Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Как си представятенови [re: skitnichka]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.03.08 06:54



Tъмнокестенява с тъмнокафяви очи.



Тема Re: Как си представятенови [re: emma_goldman]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано14.03.08 08:24



И не си далече от фалшивата истина, да живее химията, лятно време съм рижа





Тема Re: Как си представятенови [re: O!Sag]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано14.03.08 08:26




Странна работа, не е в мой стил да налучквам образи. И представи да съвпадат с реалност.
Теб си те представям баш какъвто си си



Тема Re: Как си представятенови [re: Wildberry]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.03.08 08:48



Хаха, имаш съвпадения при Глупи и Беливърката. Ма би ли ми казала, кога си била рижа?





Тема Re: две парчета...нови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано14.03.08 09:00



Ама дървещото не е определящо за любопитството ми... както и да е, тя ще го докара, ако и да не е



The king of hearts, jokers' world

Тема Re: Как си представятенови [re: Бpeт]  
Автор Taigun (лайка)
Публикувано14.03.08 09:08



Taigun – нисичка, приятно заоблена, сини очи, голяма уста, брюнетка, къдрава

Бретиняяя, милост нямаш към хората ти

!!!

Тематично - не си представям визиите на пишещите братя и сестри: пъна се, гъна се и пусто не мога:(... Затова ще се оставя да бъда изненадана 2 дни след Пролетното равноденствие, живот и здраве!

Уикенд като слънце ви желая на всинца, отпрашвам вдън горите Родопски (изберете българското, както е речено;)

Целув-целув

Дали да му легна, мале, или да му седна
че какват съм луда-щура: ще му строша кура...


Тема Re: Как си представятенови [re: Taigun]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано14.03.08 09:10



Имам бе, как, цялата съм милосърдие... кажи само към коя част да го проявя и започвам



The king of hearts, jokers' world

Тема I want to walk you homeнови [re: _Sexy_]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано14.03.08 09:12





Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Янови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.03.08 09:27



кажи за мен - знаеш, че умрям да ми врачуваш. Може и на бележка, ама и публично да го плеснеш, не ми дреме, ако ще да пишеш че съм дърво на дърветата. Нали съм световно перде.





Тема Re: Как си представятенови [re: glupcho]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано14.03.08 11:52



Първа си ти: кестенява кротка и добра, секси, с големи бомби

, в моята възрастова категория, но по-млада.
Bambi* - жива мацка, млада (25-30г.) слаба висока, с нЕкой особености в характера.
caiko - готин, среден на ръст, философ, не толкова спокоен, колкото изглежда.
3aй4e_B_4a6ka - шеметна девойка, барборана секси, много еблива с червена или руса коса - чуплива.
Дekcтъp - около 40-те странник, леко досаден, висок добре сложен, вярващ в себе си.
ПOЛУидиoтчeтo - намаана жена, но май напоследък не и се занимава. Рано ти е още ПОЛУ-!!! Реализирана, знаеща възможностите си. Хубава! черна коса, висока 170-175, средно големи стегнати цици.
dalya_night - Малко скромност няма да й е излишна... Иначе става! Среден ръст, кестенява къса коса, очи пъстри, възраст 35 -40 г., съсредоточен поглед.
paзбиpaм- готина! умна, малко заядлива, средна на ръст към ниска до 162, коса светло кестенява, очи лешник.
sweety! - много секси, пухкава, но не дебела, със страхотно дупе!!! изкряща усмивка, подстригана на черта.
ABe- набор, добър човек, висок, слаб, весел.
Luchezara- лисица, хитруша, секси, флиртуваща, червенокоса с лунички.
Taigunна знам много, но на разумна има вид възраст в диапазона 30-40 г. тъмна коса.
emma_goldman - бойна дама, 35 -40 г. женскя вариант на Дон Кихот, но в никакъв случай толкова заблудена. Черна коса, светли очи. хубаво секси дупе, висока.
HAДEЖДA®- счетоводител! Средно дълга коса на кичури(руси)едра, жена, недебела в никакъв случай! оправна, дейна.
obstinacy- младо, вироглаво, нерусо, перфектно тяло, хубаво личице, средно на ръст 165-170, ... повЕрвало си повечко, но ще се завърне, ако не си строши главата.

Никой да не се обижда! Написаното е хипер добронамерено!!!
За мен женската закръгленост е секси, много секси!!! Домите които си го прочетат в описанието, да знаят, че попадат в шорт листата ми.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.