Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 06.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ок, явно...нови [re: Wildberry]  
Автор JL seagull (едва ли...)
Публикувано09.02.08 20:00



софт-суинг е най-точно



не ми звучиш точно като дърта консерва, ама карай. наздраве



Тема JL чайко, спри с превода, аминови [re: JL seagull]  
Автор Дидo Дидo (деян на всичко)
Публикувано09.02.08 20:01



дай мнение.





Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор Luchezara ()
Публикувано09.02.08 20:10



Не принудил, глупчо. Ти самия (или аз) не си бил наясно или си експериментирал или изобщо не си се замислил, после като ти стане пределно ясно, че всъщност не го желаеш чувството е кофти.
Та какво остава да се буташ в секс с много, различни и напълно непознати хора като в суинга.




Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано09.02.08 20:22



пълна глупост
не виждам смисъл защо двама човека ще искат да правят секс с други и в същото време твърдят че държат един на друг
не го разбирам и не го приемам

Истината страда от твърде много анализи


Тема Re: то и превода...нови [re: Дидo Дидo]  
Автор JL seagull (едва ли...)
Публикувано09.02.08 20:25



не се получи особено добре, ама с мнението пък хич ме няма. сори, не съм практикувал. не съм сигурен, че бих опитал. но може би в правилната конфигурация, да, защо не. някакви желаещи тук?





Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор thebeliever (ентусиаст)
Публикувано09.02.08 21:04



Аз простичка логика имам по въпроса.
В една двойка, в която всеки работи на различно място, посещават козметик по различно време, прекарват си обедната почивка с различни хора, четат различни книги, ядат различни храни, всеки има собствено хоби, собствено кю, собствена любима музика и т.н. ...Та в тая двойка хората нямат ли нужда поне в секса да си останат двамата?

Иначе сме го нищили това много пъти тук. Аз съм против. Никога не съм вярвала, че желанието е взаимно. Убедена съм, че единият го играе куул заради другия, ама...то си е мое мнение) А и самият шанс да намерите желаещи, пък едновременно да си паднете по тях с половинката, пък те по вас също. Пък и в секса да си подхождате....то става толкова сложно, че не разбирам що не си ходите поединично всъщност)

Аз съм лелка и съм смотана и т.н. обаче толкова мога, кво да направя сега)))



Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: karea]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано09.02.08 21:43



Само се гледат без смяна

--



Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Wildberry]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано09.02.08 21:46



Класическата студентска тройка ;-)

--



Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: O!Sag]  
Автор karea (freezestyler)
Публикувано09.02.08 22:54



Така и баба е суингър.





Тема Re: Теория и практика на SWING-aнови [re: Дидo Дидo]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано10.02.08 12:31



Не ме скандализира, нито ме възмущава, само малко ме натъжава. Свързвам го с някои специфични групи хора:

1. Твърде младите - в ранната си младост човек все още търси себе си, има болезнена нужда от признание и одобрение и е по-склонен да се самоутвърждава чрез сексуална "разкрепостеност", вярвайки, че последната е ключов критерий за неговата ценност.

2. Твърде отегчените - когато човек се чувства празен отвътре, не е в състояние да влезе в истински дълбока и интензивна връзка с друг човек, съответно не може и да изпита истинско удовлетворение. И компенсира този дефицит със сексуален екстремизъм, който да му нахрани нуждата от силни емоции. Нещо като да преяждаш с чипс, поради невъзможността да се заситиш с нормална и пълноценна храна.

3. Твърде комплексираните - когато до такава степен се самоненавиждаш, че не вярваш, че можеш да си достатъчно интересен и любим за някого, без да се налага да правиш "извратени" неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.