Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Дами, плащате линови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.03.08 09:07



цялата сметка?


Аз като едно материално отговорно лице искрено се вълнувам от този въпрос.

Айде, веднъж да почерпите някой кавалер... може, ама редовно... Мен това не ме кефи, а вас? Дори смятам, че повечето хора нямат култура относно това как се плаща.
Да не говорим, че 80% от мъжките същества са от стиснати нагоре...

Тегля катанеца, че темата блокира клуба.

Редактирано от Mopфиyc на 13.03.08 13:33.



Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано11.03.08 09:20



ми ша платиш, като го виждаш как са гърчи и трепери при мисълта за стотинките, дето ще даде за кафето или сока ти


нали ако не се бръкнеш ти, току-виж удар получил човечеца

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано11.03.08 09:21



Ako аз го поканя по някакъв си мой повод господина - уреждам сметката. Ако се чудим кво да правим, и заседнем в някое заведение - изявявам желание да си поделим сметката, ама рядко се приема де. Ако той ме покани - той си плаща. Ако се замъкнем тумбата заедно - независимо кой с гадже, кой-не - всеки си плаща.



Тема пак се почнанови [re: Obstinacy]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано11.03.08 09:21



абе що никога не се задават въпроси от типа "дами, когато си пиете кафето с приятелки плащате ли цялата сметка или оставяте да ви я платят?" ?!?!

или що никой не са фундаментални въпросите кой кога и защо почерпил приятелите си и кой кога и защо се е скатал от плащане?!?!

много ясно защо - защото си има логика за тези неща която е известна на всички... ако ситуацията е различна - хората се разбират какво правят и действат и никой не го прави на въпрос

докато го има разбирането че в една връзка (сексуална, платонична, неангажираща, пълноценна или каквато там си я наричате) мъжа иска нещо, а жената му го дава ще има и такива въпроси...

я сега кажи ти какво даваш на мъжете за което те трябва да си платят - ако е нещо което си струва може да стане опашка от клиенти





Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор slunchice ()
Публикувано11.03.08 09:23



Да ти кажа преди си мислех, че това мъжът да плаща сметката е в реда на нещата. Сега не мога да намеря нито един смислен довод за подобно нещо. Надявам се да не ми се налага отново да тръгна по срещи, но ако се стигне до там няма да допусна отново някой да ми плаща сметката или поне не всеки път. За съжаление това вече не се тълкува като кавалерство, а като липса на самостоятелност на жената. Не ми се иска отново да изпадам в подобна "зависимост".

"Животът е прост и простите неща са правилните"


Тема Re: Дами, плащате линови [re: slunchice]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.03.08 09:25



Да бе, друго е да си еманципирана жина





Тема Re: Дами, плащате линови [re: Hot_ice]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.03.08 09:27



Има и случаи, в които ти казват: "Мойта сметка е 5 лв." Нали, да делите, сещаш се.
А 30 мин преди това забравя да съобщи - "Мойта сметка е 5 мл".





Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано11.03.08 09:27



Не, много рядко ми се е случвало и то само в случай, че съм решила да върна жеста за да не се чувствам неудобно, и длъжна на някого...



Тема Re: пак се почнанови [re: Дaниeл_]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.03.08 09:30



Абе не ми философствай ти. Кажи какво си подарил на жената до теб за 8 март и ще ти кажа колко си стиснат.





Тема Re: Дами, плащате линови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.03.08 09:31



Ама кефи ли те да плащаш?

Аз това питам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.