Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Лелински особеностинови  
Автор Бepия (Лаврентий)
Публикувано03.01.08 10:29



Добро утро, лимонов чай с джинджифил и капка акациев мед от мен!

Много тайно и подмолно откраднах идеята за тази тема от друг форум.
Няма секс, всъщност може и да има, вие решавате.

Какво в навиците ни, в живота ни, в маниера ни се променя, като станем лелички и чичковци?


Какви са вашите особеност, мании, странности, характеропатии и прочее?

Пляскам тези, които ми дойдоха на прима виста /копирам ги от поста си в ограбения от мен форум!/, за да ви дам начален тласък:-)

Манячка съм на тема чай. В момента имам 14 различни вида, и ако на ден не си направя поне 5 различни, ми е терсене.

Обожавам т.нар. чорапи за маратонки, не мога да си представя да обуя нормални чорапи. Имам толкова много, че някои никога не са обувани.

Имам си моя лъжица и вилица в къщи, и никой не може да ги ползва.

Нервирам се, когато някой се качи със снежни обувки в колата ми. Не мокри или кални, а целите в сняг - струва ми се логично да си тупнеш един в друг краката, на прага на колата, както си седнал..

Нищо не пипвам да чистя без гумени ръкавици. Задължителен аксесоар са ми в кухнята...

Всичко, което може да се яде с ръце го ям с ръце. Намирам за странно някой, който яде баница с вилица например.

Не понасям покривки за маса, слагам от немай къде по празници, когато съм на гости не ми прави впечатление.

Никой не може да ми пипа химикалките.
Никога не си давам: пилата за нокти, колата, инструментите, тенджерите, изобщо съдове.

Мразя, ама много мразя някой да ми пипа котките! Направо откачам от несръчни хора, които си мислят, че това е плюшена играчка и може да бъде мачкана и гнявена до откат!

Когато чупя яйца винаги хвърлям черупките и целя кошчето, никога не ги слагам в него.

Пликчетата от плодове винаги ги събирам, незнайно защо! Никога не ги ползвам. И празни буркани събирам, а нито правя туршии, нито конфитюри, нито ги давам на някой който прави.

През кухненския ми прозорец се виждат два комшийски двора. Ако сутрин видя една оранжева котка да прескача оградата между двете къщи - значи ще ми върви.


Ако в хладилника няма шунка и кашкавал - значи няма нищо за ядене, е тва е най-голямата идиотия, но от майка ми така съм прихванала. Може да им десет други неща, но без тези две - тцъ!

Имам ужасно много свещи в къщи. Ако нямам оранжеви на цвят обаче - лоша работа, нервно ми е...

Ако не си наплескам вечер ръцете с крем - не мога да заспя.

Вие сте





Тема Re: Лелински особеностинови [re: Бepия]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.01.08 10:38



Нищо бе Лельо. Ма ти баси списъка с навиците си изредила.
Аз имам навика редовно да хапвам, да пиивам(според зависи - сок или бира) и тея три неща в общи линии.
Айде режи сиренце и кашкавал за мезенце да дойда да ти нагушкам котките. Бирата - от мен!!



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Лелински особеностинови [re: Бepия]  
Автор Mиcиc Чaй (разбита)
Публикувано03.01.08 10:48



Като стана лелка ще се включа и а в темата.

Не претендирам написаното да се възприема за правило, по-скоро си е мое предположение.


Тема Re: Лелински особеностинови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Бepия (Лаврентий)
Публикувано03.01.08 10:49



Щи нарежа аз, няма да ги бараш!

Тва твойто не са навици, а необходимости, ха ха!





Тема Re: Лелински особеностинови [re: Бepия]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано03.01.08 10:50



Берооо, на кака лелята тя


Та, много таквиз навици съм придобила, но най-страшния /което ме ужасава когато се хвана, че го правя/ е мърморенето ми и наставническия тон, който използвам когато разговарям понякога със сина си. трагедия

иначе, малките нещица са кремовете за лице и ръце, без които не заспивам или не излизам от вкъщи.

обижавам чаши и се дразня, когато някой ми пие от чашата за кафе, особено сутрин.

обожавам чанти, малката ми манийка, развила се с годините. проблемът ми е, че не винаги мога да си позволя чантата, които си харесам.

държа на естествените материи почти до маниакалност, особено що се отнася до обувките.

и сега, след като си прочетох поста открих, че често използвам обожавам и мания, и нейните производни.

ПП: да ви са и запетайките, четох го няколко пъти да проверя правилно ли съм ги сложила и някъде може да съм прекалила със слагането



докато четях Ема се сетих за още - не понасям отворени шкафове, неоправени легла и нещо изкривено или недооправено. сърбят ме ръцете, място не си намирам, поглед не свалям докато не го натъкмя както си трябва.
картини оправям, сгънати ъгълчета, отметнати покривки без значение къде съм и с кого.

Редактирано от the_baobab на 03.01.08 11:03.



Тема Re: Лелински особеностинови [re: Mиcиc Чaй]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано03.01.08 10:52



ти вече се включи, сестро



Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Лелински особеностинови [re: Бepия]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.01.08 10:55



Мдааа, ама ми е станало и навик редовно да ги правя, малко ли народ я кара под прага на необходимостите??
Само един бегъл прочит из форумите ти е достатъчен да се убедиш.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Лелински особеностинови [re: Hot_ice]  
Автор noty (новак)
Публикувано03.01.08 10:56



Това с крема за ръце вечер преди лягане е задължително. Вярно с възрастта изперкваме



Тема Re: Лелински особеностинови [re: Mиcиc Чaй]  
Автор Бepия (Лаврентий)
Публикувано03.01.08 11:03



Съжалявам, че трябва да ти го кажа, но ти вече Си лелка





Тема Re: Лелински особеностинови [re: Бepия]  
Автор Mиcиc Чaй (разбита)
Публикувано03.01.08 11:06



Аз съм вуйна, наистина ама само на моята племнница. За другите дечурлига съм госпожа.
Лелка никога не бих се нарекла, ти кво, обиждаш ли ме?



Не претендирам написаното да се възприема за правило, по-скоро си е мое предположение.

Редактирано от Mиcиc Чaй на 03.01.08 11:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.