Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Защо бихте изневерили?нови  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано07.03.08 23:19



Защото сте недоволни от своя партньор или защото нещо ви липсва? Когато сте наранени или обидени или пък защото сте ядосани? От скука или пък за разнообразие?.... или може би `напук` за да си го върнете? Защото не можете да устоите на изкушението... или може би бихте го направили просто за да си доставите удоволствие?


Какво би ви накарало да изневерите, м?

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор cpeдeн пpъcт (кУрав фАлософ)
Публикувано07.03.08 23:21



едно ебане одавна не е изневяра.....



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано07.03.08 23:26



Добре....


... все пак казано с твои думи: Защо би е*нал нещо чуждо?

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Не бих.нови [re: _Sexy_]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано07.03.08 23:33



Ако се стигне до това да имам нужда да търся друг, значи връзката е полуприключила, и преди да "посегна" към друг мъж, сигурно би минало доста време.



Тема Re: Не бих.нови [re: Bambi*]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано07.03.08 23:35



Значи да разбирам, че евентуално би се случило само в случай, когато връзката е окончателно и безвъзвратно изчерпана?

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано07.03.08 23:35



Хехе, секс напук ми звучи някакси много смешно. От скука - също. Та по-скоро клоня към отговор Ц и Д - изкушението и удоволствието.



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор thebeliever (пристрастен)
Публикувано07.03.08 23:38



Знаеш ли, постоянно тръбим как едното ебане нищо не значи, а духовната изневяра и наличието на постоянна любовница е непростимо
А всъщност е нормално да изневериш заради човека отсреща. Защото точно той е размърдал моногамните ти сънища. Точно той е отприщил моралните ти възгледи и точно той те е мотовирал да рискуваш. Това е някак човешката част на нещата. Другото е животното. Мирише на секс и аз се юрвам...
А кръшкотенето наред с който мърда си е меко казано проблем. И всички приказки за "едно ебане не е изневяра" са смешни. Щом е само едно ебане, напъни се малко и пий едно пиене вместо това. Какъв е смисъла да хукнеш по домовата книга да ги оправяш? Трудно е да спреш? Трудно е да се контролираш? Трудно е да намериш мотивация да не го правиш?

По темата - може да е всичко. От временен сърбеж до голяма любов. Може и защото искаш да си върнеш. Въпросът е човек като върне назад лентата - от всичките си изневери колко би повторил? И ако смята, че всички са ала-бала, защо продължава все така?

Чудя се напоследък Е ли е възможно кръшкачът да стане моногамен. Има ли подобни случаи, мотивации и следствия?

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.03.08 23:43



А как дефинираш 'изневяра'?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано07.03.08 23:43



Значи при теб важи максимата: Мога да устоя на всичко, освен на Изкушението...



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано07.03.08 23:45



не знам за напред, но когато съм го правила, а то е било някога, когато не ме е мързяло - само като ответен удар. тихо, кротко, без тръбене, за собствено равновесие. не вярвам да съм се променила чак толкова много. другите опции не могат да ме накарат да се активизирам.

та - тих кротък ответен удар. вероятно.



по-добре глисти, отколкото пълна липса на вътрешен живот.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.