Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Защо ли?нови [re: _Sexy_]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано07.03.08 23:46



Ами защото колкото и праведно да живеем, все някой ден изкушението ще се изпречи на пътя ни.....



Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: thebeliever]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано07.03.08 23:53



Хубав отговор...

Особено часта, че: всички приказки за "едно ебане не е изневяра" са смешни. Щом е само едно ебане, напъни се малко и пий едно пиене вместо това.

По въпроса ти: Е ли е възможно кръшкачът да стане моногамен?
..ами ДА, мисля че е възможно. .... или защото `кръшкачът` най-накрая стига до гениалния извод, че всички отдолу малко или много са еднакви.... или пък защото в един момент просто се изморява и му омръзва.... или дори защото си намира `майстора`

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: LadyMorgana]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано07.03.08 23:55



Изневярата в конкретния случай я дефинирам като Физическа, а не ментална.



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: emma_goldman]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано07.03.08 23:56



`..... някога, когато не ме е мързяло ...`



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: thebeliever]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано07.03.08 23:58



Е ли е възможно кръшкачът да стане моногамен. Има ли подобни случаи, мотивации и следствия?

боя се, че не. освен ако не отиде на терапия, не открие дълбоката причина за своето кръшкачество, не плаща по 300-500 кинта на месец на някой терапевт да му излекува травмата и след това не му стече животът така, че да не се активизира никога повече тази травма. терапията продължава поне една година.

кой би минал през всичко това, като може просто да си ебе безгрижно и да му се разминава като винаги?



за подобни случаи не съм чувала, ама ако някой знае - да казва. може просто да не съм информирана.

по-добре глисти, отколкото пълна липса на вътрешен живот.

Тема Не.нови [re: _Sexy_]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано07.03.08 23:58



Разбирай точно онова, което съм написала.





Тема Re: Защо ли?нови [re: The Stranger]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано07.03.08 23:58



Значи и при теб, както и при Надето, важи принципа: Мога да устоя на всичко освен на ИЗКУШЕНИЕТО!!!!



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано08.03.08 00:00





ама не е ли така - то си е усилие. пък терени да търсиш, пък графици да съвместяваш, пък да се правиш, че нищо не е било. ооооо, къде толкова време, сили и енергия на тази преклонна възраст вече у мен, като мога да свърша някоя работа да изкарам някой лев? или да прочета някоя книга. или просто да се напия с приятели.

по-добре глисти, отколкото пълна липса на вътрешен живот.

Тема Re: Не.нови [re: Bambi*]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано08.03.08 00:00



Добре. Кратко и ясно: Не би изневерила!



т.е. това, което съм написала по-горе, като се замисля, не би означавало изневяра, а просто нова връзка.

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Мхм.нови [re: _Sexy_]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано08.03.08 00:03








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.