Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 21.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Смисъла на секса или необходима ми е причинанови  
Автор Aз Kлaвдий ()
Публикувано07.01.08 14:59



Наскоро четох нещо за един американски актьор, който казва:

"На жените им е необходима причина за да правят секс, докато на мъжете им е необходимо само място! "

горе - долу по същото време, в една от темите тук, една от клубарките заяви, че:

"За да прави секс с някого трябвало да има смисъл от това!"

Което звучи по подобен начин. Тогава се замислих за разликите във възприемането на секса от мъжете и от жените ......

Та, въпросът ми е "В КАКВО ЗА ВАС СЕ ИЗРАЗЯВА СМИСЪЛА НА СЕКСА И КАКВА ПРИЧИНА ВИ ТРЯБВА ЗА ДА ГО ПРАВИТЕ" ?

П.П. явно за не малко жени смисъла на секса и необходимата причина се различава от удовоствието, това да направиш една жена щастлива или правенето на деца. Някак си, след като го прочетох това се чувствам използван !


И то от не малко жени и не малко пъти .....

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.

Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Aз Kлaвдий]  
Автор Rozovotakova ()
Публикувано07.01.08 15:04



или трябва яко хормоните да ми побъркат тиквата
или след подробен анализ на - възможно ли е той да е за повече от един път, сериозно гадже, баща на моите деца
та след хиляди размишления ако имаме поне един отговор "да" се прежалвам и се давам

тая година обаче мисля да не му мисля много ако има поне физическо привличане

Любовта не безобразничи...


Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Aз Kлaвдий]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано07.01.08 15:08



Чай ся ... за кво се чувстваш използван ... нали и ти си бил там ... и ти си ебал ... и на теб ти е било хубаво. Не е било против волята ти ... това че си положил усилия да задовлиш нечия потребност си е лично твой избор.
Общо взето смятам, че това е глупост ... защото причините са много ... да и почешат трътката щото я сърби е пак причина ... пък повечето мъже го правят точно заради горното ... причните са извинения ... хората постоянно си търсят причини ...
правим секс защото ни се прави секс и при мъжете и при жените е така.
Жените го използват понякога ... но и мъжете не падат по-долу. На времето имах една приятелка която ми казваше: наказание 1 седмица без секс!
отговора: 1 седмица без секс с теб ...

Бъдете живи и здрави!



Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Aз Kлaвдий]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано07.01.08 15:09



Смисълът е в удовлетворението , а причините могат да бъдат много , зависи какво точно удовлетворяваш





Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Aз Kлaвдий]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано07.01.08 15:13



ся ше получиш 12342341234523563 различни отговора
и така трябва да е
за мене -
1. да и доставя удоволствие
2. да я побъркам от удоволствие
3.да я взривя от удоволствие

Истината страда от твърде много анализи


Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Aз Kлaвдий]  
Автор Coнaтa (синя)
Публикувано07.01.08 15:14



Ха, това звучи все едно аз да съм го била казала.



Но надявам се не мислиш, че каквото е за една, това е и за всички клубарки, то ест жени?

...'cause you're my fellow, my guy...

Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Aз Kлaвдий]  
Автор frantzuvoyka (своенравна)
Публикувано07.01.08 15:25



и аз съм така, смисълът е да се чувстваш обичана, да знаеш, че имаш някого до себе си на когото можеш да разчиташ, да знаеш, че не си сама.
освен това чисто сексуалните връзки не носят, поне за мен, такава наслада от секса както при връзките от сантиментален характер и всъщност приключват доста бързо. някакси като не получавам исаканото отношение ми се губи желанието.



Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Aз Kлaвдий]  
Автор Cтpeйнджъp (любимо)
Публикувано07.01.08 15:28



Основният смисъл за мен е да си доставим взаимно удоволствие с партньора :)... или казано по-просто доставяне на положителен емоционален заряд.



Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Rozovotakova]  
Автор Aз Kлaвдий ()
Публикувано07.01.08 15:34



е така де,
ама нали говоеим за е***е, не за брак, деца ... и не знам какво още ?
а и кога ти остава време да нализираш толкова ?

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.


Тема Re: Смисъла на секса или необходима ми е причинанови [re: Aз Kлaвдий]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано07.01.08 15:35



Секс- за едни е цел а за други средство.
При жената секса по рядко е цел а по-често средство да постигне целите си. Или да получи любов.
При мъжа най често това е целта на всичките му усилия
Съгласно един стар постулат "В името на секса мъжете са готови и на любов- жените в името на любовта са готови и на секс".



Si vis pacem,para bellum.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.