Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема белезите на гейоветенови  
Автор Rozovotakova (страшна работа)
Публикувано16.02.08 15:56



как разпознавате гейовете

как ги разбирате в обществото
кои са им белези, какви са им навиците, какво е характерно за тях
как да разпозная такъв мъж

дайте примери за тези, които знаете, че са

притеснявам се, че човека с който се занимавам е гей
и ме ползва за параван, но повече ме е страх и от болестите, които може да ми донесе
защото като пие и си го слага на всички май



Любовта не безобразничи...

Тема Re: белезите на гейоветенови [re: Rozovotakova]  
Автор SuperFucker (лидер)
Публикувано16.02.08 16:07



Аз когато си имам работа с педали веднага ги разкривам.Значи гледат ме право в очите и си задържат погледа.Държат се много възпитано и фамилиарничат. Прикаазваш с тях за едно,а те в същото време постоянно си мислят как да ти го набутат отзад,което е доста неприятно.





Тема Re: белезите на гейоветенови [re: Rozovotakova]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано16.02.08 16:12



ами май до сега не ми се е случвало, за едно момче се чудех, но се оказа, че не е

дори напоследък често се размислям за мъжете, с които съм била и тези, които не съм забелязвала.....в повечето случаи си проправят път и успяват тези, които действат на принципа ""Знам какво искам - посягам и си го взимам"....дори да е малко с лакти спрямо другите....и в този план тези по-скромните някак не съм ги забелязала

когато бях решила, че ми е писнало от "всеможещите" се опитах с един от другите и.....двамата излязохме от играта с доста болка

та в този план....един гей - в такава среда не би имал никакъв шанс.....дори да го забележа, камо ли да го мисля какъв е...

момчето, за което имах съмнения бешя някак много внимателно (нищо против много внимателните момчета, напротив, за предпочитане са), сякаш ползваше грим, гласът му бе няка по женски и т.н. някакви съмнителни моменти, оказа се, че има приятелка, която не вярвам да е параван

за твоя случай ми изглежда НЕнормално някой да си развява пишката така на посоки, пък да си търси параван - една от тезите издиша - или не е гей....или не те търси за параван......иначе нямаше да го прави така явно....както описваш...



Тема Re: белезите на гейоветенови [re: Rozovotakova]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.02.08 16:12



ако разплагаш с друг гей-ползваш го за индикатор , ти ако не , другият ще го усети...

наеми евгени минчев...:)))
иначе ще го разбереш все някога, ама при някои се иска много време и много ситуации , а от това ти ще загубиш само; и що не го питаш?



Тема Re: белезите на гейоветенови [re: love_affair]  
Автор Rozovotakova (страшна работа)
Публикувано16.02.08 16:17



хмм
а де - ако знаех отговора



Любовта не безобразничи...

Тема Re: белезите на гейоветенови [re: dalya_night]  
Автор Rozovotakova (страшна работа)
Публикувано16.02.08 16:20



щото няма да ми каже - мисля, че не иска да се знае за него
иначе Евгени Минчев му в подарявал вратовръзка
има много приятели гейове
каза ми даже, че след като се е развел само с такива си е общувал
и сега казва на един негов приятел-гей - " и аз те обичам, приятелю", а де?!

дърво в леглото - дори не те докосва там,
а гейовете май ги е гнус от женските полови органи...?

не знам, кажете....



Любовта не безобразничи...

Тема Re: белезите на гейоветенови [re: Rozovotakova]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано16.02.08 16:22



добре, приеми го, че е игра, че ти е забавно и го изучаваш, не се напрягай, не приемай, че на всяка цена трябва нещо хубаво да се случи - така какъвто и да е извода ще си научила нещо ново - един човек е цяла вселена.....няма лошо да познаваш и такива хора.....стига да не си заложил много на тях в началото





Тема Re: белезите на гейовете [re: love_affair]  
Автор Rozovotakova (страшна работа)
Публикувано16.02.08 16:24



абе 4 години има няма



Любовта не безобразничи...

Тема Re: белезите на гейовете [re: Rozovotakova]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано16.02.08 16:26



ммм, може да си е съвсем нормален мъж - и да е дърво в леглото - друг е въпросът - дали те устройва такъв - дървен ;))))

може да си има приятели гейове, които обича по като приятели, особено, ако този развод е бил тежък....и аз имма приятелки (не лесбийки, но на които мога да кажа, че ги обичам, без да съм лезбо...)

аз мисля, че по-скоро въпросът е дали искаш да бъдеш с дърво - независимо дали е гей или не

а ако беше гей и страхотен в леглото, тогава?



Тема Re: белезите на гейовете [re: Rozovotakova]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано16.02.08 16:28



това е от 4 години ?!!!?!??!?!?!?!?!?!?!??!?!?!

или аз не разбрах нещо?!?!??!!?!?

4 години с дърво ?!?!??!!??!

ВЗЕМИ СИ КАМИНА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.