Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: кое е най-важното?нови [re: Maндapинka]  
Автор TePe3a (член)
Публикувано13.02.08 14:28



Гледам тук хората за баланс ти говорят, а при мен, в различни етапи от живота ми на преден план са излизали различни неща:)
Доста съм небалансирана значи:)
Доскоро смятах че има ли любов- има всичко, дет се вика- в дървена къщурка накрай света с любимия и само ще се гледаме и влюбваме:)
Сексът е много важен, но аз не мога да го отделя от любовта, доверието ит.н. - тоест - той а мен е производна.
Парите са си важно нещо, но само те...не правят връзка.
Сигурността за мен е обратното на любовта.
Доверието ми е много важно...и винаги е било. Без него бих могла да имам опит за връзка, но не и връзка.



Тема Re: кое е най-важното?нови [re: TePe3a]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.02.08 14:31



Сигурността за мен е обратното на любовта.
Защо, обясни, моля те.





Тема Re: кое е най-важното?нови [re: Coнaтa]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано13.02.08 14:38



Това значи ли, че за да се чувстваш свободна (каквото и да значи това) ще се примириш с отсъствието на уважение, секс...и т.н. Това ли те прави щастлива във връзките ти - чувството, че си свободна да правиш каквото си щеш?

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: кое е най-важното?нови [re: Brave_bg]  
Автор Coнaтa (синя)
Публикувано13.02.08 14:40



Да.

Но и ти имаш право за баланса. За съжаление, за да бъде нещо устойчиво, не може да вирее в крайностите.



...'cause you're my fellow, my guy...

Тема Re: кое е най-важното?нови [re: Maндapинka]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано13.02.08 14:42



Всичко, което си изброила, зависи от работата в екип и може би това е най-важно за една "връзка". Иначе не смятам че е универсална манджа да се знае от кое колко да ти сипят



ye yo

Тема Re: кое е най-важното?нови [re: paзбиpaм]  
Автор TePe3a (член)
Публикувано13.02.08 14:42



Защото любовта за мен е да застана с голата си, ранима и чувствителна душа пред някого, да се лиша дори от здравословния си егоизъм и да не знам дали ще бъда приласкана или ритната в следващия момент. Любовта е като живота - жива и непредсказуема. За каква сигурност можем да говорим тогава?:)



Тема Re: кое е най-важното?нови [re: Coнaтa]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано13.02.08 14:45



Точно това имах предвид. Както каза Тереза сега, под влияние на някакви фактори мога да изведа и коронясам Крал Артур, но ако заради него избия всички рицари около кръглата маса - цялото царство ще рухне, защото няма кой да търси Светия Граал....

Иначе съм съгласен с теб, колко подтискащо и смазващо е собственическото чувство на друг човек, който се опитва да те обсеби безостатъчно, да нареди пъзела ти, да ти даде карта и маршрут за движение... Звучи си и е страшно.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: кое е най-важното?нови [re: Maндapинka]  
Автор SuperFucker (лидер)
Публикувано13.02.08 15:22



доверието



Тема Re: кое е най-важното?нови [re: Maндapинka]  
Автор Люб ()
Публикувано13.02.08 15:24



Четох скоро статистика точно за тези приоритети. За европейците на първо място било доверието, ако говорим за връзка.



Тема Re: кое е най-важното?нови [re: TePe3a]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано13.02.08 15:26



Мазохисткоооо ниеднааа... :)))
Значи няма шанс, ако не обичаш някого да те види гола?



(шегувам сеее и се закачам)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.