Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Пари и любовнови  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано12.03.08 14:14



Странно ми е хората да правят сметки затова кой колко харчи, кой дава и кой взима. Прилича ми на допускане на търговци в храма. Нали знаете как е постъпил Христо с тях



Когато двама души имат СПОДЕЛЕНА любов, парите са последното нещо, за което се сещат. Всеки дава каквото има за другия, защото другия му е скъп поне колкото него. При вас, уважаеми дами и господа не е ли така?

100 символа не стигат!

Тема Re: Пари и любовнови [re: Ray of Light]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано12.03.08 14:23



Така е , но в повечето случаи е само на думи за пред хората

Ти не чете ли темата на Obstinacy ?



Тема Да бе....нови [re: Ray of Light]  
Автор moon_rain (Кактус)
Публикувано12.03.08 14:29



тя любовта е всичко...семейство се издържа с любов, детето яде и се облича с любов и за коледа иска любов, а не дънки, маратонки, телефон и лап топ....

аз може лудо да го обичам, но ако той е възпитан като егоист или няма култура на харчене/печелене/имане - кво? цял живот да мигам с клепки и да плащам от любов??

като няма нищо общо почнете да гледате по-трезво и да си поемате отговорностите. не е срамно да нямаш. срамно е да не искаш да дадеш.

Повярвайте и кактусът е цвете...

Редактирано от moon_rain на 12.03.08 14:29.



Тема Re: Пари и любовнови [re: BRAWLER]  
Автор dalya_night (())
Публикувано12.03.08 14:32



не , не я е чел , и ако я е прочел /а/ очевидно е съзрял/а/ пропуски в тезите и участващите


тука са очаква наново топлата вода да са открий



Тема Re: Пари и любовнови [re: Ray of Light]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано12.03.08 14:32



С нетърпение чакам Далия да прочете темата и да ти изнесе една пледоария на тема "какво става с гугукането, когато сламките в гнездото са за подмяна и дори кукувиците ги отбягват"



The king of hearts, jokers' world

Тема Re: Пари и любовнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано12.03.08 14:33



Боже. Просто те споменах и ето те вече



The king of hearts, jokers' world

Тема Re: Пари и любовнови [re: Ray of Light]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.03.08 14:34



Мда, ето Барбалела ще потвърди.
Вие само намерете половинката и я заведете при мама и тате. Вие само се обичайте, пък те ще носят и месят.





Тема Re: Да бе....нови [re: moon_rain]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.03.08 14:36



Мда, също е супер и да нямаш цели и човека до теб да не те амбицира по никакъв начин за нищо. Само да ти се лепи като паразит и да те обича.





Тема Re: Пари и любовнови [re: Ray of Light]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано12.03.08 14:36



понякога имам чувството, че тук сте се събрали отбор наивници
или щото навън ви смачква реалното положение тука мрете да се правите на идеалисти
ми баш кога либофта ни беше най-споделена плащахме 4 заема наведнъж и луди сметки за тоци и телефони и въобще не мога да кажа, че парите са били последното за което сме се сещали
любовта е прекрасно нещо, мда, спор няма, ама няма ти плати сметките, нито яденето, нито дрехите


и като вземете така да се превземате, направо ме шашвате на кой свят живея, дееба, само аз ли имам кредитна карта на червено и само аз ли ходя да плащам като поп всеки месец

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Пари и любовнови [re: dalya_night]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано12.03.08 14:36



Както и да го гледаш , парите и любовта са тясно свързани ! Точка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.