Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано14.03.08 13:01



обижда ме неоснователната критика. в смисъл наистина да съм се постарала да направя нещо и да съм дала 100% /и това се случва понякога/ и да не се оцени. обижда ме обвинение в нещо, което не съм, направила. в секса ме обижда недостатъчното внимание понякога или незачитането на моето право да се изкефя.
доста рядко се случва, но когато хапя, хапя с отровния зъб. отчитам си го като недостатък, че прекалено добре осъзнавам слабите страни на хората, тези които самите те ненавиждат и се чувстват виновни и както съм миличка и добричка, ако някой ме засегне лошо, обиждам, и обиждам, за да го заболи.



Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано14.03.08 13:02



Лесно се докачам.
Но да се обидя сериозно, продължително, всевечно, неотстъпно - не ми се е случвало.
В секса нищо не може да ме обиди.

А не знам дали умея да обиждам.



Тема Re: Обидинови [re: Hot_ice]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано14.03.08 16:12



Ееее, за чорапките хич не си права

Знаеш ли колко помагат когато чаршафът се плъзга? Става едно законтряне и наемането и рязът е по-отчетлив :)))))))))

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор CлънчoГлeд (СамоЛед)
Публикувано14.03.08 16:25



Никога не съм искала да обидя някой целенасочено...друг е въпроса, че обичам да си казвам всичко , което ми тежи, което предполага, че вероятно това, което казвам може да обиди. Грубостта е нещото, което много ме плаши...и признавам, че в редките случаи когато съм била груба самата аз...съм била най-безсилнакакто и забелязвам, че с годините се променям ставам доста по-устойчива на всичкообиди,предателства,глупости

Слънцето грее за всички, сянката е за тези, които я заслужават

Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор eммa. (викторианка)
Публикувано14.03.08 16:30



ай пак да се поанализирам малко за собствен кеф и терапия.



цял живот се опитвам да стана дебелокожо, ама хич не ми се отдава. както казва една приятелка - примири се, и аз искам да съм едрогърда блондинка, но не съм.

когато човек се засяга, значи му пука за и от засягащата страна. иначе не би си правил този труд, не биха протекли процеси, би било все едно. един път се обидиш, втори път се обидиш, ако стане модел на поведение, просто спираш да се обиждаш и обиждачът влиза в архива.

има и друг вариант - ти го плюеш, то си мисли, че роса го роси. склонността ми към анализиране и вникване в чуждите подбуди рядко ме вкарват в подобни ситуации. пък се и страхувам от тях, не са мой домейн. затова вчера с интерес гледах мацката, дето пее "кен лий" как триумфално обикаля телевизиите и се гордее с култовия си статус. а всички се бъзикаха с нея. аз бих се обидила. ама аз не бих пяла на език, който не знам, пък и уверено да твърдя, че знам, че това е английски, но това е друг въпрос. друг, друг, колко да е друг, мисля, че има отношение към темата.

от една страна за сетен път ми стана ясно ква чалга са бг медиите, но от друга страна за сетен път се замислих, как някои хора не могат да разберат кога трябва да се обидят и засегнат. една приятелка каза - искам да съм като нея, да не ми пука. аз не искам да съм като нея. така че - като има защо, се обиждам. очаквам същото отсреща - така се ориентирам какво мога и какво не мога да правя. иначе е трудно.

мога да обиждам много хубаво, защото знам какво би засегнало даден човек. и точно защото мога, не го правя често. само в екстремни ситуации. или като ми дойде черната менструация от някакви натрупвания и изгубя контрол. но като се стигне до такава ситуация, обикновено гледам да си тръгна по най-бързичкия начин. да не стават батални сцени.

най-често и дълбоко се обиждам от прояви на морална тъпота и липса на мисъл за другия човек. от властови игри от близки хора, които не съм очаквала. от манипулативност. от възползване от някой по-слаб за мига, независимо дали съм аз или някой друг. от удари под кръста. от подценяване. май от подценяване най-много и най-дълбоко се обиждам.

ай стига толкова себепознание за днес.

love и риболов

Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано14.03.08 16:34



Не се обиждам, защото не позволявам това да се случи. Слагам с думи кротки хората на мястото, което сами си заслужават. В секса никой не ме е обиждал - сексът за мен е удоволствие, а не обида. Нещата, които не харесвам, които са изключително малко, не приемам за обида.



Мисля в движение

Тема Re: Обидинови [re: Бpeт]  
Автор rozovotakova2 (боде очички)
Публикувано14.03.08 16:35



обиждам се, когато любимият ме кара да се чувствам маловажна за него
на всички останали обиди от хора - крещя или не обръщам внимание


уви, обижда ме и когато любимият иска да му правя свирки, просто защото ги предпочита пред секса с мен - ей това яко ме обижда

щото си мисля , че има още хляб в мене

и то доста сексуални щения да изхрани....



бода очички

Тема Re: Обидинови [re: rozovotakova2]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано14.03.08 16:40



В крайна сметка като чета дотук ми се струва, че всички се обиждаме само от хора, които са ни близки. Което е добра новина, защото тези, които допускат чуждите хора да им влияят дотам, че да им съсипват ден, настроение, самочувствие и т.н. не им е лесно.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Обидинови [re: Brave_bg]  
Автор rozovotakova2 (боде очички)
Публикувано14.03.08 16:44



хах, харесва ми, че си антидепресант



бода очички

Тема Re: Обидинови [re: rozovotakova2]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано14.03.08 16:50



и ти ми харесваш, ама не ми боди сините очички, нищо че не отиват на розовко плииийййййсссс



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.