Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 21.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тц, зайчок,нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано06.02.08 18:08



разбрах те отлично, щото ти прочетох проблема. Сори, но ще се оправиш, споко.





Тема Re: Тц, зайчок,нови [re: Bambi*]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано06.02.08 18:25



ами в интерес на истината той самият е против...аз също съм била против подобни сериозни интервенции и никак не ми е приятно в момента....но нямам избор...все пак ще проверя тази работа...





Тема Re: Е то Айшето...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор hose (dao)
Публикувано06.02.08 18:34



ОТИВАЙ ВЕДНАГА ПРИ ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ И СИ НАПРАВИ ПЪЛНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ!!!!
И СПРИ ДА ГИ ПИЕШ ТИЯ ТЪПОТИИ ПРЕДИ ВСИЧКО ДА Е ЯСНО!!!

това е най-добрия съвет който мога да ти дам, като човек от лекарско семейство



Тема Re: Ооооо,не менови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор QueenOfRain (****)
Публикувано06.02.08 21:19



Знаеш ли, и аз имах подобна киста. Понеже бях чувала, че някои лекари изписват противозачатъчни с цел избягване на оперативно лечение, попитах моя гинеколог. Той каза, че кистите се резорбират от организма и понякога резобрцията им съвпада по време с приема на медикаментите. Моята киста изчезна, без да се налага да ме оперират или да пия каквото и да било. Та си мисля, че ще е по-добре да потърсиш мнение и на друг специалист.



Тема Re: Контрацептиви...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Cлaдka_лимoнka (гореща)
Публикувано06.02.08 21:37



Аз, когато започнах да ползвам, махнах презерватива след първия месец!

За хапчетата и идея си нямам... Ще прочетеш в упътването.





Тема Re: Контрацептиви...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Slona_sf (спекулант)
Публикувано06.02.08 23:08









Ти що го правиш без презервативи?

ще те скъсам....

Тема Re: Контрацептиви...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано07.02.08 00:20



Гинеколога, който ти ги изписа, пропусна да ти обясни действието им? И ти предписа да си купиш едно блистерче? ............................

--



Тема Re: Контрацептиви...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KaДжиKи (чаена церемония)
Публикувано07.02.08 07:56



За първи път хапчетата се приемат от 1 ден на цикъла. По това му време така и така е много минимален шанса да прихванеш. Изпила си 3 хапчета, те. от началото на цикъла са ти минали 3 дни, което е добре ако да речем само 3 дни ти трае - на далавера си. Хапчетата действат вече.
Пиеш си ги редовно, след опаковката спираш, бройш 8 дни и на 8-мия отново започваш.
Така в паузата имаш цикъл и т.н., смятам че си запозната всъщност с тези неща.

Ако започваш да пиеш хапчетата просто от някакъв ден, най-малко 5 изпий преди да им се довериш, да се натрупа хормона. Но все пак 100% първи ден за прием е първи ден от цикъла.

Има три гледни точки - моята, твоята и вярната!


Тема Re: Партньорът ми...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано07.02.08 11:36



Първо ти и подобни на тебе се научете да ходите на гинекологични прегледи поне 1 годишно. Правилно е два пъти, ама нейсе, на балканите се преглеждаме сами.
Второ - след като ви открият проблем (сериозен) идете на втори доктор, една категория над.
Трето - проучете проблема в детайли и задавайте въпроси.
Четвърто - като ви изписват контрацептиви, лекарства, отвари и прочие се интересувайте активно за какво става въпрос и ЧЕТЕТЕ инструкциите
Пето - Ако вие не сте заинтересовани какво се случва в п*тките ви отвъд удоволствието, то няма кой друг и ще си изпатите.



Тема Re: Контрацептиви...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Luchezara ()
Публикувано07.02.08 22:01



По принцип целия първи месец на хапчета се смята за несигурен, така че един блистер нищо не значи.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.