Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор Hoвичok (мълчалив)
Публикувано08.03.08 02:24



Не бих. Съвсем сериозно. Ако има причина и желание да го направя, значи вече тя не може да бъде моя партньорка. А след като вече не е - за каква изневяра говорим?
"Просто за удоволствие"? Или пък - "не можете да устоите на изкушението..."? Ти сериозно ли? Баси!





Тема НЕкой неустоимнови [re: _Sexy_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.03.08 07:19



сигурно би ме накарал, особено ако се съчетае с момент на непукизъм, вследствие проблеми с домашния.

Ама много малко са тези неустоимите пусто.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.03.08 07:29



Зависи. Има изкушения и изкушения. Някои просто ги подминаваш, за други си мотивиран да им устоиш, но някои те помитат със саде мотивацията ти.





Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: Poшko]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано08.03.08 08:54



Ами ами без да искаш

. На това му се вика избирателна памет.



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано08.03.08 09:15



Аз съм крайно дясна, тъмно синьо-черна по отношение на изневерите. Не съм, не бих изневерила, от една страна - от гигантски мързел вероятно. Щото и аз мисля, че е излишна загуба на всякакъв вид емоционална енергия. От друга страна - ако чак пък стигна дотам - значи нещо във връзката ми силно не е наред и на практика трябва да я приключвам.

Нямам данни или съмнения и на мен да са ми изневерявали... или поне това е било толкова скрито-покрито-закопано, че не е стигнало до мен. Ама може би инстинктивно си избирам хора, които са с моногамен настрой по природа.

Понякога си мисля, че е възможно да изневеря само за отмъщение и то ако от него боли кърваво и зловещо, иначе не бих си направила труда.



Peel me a grape, crush me some ice...

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: sexy mamma]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано08.03.08 09:18



съмнявам се ... късно вечерта ... полубудно състояние



Бъдете живи и здрави!


Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано08.03.08 10:54



Сигурно ще ти се сторя "захлупена", но до сега не ми се е случвало... въпреки многото и качествени оферти! Просто разбирането ми за връзка е такова, отказваш се от някои неща... консумацията на изкушенията примерно.


Ако нещо във връзката не ми стига, редно е да го обсъдя с човекът до мен, не да се втурна в чуждите чаршафи.
Ако няма прогрес, преценявам мога ли да продължа с този човек или не, ако не изясняваме се, разделяме се и се отдавам на емоции :) пък каквото сабя покаже, до следващото ми хлътване!



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор Oпиyм (*разкош*)
Публикувано08.03.08 11:04



Ако имам усещането, че изневерявам - не бих си го причинила.
Демек - не изневерявам. Според моите разбирания за изневяра. Не ги натрапвам никому. Мои са си. И аз съм си моя :-))


Wine Me & Dive Me

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано08.03.08 11:26



не бих изневерил в смисъла в който аз го разбирам.

в смисъла в който ти си го написала е пределно ясно - защо би яла миш-маш след като любимото ти ястие е руло Стефани примерно





Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: thebeliever]  
Автор Taigun (лайка)
Публикувано08.03.08 11:44



Какъв е смисъла да хукнеш по домовата книга да ги оправяш?

Това ми напомни за универсалната сръбска псувня "йЕбем ти свЕ по спИску"



Тематично - че може да е всичко - може, но моят личен опит дотук показва, че е основно поради някаква инфекция в партньорството. Симптом, един вид. И оттам насетне възможностите са две: инфекцията или се лЕчи, или не...

Другите мотивации като сърбеж и връщане тъпкано са ми непонятни засега. Не вярвам в мита за вълшебния кур, дето би ми предизвикал непреодолима тръпка за сексене, та чак пък да се засиля безпаметно и устремно към него... А варианта за секс "напук", "на яд", или за да си върна за подобен номер - не е за мен това занимание, много енергоемко ми идва, па и безсмислено на това отгоре (нали бой и ебане се не били връщали;).

И това за едното ебане, дето нищо не значело - това не е моята реплика. При мене значи, щото стигна ли до него, тя работата е станала "дзибьЕла" (по ямболийски), та знае ли се! Феноменът "едното голо ебане като такова" ми беше интересен за кратко, в ония лудите-млади-бесни години, ама оттогава насам много вода изтече и понеже знам какво искам - а то е всичко - неАм желание, порив и ресурс да си губя времето с каквото и да било, дето е по-малко от всичкото!

Хубав празничен ден от мен, да кажа и тука!



Дали да му легна, мале, или да му седна
че какват съм луда-щура: ще му строша кура...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.