определени умения - по - скоро засягам хората неумишлено, когато избухвам и съм афектирана и не се чувам какви ги нареждам (след това ми става съвестно), но който знае...не го взима много вътрешно.



Време е за...трапчинки


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.