Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор cpeдeн пpъcт (кУрав фАлософ)
Публикувано11.03.08 11:28



хайде стига си ревала като вдовица за хуй.....

такива били онакива били....че що излизаш с такива????? или не сработва прословутото женско чувство ли????? и кво ти дреме на малката обстинаци кой какъв бил..... глей си мъжете до теб....избирай ги по свое калъпче образ и подобие и всичко щи е ток.... щото не ми се вярва да си падаш по социологически проучвания....
били стиснати..... не са ами са смачкани и психически и финансово..... обаче па софия е голям град и има една прослойка от около 5-10% за които изобщо не е проблем ни сметка ни нищо..... и свършването в устата не им е проблем..... майтапче... да не земеш да се вържеш.....
та свий таргет групата в рамките на посочените проценти..... и само да смееш да се оплачеш после че и м билималки пишките.....щото вече ще кажа че нЕма угодИя....



Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор karea (freezestyler)
Публикувано11.03.08 11:28



Не се правя. Ако ти е проблем, следващия път си кажи тарифата: свършване в уста- две кебапчета и една бира.





Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано11.03.08 11:30



И като объркаме всичките изброени "жизнено важни" неща к`во???





Тема Re: Дами, плащате линови [re: karea]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.03.08 11:30



Кебапчетата и бирата ги оставям на теб. Така, както си почнала да простееш, ще ти паснат.
Аз такива неща не консумирам.



Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано11.03.08 11:33



Факт е и друго, че малко от жените се държите като истински дами, за които ти иде отвътре да бъдеш кавалер в смисъла описан от теб :)
Романтиката е споделено състояние, а не солова изява. Бъди сигурна, че има жени, които само да ги погледнеш и всичко лъвско и царствено в мъжа се събужда.
Надявам се, че няма да броиш този пост като "цупене", а по-скоро като лека въздишка за съдбата, която те е обградила с мъже, създаващи грешно впечатление за пола като цяло :) Но... ти продължавай да пишеш букварчета, и от тях има нужда....мммм добави, че е добре на розите да се махат бодлите, преди да се подярат.



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор lzbg ()
Публикувано11.03.08 11:33



АПцолутно и без уточнения съм съгласен с теб.
Когато се учех да чета нямаше плейбой на български.

Лягах си с една книжка - "Как да се държим в обществото". Без майтап, имаше такава.
Другата страна на медала е, че е много трудно да си кавалер в общество, което е отучило дамите да са дами. За щастие, не всички. Писал съм по тази тема.
За подаръците - много е щастиедобавящо, когато го подаряваш на човек, който може да го оцени.
А ако поднеса подарък, и дамата ме попита - "дали няма да си омърлям ръката", втори път ще пропусна


пп. Ако не си съгласна с мен, съжалявам. Още на второто четене на гореспоменатата книжка загубих бележката с печатните грешки...

Редактирано от lzbg на 11.03.08 11:36.



Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор prokletiq (безподобна)
Публикувано11.03.08 11:35



няма кво да крия не ми е приятно като изляза с някои , които има подчертан интерес към мен да си плащам сметката ... винаги имам пари и винаги мога да платя и цялата , но не е в тва въпроса . Ако той си е нпарвил тънка сметка още преди да излезе с мен блааааккк наделечеее такива
Иначе сега излизах с един , който почти всяка вечер като седнем в някое заведение ми вика " ама имаш ли пари че портмнонето ми е в колата .... " ми не ме кефи сега може да звучи меркантилно и долно , но за мен мъжа е мъж когато плаща !



Тема Re: Дами, плащате линови [re: Brave_bg]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.03.08 11:35



Много ми е забавно как някой като пусне тема и всички решават, че тя касае лично този, който е пише. И дори, някои, чиято злоба е в повече разчитат, че по някакъв начин, ще те засегнат. Ето, леля ти Кареа, например. Ти нещо май също се пробваш.

Като цяло, повечето, които писаха в темата имат сериозен дефицит на чувство за хумор.



Тема Re: Дами, плащате линови [re: prokletiq]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.03.08 11:37



Остави, че се засегнаха тънкообидните.

Те са над тези неща.





Тема Re: Дами, плащате линови [re: Obstinacy]  
Автор prokletiq (безподобна)
Публикувано11.03.08 11:40



ми да се засягат като незнаят как да се държат




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.