Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как си представятенови [re: Poшko]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано13.03.08 17:19



така е то, кат та тресне склерозата и почваш да не ги помниш


работата е там , Рошав, че можех да се обзаложа, че ще отговориш както аз бих отговорила и това е проверено с годините клубарстване
обаче знам, че хората си правят някакви образи и имат някакви идеи според писанията
това че ти, аз и още някой не си създава представи, не отменя тия дет си имат

Влюбена в теб

Тема Re: Как си представятенови [re: BRAWLER]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано13.03.08 17:20



бе сигурно нещо си представяш, ама де кажи какво



Влюбена в теб

Тема Re: Как си представятенови [re: sweety!]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано13.03.08 17:21



които изглеждат???



Влюбена в теб

Тема Re: Как си представятенови [re: Poшko]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано13.03.08 17:22



само на ушенце:)

Всичко е суета!



Тема Re: Как си представятенови [re: glupcho]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.03.08 17:22



аз например мъжете си ги представям високи стройни много красиви и с огромни патки и малки цици всичките...


жените руси , слаби , половината , другите зеленооки смугли, но всичките с големи цици и много красиви



Тема Re: Как си представятенови [re: glupcho]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано13.03.08 17:23



Образи някакви си представям , не действия както сигурно си мислиш





Тема Re: Как си представятенови [re: glupcho]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано13.03.08 17:23



и аз сега ако се напъна кат Херо Накамура ще изкарам 2-3 образа ... ама що да е така ... да почерпят хората, които им иде от вътре


Не ме хваща склеорзата. Софианци съм ви виждал във много ограничен състав преди повече от 3 години (посещаващите скромния ни град, не се броят), на тъмно и по много ... (е тук фантазията ми говори за групов секс ама не би ...)
Уф ... 4ти ден съм сам в офиса и покривам всичко ... изтрещял съм ... и се лигавя като за световно ... дееба и тъпана му ...


Бъдете живи и здрави!


Тема Re: Как си представятенови [re: glupcho]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано13.03.08 17:23



ако трябва да бъда честна:) тия мъжкари дето ме кефят как пишат си ги представям невероятно готини ...дето аха като ги видиш и ти идва да им скочиш...но знам, че не е така:)за това ми е кеф да си го представям:)))

Всичко е суета!



Тема Re: Как си представятенови [re: sweety!]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано13.03.08 17:25



дай адрес, пращам с куриер



Бъдете живи и здрави!


Тема На живонови [re: glupcho]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.03.08 17:25



съм виждала само АВе, а цайко, "барона" и Enduring_Knight /в периода му на стремителното и безрезултатно ухажване/- на снимка.

Представям си хората по-скоро с характера им, не с външния им вид. Не мога да си представя лице, физиономия, тяло. Може би само някакъв поглед и атмосфера - в съответствие с онова, което демонстрират, че са /и не толкова какво казват, че са, или че правят, а как го казват, и как отреагират, и как се изразяват/.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.