Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 09.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Теория и практика на SWING-aнови  
Автор Дидo Дидo (деян на всичко)
Публикувано09.02.08 14:43



Как гледате на това явление? Възприемате ли го толерантно или ви се вижда твърде извратено? Бихте ли предложили на половинката си дори вариант soft без смяна на партньорите или сте твърде срамежливи? Мислите ли, че ако една двойка се впуска в разменни приключения, значи нещо във връзката им куца?
Понеже аз задавам въпроса ще си позволя и първи да отговоря.
Swing-ът за мен е един чудесен начин за довнасяне на допълнителна "подправка" във връзка между двама и не зависи от продължителността на тяхното заедно съществуване. Той не е заместител на секса в двойката, но е един чудесен начин за разнообразяване на сексуалния живот.
Други мнения?



Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор karea (freezestyler)
Публикувано09.02.08 14:52



А какво е суинг без смяна на партньорите? Звучи ми добре.



Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: karea]  
Автор Дидo Дидo (деян на всичко)
Публикувано09.02.08 15:01



Същото, но soft версия. Нещо като секс пред огледалото, но с други лица като ваше отражение.





Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор TE_DDA (I love youShrek)
Публикувано09.02.08 15:45



не съм токова задръстена, за да го отрека, напротив.
спират ме 2 неща, които са неизбежен риск, когато практикуваш това разнообразие.

1вариант - да е с познати.

в тази ситуация бих повече могла да предвидя болестите ( ориентировъчно)и да не се захващам,ако двойката сметна ,че е рискова, въпреки презервативите ( рискът,въпреки презервативите съм го обсъждала в друга тема)

другия болен въпрос - ами в повечето случай нещата не остават само дотам между 2-ма от 4-мата, ако ме разбираш.
на едната двойка винаги им е по-хубаво и повече си пасват.

когато са познати/приятели, винаги съществува по-голямата опастност след това той и тя да се виждат на 4 о4и.

2. непознати, намерени по обяви.

тук вероятността някой да се вижда с друг после е малка, т.к и шанса за толкова хубав секс с непознат/а ,който да те накара да изневеряваш, въпреки толерантността на партниора ти, е малка.

тук оабче никак не можеш да предвидиш кой как е с болестите - най-елементарното - дори не знаеш, дали някой от тях не е наркоман и не попада в рисковите групи.

За това - не, мерси. Макар да ми се иска понякога.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор TE_DDA (I love youShrek)
Публикувано09.02.08 15:46



вий, софт версията ми допада повече. тук оабче също не трябва да се подценява рика с харесването.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: TE_DDA]  
Автор Mиcиc Чaй (разбита)
Публикувано09.02.08 16:14



Да, и аз съм на това мнение, подкрепям.
Има едно предимство с познатите всъщност. Ние с нашите приятели сме се виждали полу или съвсем голи, което няма да е проблем ако се суингираме, защото ще сме си видели телата.
Сега, пред чужди хора да се съблечеш и да се яхнете - трябва да съм доста пила и да съм си го навила яко на пръста /желанието, не друго нещо!/



Укротяването на опърничавата е задача с повишена трудност...

Тема Пркатиката къде е?нови [re: Дидo Дидo]  
Автор Mиcиc Чaй (разбита)
Публикувано09.02.08 16:15



Някой ако има опит да опише как се прави най-чисто и ясно, как е най-лесно и успешно!



Укротяването на опърничавата е задача с повишена трудност...

Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.02.08 16:22



Ооо, всеки има право да прави под юргана това, което им доставя удоволствие с партньора. Та не виждам нищо извратено или някаква лична драма, която "лекуват" по тоя начин.
Не съм имала желание да пробвам досега, а и партньорите ми явно - също.
Иначе за софт-варианта ти - на кой ли не му се е случвало по купони наличните легла в стаята да са заети от няколко двойки? С тая разлика, че хич не ме е интересувало на съседното легло какво става.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано09.02.08 18:51



Не е за мен тази работа. )))
На който му харесва, да си го прави.
Но да тръгна да се чукам с друг мъж и съответно мъжът ми с друга жена пред мен, е няма да стане тази работа.
Като иска да чука мацки, да ходи и да го прави, но не пред мен.
И съм на мнение, че в 90% от случаите двойките прибягващи до суинг имат нещо гнило.
Това "Аз много те обичам и дори бих гледал как някой ти го набива от зад" за мен не е нормална психическа реакция. )



Тема Харесването може да стане и на улицатанови [re: TE_DDA]  
Автор Дидo Дидo (деян на всичко)
Публикувано09.02.08 19:02



Не мислиш ли?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.