Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: Poшko]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано08.03.08 12:49



ха ха ако помислиш сигурно и за още ще се сетиш

.



Тема Re: НЕкой неустоимнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано08.03.08 13:26



Виж бе кака, съгласен съм че когато си афектирана може да си по-уязвима/податлива, но ако попаднеш на чаровник като мен, може да поддадеш и дори всичко в къщи да е с розови тапети.



--


Тема Re: НЕкой неустоимнови [re: O!Sag]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.03.08 14:54



Умря циганката...

Казах, че при мен и двете трябва да са налице. Нито само проблемите вкъщи са достатъчни, нито само неустоимостта, щото аз съм Джелезарка.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор Инж. Иryaнa (reborn)
Публикувано08.03.08 16:44



Не желая във връзките си изневяра, от ничия страна.

Първо, хора сме, не животни и имаме воля и разум. Следователно, би трябвало да е възможно да не се водим само по долния ветропоказател



Устроена съм просто - ако нуждите ми са задоволени и срещам отлично отношение - желание за изневяра няма как да има. От моя страна проблемът е решен така - да се раздавам до последно, да бъда себе си, а който не ме оцени - толкова по-зле за него. И преди съм казвала - още не съм твърде стара, че да си тръгна с бохчата когато ми щукне

Амчи тъй де ...



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.03.08 16:45



няма физическа изневяра! Да не искаш да кажеш, че някой може да предявява собственически претенции към тялото на друг. Че това само в робството го има .....

По-скоро май става дума, ако някой си самозабранява разни неща, та .... кога престава да си ги самозабранява

, Това ли?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: LadyMorgana]  
Автор Инж. Иryaнa (reborn)
Публикувано08.03.08 17:01



Не е точно собственическо или пък робско, в крайна сметка ти не можеш физически да притежаваш някой и насила да го задържиш да не бъде с друг.

Въпрос на доброволно отдаване е - аз се давам цялата на него и искам той целият да бъде мой.



Пък той ако ще ...



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: Инж. Иryaнa]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.03.08 17:14



да - ако ти се отдаваш цялата и искаш и той да е 'целия' само за теб и с теб - това е въпрос на разбирателство. Или на някакво споразумение - знам ли!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: Инж. Иryaнa]  
Автор Bizarre (минаващ)
Публикувано08.03.08 18:03



Да,евала на жени като теб.В интерес на истините повечето жени в нашата мила полу екс тоталитарна държавица мислят предимно как да се облечат по-добре и как да си осигурят животеца за сметка на мъжете.Много трудно една жена може да каже ,че знае какво иска(Разбирай не говоря за хубави дрехи,бижута,кола,хубав апартамент,деца).Е и аз знам какво искам,но аз и вярвам в него.Затова съм сам....защото съм стигнал до нивото на себеопознаване,че да знам какво точно искам в какви параметри и начина по-който да го постигна единственото което ми липсва е то се вижда,иначе не бих стоял тук да си чеша езика.



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: Poшko]  
Автор Инж. Иryaнa (reborn)
Публикувано08.03.08 19:12



Ей, на, затова съм казала - няма да се оженя за тебе нивгаш





Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: Инж. Иryaнa]  
Автор Meчиpo Пyxиямa (magic carpet)
Публикувано08.03.08 19:21



Искрено ти се възхищавам за мнението! Ако повечето жени мислеха като теб...ех.
Честит празник!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.