Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Женска еякулациянови [re: мнoro тъп]  
Автор BLACKCAT7O (непознат )
Публикувано09.11.09 10:47



Незнам поради какви съображения си си избрал този ник

, но статията която си намерил е чудесна - благодаря за страхотния текст



Тема Re: Попитай ги за скуирт!нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано09.11.09 12:41



точно така се нарича



Тема Re: Женска еякулациянови [re: ЛAMБИ]  
Автор Veshtica (непознат)
Публикувано11.11.09 11:42



Има такова нещо - да. На мен ми се беше случило веднъж преди години.
Тогава и аз мислех, че съм напишкана.

Сега ми се случва всеки път с един и същи мъж

Усещането е ... не мога и не искам да го опиша

Единственото неудобство е, че става много мокро наоколо, особено ако съм свършила повече от два пъти



Тема Re: Женска еякулациянови [re: ЛAMБИ]  
Автор peter87 (непознат)
Публикувано21.12.10 16:30



Мене много ме възбужда.



Тема Re: Женска еякулациянови [re: cincinatus]  
Автор peter87 (непознат)
Публикувано21.12.10 16:33



И аз бих искал такава ездачка.



Тема Re: Женска еякулациянови [re: ЛAMБИ]  
Автор Пич Бoжи (шмешки)
Публикувано21.12.10 23:22



Много ма възбужда.



Мацки, я обадете разни финти да подкараме фонтанчето?

Имаше някъв документален за Г-Точката, треа да си го припомна.

---


Тема Re: Женска еякулациянови [re: ЛAMБИ]  
Автор FACKTI (непознат )
Публикувано22.12.10 00:10



За първи път чета темата(чета от скоро) и я намирам за супер интересна.Това според моите наблюдения е висшият пилотаж при женския оргазъм. При него жената изпада в състояние, съпоставимо с мъжката еякуация умножена по 2.(пак по мои наблюдения) Някои от клубарите , коментирали темата са дали доста точно описание(Brave и др.) за женската еякуациа. Това , което съм виждал е отделяне(направо изпразване , подобно на мъжете , но в по-малко количество), на прозрачна течност , без определен вкус и мирис.(пробвал съм я) В някои ситуации е възможно да се отдели в комбинация с урина.Състоянието, в което изпада жената е неописуемо.След първия път много лесно се стига до втори , трети...За да се получи е нужен пълен синхрон и липса на всякакви задръжки между партньорите. Не мисля , че всички жени са стигали до това състояние. По-скоро са малцинство. Причините според мен са , че някои не са достатъчно сексуални , при други проблема е в това , че имат разни задръжки , притеснения. Има също не малка част , които не са опознали добре телата си и нямат достатъчно добър контрол над тях. Основно правило , разбира се е че секса трябва да се прави с човек , който ги кефи и е готов на всичко. Тези , които са го изпитали знаят за какво говоря.





Тема Re: Женска еякулациянови [re: FACKTI]  
Автор Nu Crema (тъмен шоколад)
Публикувано22.12.10 00:37



От женска гледна точка, състоянието е удивително... До скоро ми беше непознато, но съм щастлива, че успях да достигна до това удоволсвие...



ммм, сладко като шоколад...

Тема Re: Женска еякулациянови [re: Brave_bg]  
Автор Пич Бoжи (шмешки)
Публикувано22.12.10 00:47



Кеффффф...



---


Тема Re: Женска еякулациянови [re: Nu Crema]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано22.12.10 01:10



Състоянието е удивително от всякаква гледна точка (за мен истинския кеф настъпва след женския). Това потвърждава моята теория , че жените изпитват истински оргазми след като узреят за тях. Затова харесвам такива жени (прочети отговора ми на една друга тема).






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.