Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема универсална сексуална съвместимостнови  
Автор cpeдeн пpъcт (кУрав фАлософ)
Публикувано07.03.08 13:10



има ли я??????? смятате ли че може да правите супер секс с всеки без значение първичните полови белези ,стига да излъчвате на еднакви сексуални честоти?????
тайната на добрия секс не се ли крие именно в твърдата увереност че сексът няма как да не е добър каквото ще да става?????? че лошият секс всъщност не е лош а само не чак толкова добър но не е проблем да се подобри?????
и всъщност причината за лошият секс не е ли на практика сборът на наще страхове от възможността за случване на лош секс???????





Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано07.03.08 13:19



Ммммм... аз не разбрах май всички въпроси



Поне първия разбрах. Да установил съм, че понякога се получава невероятен секс и с жени, които излизат извън "теоретичните ми предпочитания", което всъщност ме отказа и от описването на "по какъв тип жени си падам". До незабравими нощи са ме докарвали жени с най-различни външни описания. В този смисъл - да, според мен има определена "химия", "излъчване" или нещо такова, извън видимостите.

За лошия секс важи почти същото с обратен знак. Лош секс в смисъл - нищо запомнящо се съм имал и с наглед "елитни" представителки на пола си.

Така че в крайна сметка и добрия и лошия секс според мен изобщо не е свързан с видимостите, а със съвсем други "движещи сили".

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано07.03.08 13:21



няма как да съществува.
Самия факт, че говориш за честоти вече я превръща в специфична съвместимост.
А самочуствието и страховете влиаят много.

Welcome to the real world!




Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.03.08 13:26



написал си такива противоречиви и взаимно изключващи се неща още в първото изречение....

вземи ги порпави първо и си подреди мисълта .

Единствената реалност- Любовта



Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: Бapбapeлa]  
Автор cpeдeн пpъcт (кУрав фАлософ)
Публикувано07.03.08 13:28



ако мислите ми бяха подредени изобщо нямаше да питам.....





Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано07.03.08 13:29



ахахахахаха
отговора ми е НЕ!

ама тия въпроси ако знаеш как ти ходят ... направо не е истина

Бъдете живи и здрави!



Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: Poшko]  
Автор cpeдeн пpъcт (кУрав фАлософ)
Публикувано07.03.08 13:34



ти не се смей ми обяснявай що не.....





Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано07.03.08 13:41



Е няма такова животно. То ако имаше универсална сексуална, щеше да има и принципна прекрасна универсална човешка съвместимост... ама няма. И всички щяхме да се разхождаме с розови бузки, в бели дрехи и да се съвместяваме само с единия поглед.


Това, което мен ме кефи в човека Х, може да докарва истерия у човечката Y; и обратното. Факт - с едни се получава по-голямо и дори съвършено напасване; с други не. И това не съм забелязала да зависи от каквито и да било параметри - духовни или физически. Абе магия, ко да го прайш. Никакви стройни теории не вършат работа, иначе щяхме да учим в училище един предмет - Математически строеж на перфектната двойка и готово

Peel me a grape, crush me some ice...

Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано07.03.08 13:42



Съвместимостта при секса е напасване и усещане. Получили ли се това, то сексът е повече от добър. Но няма универсални правила затова, независимо, че универсално е туй в онуй, както и възвратно постъпателните движения, ама не с всеки ти става гот.



Табутата, притеснението и суетата водят до не качествен секс, защото завадяват мозъка по време на самия секс. Липсата на отдаване - също.

Мисля в движение

Тема Re: универсална сексуална съвместимостнови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано07.03.08 13:44



ей, караш дъртотто да пише ... ама аре днес ми е хубаво ...
Универсалната съвместимост има ли я??????? ако кажа да то ще се отнася само за някакъв период от време. Поради променливостта на желанията на различните индивиди и още повече на тези от женски пол.

смятате ли че може да правите супер секс с всеки без значение първичните полови белези ,стига да излъчвате на еднакви сексуални честоти????? смятам, че мога да правя супер секс, ако някой ме предизвика да правя такъв. Смятам, че трябва и аз да го предизвиквам. Но за да ме предизвика тя, трябва да съм я предизвикал предитова аз с нещо ... за това и само 1вото стига

тайната на добрия секс не се ли крие именно в твърдата увереност че сексът няма как да не е добър каквото ще да става??????
определено не е в тази увереност, а в допълването ...
че лошият секс всъщност не е лош а само не чак толкова добър но не е проблем да се подобри????? лошият секс е незадоволителния, болезнен, неприятен и тн секс ... може ли той да се подобри ... сигурно ... какво е нужно ... виж по-горе
и всъщност причината за лошият секс не е ли на практика сборът на наще страхове от възможността за случване на лош секс??????? принципно предубедеността (страховете) винаги пречат. Не не са само те причината ... причината се крие в отговорите на по-горните въпроси

до ю хед инаф, бе джанъм ?



Бъдете живи и здрави!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.