Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема ...а понякога....нови [re: uglybeldame]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано10.03.08 13:17



... така е най-добре.... тоест търкулнало се гърнето - намерило си похлупак :)
Бе хубаво е като си имам нещо странично... и тя да си има... тамън да не ме закача



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: Защо бихте изневерили?нови [re: _Sexy_]  
Автор Wodkata (sashtia)
Публикувано10.03.08 19:05



nevijdam smisul v cialata rabota,ne mi se nalaga da izneveriavam zashtoto jena koiuato e s men zaduljitelno triabva da me zadovoliava otvsiakude



Seksa vurti sveta

Тема Re:нови [re: _Sexy_]  
Автор Luchezara ()
Публикувано10.03.08 21:47



Защото не съм моногамна по природа. Пък и не знам някой от хората да е създаден моногамен като ген.




Тема Момента също е много важеннови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано10.03.08 22:18



и аз като Рошко, съм съгласна с теб, че момента е от особено значение.... Нещо, което днес ни се струва немислимо, утре може да е най-желаното от нас.... или както обичам да казвам: Всичко е въпрос на вкус, желание и усет.... и допълвам ... и на правилен момент



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re:нови [re: _Sexy_]  
Автор Luchezara ()
Публикувано10.03.08 22:23



Моментът е толкова важен основно за пубертетите. И изобщо не съм съгласна, че нещо, което знам, че категорично не искам, "утре може да е най-желаното от мен". Никога не бих могла да бъда толкова глупава, факт.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано10.03.08 22:28



Лъче, тук не става да дума за нещо, което категорично знаем, че никога няма да направим(например за мен - да се метна от прозореца

).... Все пак темата е за изневярата и се има предвид, че ако днес ни се струва немислимо да изневерим, то утре (разбирай след 10-15 години) може и да ни се струва реализимо

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re:нови [re: _Sexy_]  
Автор Luchezara ()
Публикувано10.03.08 22:32



Като погледнеш пак не съм толкова глупава, за да си мисля, че нямало да "изневеря" на някой си .




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано10.03.08 22:35



За моногамията съм съгласна с теб....



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re:нови [re: _Sexy_]  
Автор Luchezara ()
Публикувано10.03.08 22:37



Тогава как може да задаваш такъв въпрос/тема ?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано10.03.08 22:40



Темата е за причините пораждащи изневярата, а не следствията от нея или въпросът: да я има или да не я има?



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.