Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Дами, плащате линови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано11.03.08 13:01



Ей за това ти говоря... ми като няма фантазия, няма отношение, няма желание за жест... какво се мъчи :) да играе на дребно...



Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор karea (freezestyler)
Публикувано11.03.08 13:16



Не оспорвам твърдението от заглавния ти постинг. Просто примерът със свършването в устата безкрайно ме развесели.



Тема И към тебе съветнови [re: prokletiq]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано11.03.08 13:24



Научи се да не приемаш нещата толкова първосигнално.

Ще постигаш по-добри резултати.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Хмм...нови [re: Obstinacy]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано11.03.08 13:30



Аз пък искам да попитам ти ще оставиш ли винаги един кавалер да ти плаща сметките? Щото, повярвай ми, и това почва да тежи в един момент.

Пояснение: Не разбрах от кой пол сте, но не променям въпроса си от позицията на женската страна.

Има всякакви хора. Кажеш му-не ме търси, той те засипва с внимание, подаръци, цветя пред входната врата с послание, вечери, екскурзии и т.н. :) и на теб, като дама, ти става неудобно. И знаеш ли защо-защото си дава сметка, че не е като за теб. Не иска да предлага брак, но на всяка цена държи да остави добро впечатление за себе си. И го постига в крайна сметка.

За моя сметка...

Редактирано от My Eye на 11.03.08 13:45.



Тема Re: И към тебе съветнови [re: ЛУKABИЯ]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано11.03.08 13:40



??? какви резултати те гонят тебе



Тема Re: До какъв извод стигнах -нови [re: sisita]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано11.03.08 14:09



Зная! Ако се наложи и Христос ще разпънеш, а на Андрей Чикатило пожизнена пенсия и медал ще изкрънкаш









Редактирано от kotaranko на 11.03.08 14:16.



Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор _Meдeя_ (черна)
Публикувано11.03.08 14:21



Ти направо си сбъркала адреса, ако си мислиш с тази тема да научиш мъжете на нещо. Гледам, даваш съвети как се правят подаръци и изненади ... сега ще ти издам една тайна. Мъжете НЕ ИСКАТ да знаят желанията на жените. Почнеш ли да им обясняваш как ние бихме се радвали да се държат с нас, те си запушват ушите с юмруци и бягат като дявол от тамян! И после, като стигнат на безопасно място, отварят уста и почват пак отначало да реват колко сме неразбираеми и тайнствени за тях.
Да ти кажа ли защо го правят или да не задавам отговори? Бе я да си кажа. Защото те всъщност не искат да бъдат кавалери, грижовни, плащащи сметки, ухажващи и правещи комплименти. Искат ние да сме всичко това, гореописаното, а те да получават. Нищо ненормално не виждам в това, всъщност алтруизмът е ненормално явление и противоречи на природните ни инстинкти. Така че … който надвие в тази безскрупулна борба, той получава екстрите.

Not to be ...


Тема Re: Дами, плащате линови [re: _Meдeя_]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано11.03.08 14:29



ма като та запухам


какъв алтруизъм, какви пет лева, за сметка у кръчмя говорим бе жено
и за хотел, дето да та заведе, щото иска да та ебе и да му духаш
там по-горе един пита кво щял да получи срещу парите си
аз кво получавам, дееба, за отношението си, а
хем очаква да са пулиш на кура му и да ахкаш какъв голям, па готин, па колко хубаво ти влиза и как НИКОГАЖ такова не си виждала и помисляла биля, хем па и ша са скръндзи
я да си плащат ебането и точка! амахаааааааа

и без друго имат достатъчно кусури и ги търпим, остана и пари да им даваме

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема ами по принцип,нови [re: Obstinacy]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано11.03.08 14:36



бих посъветвал съответния човек да погледне първо в себе си, да разбере защо обкръжението му е такова (кво беше-мършите се надушват) и евентално да смени обкръжението

....аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък...
не бъди безразличен,
Бъди различен!



Тема Re: Дами, плащате линови [re: _Meдeя_]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано11.03.08 14:44



...тоест... който го черпят е безскрупулен борец... демек - мутра? Малеееййй....



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.