Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: 80% от българите имат негативно отношение къмнови [re: Markizata]  
Автор Aйшa ()
Публикувано23.12.07 17:13



Откъде тръгнахме, къде ни отвя вятъра пак във въртопите на реториката и софистиката И демагогията



Ето точен цитат от мен:
АКО това е образът-модел на хомосексуалиста, аз съм против него.


В отговор на който ти отговаряш, че си НАУЧИЛА следното:

ми беше странно и интересно да науча - че депъутатът Кузов, в качеството му на педофил и престъпник, е станал "образът на хомосексуалните"

Ето, че си в заблуда, която ако аз възприема, ще се хързулнем в пустопразни километрични тапети от никому ненужни прения.
Повтарям, АКО това е образът, то аз съм против него, а именно - това да бъде образът на хомосексуалиста.
И, съответно, по тази логическа линия - от която, много моля, да не се изкушаваш да се отклоняваш - ако това НЕ Е образът на хомосексуалиста, то кой тогава е? Дай, моля, пример в публичното пространство - за хомосексуалист, който изглежда нормален човек, не се гъзи и кекерчи и заема (поне на думи) отговорна и ДИАЛОГИЧНА гражданска позиция по въпросите, касаещи хомосексуалността.
И ако това не е образът на хомосексуалиста, защо хомосексуалистите не възроптават точно този хомосексуалист да "пипа" въпросите, касаещи децата. Не им ли е обидно? Няма ли сред тях някой, който да е по-достоен, за да третира тези въпроси? Така е все едно Кумчо Вълчо да регулира закона за стригането на овцете.
Очевидно гей обществото се интересува от общественото мнение, след като се организират анкети. Защо тогава не се интересуват и как влияе на общественото мнение един такъв "модел"?


Směšné lásky

Тема Re: 80% от българите имат негативно отношение къмнови [re: Aйшa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано23.12.07 20:15



Последният ти въпрос е интересен да се разгледа.
За съжаление, аз не мога да му отговоря, защото не мога да говоря от името на "гей - общността".
Нещо повече - трябва да се прави разграничение между "гей - общността" - в публичното пространство (неправителствени организации като "Джемини", "Билитис" и другите не ги знам), "гей - общността в интернет - пространството и т.нар. "тематични заведения" ("Есенс", "Екзит" и разни други) Кузов, като някакъв криминален елемент, криещ се от отговорност под политическия чадър на депутатски имунитет И - обикновените хора - гейове и лесбийки, които са навсякъде. Които не членуват в организации, не са депутати, не са публични личности, не са Евгени Минчев или Азис...а просто - вашите колеги, съседи, познати, учителите на децата ви, минувачи по улицата- хора, които срещаме всеки ден около нас. И, надали депутатът Кузов е тяхна "представителна извадка" - явно и ти не мислиш така....
Мисля, че по отношение на тях, обикновените хора, е това запитване - "бихте ли работили с такъв човек в една стая? Бихте ли имали против гей / лесбийка да обучава детето ви....как бихте реагирали, ако вашето дете е гей / лесбийка" и т.н.

А, защо гей - общността не е направила нещо по въпроса Кузов... Неговото име не е било свързано с гей - общността, нито със закони, касаещи защита от дискриминация на хомосексуални и т.н. - поне до колкото знам.
Колкото до това, че педофил пребивава в парламента и гласува закон за борба с педофилията - мисля, че това е проблем колкото на гейовете, още повече на всички останали граждани на тая страна - "нормални" хора, които са загрижени за безопасността на своите деца. На всичкия електорат на "Атака", които с гласовете си са го пратили тоя човек там.
Той е работа на прокуратурата, най - вече.
Иначе, аз поне, не виждам легален механизъм, как някой гей / лебийка, да дойде в парламента, да изкара от там Кузов и да го прати зад решетките. Дори да има най - доброто желание за това!



Тема Re: 80% от българите имат негативно отношение къмнови [re: Markizata]  
Автор dalya_night (())
Публикувано23.12.07 20:21



ти деца имаш ли , с извинение?



Тема Re: 80% от българите имат негативно отношение към хомонови [re: mygla]  
Автор theGoddess (maneater)
Публикувано24.12.07 03:58



не съм чела статията, но мисля, че това е доста пресилена цифра....



Тема Re: Не ми се вярванови [re: kotaranko]  
Автор Mиcиc Чaй (разбита)
Публикувано24.12.07 10:30



Съгласа съм.





Тема Re: Моля???нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Mиcиc Чaй (разбита)
Публикувано24.12.07 10:32



да бе, явно така се получава





Тема Re: Те са хора от народа!нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.12.07 10:43



по-добре сина ми да е наркоман ,отколкото скапан ПЕДЕРАС!

Получаваш първа награда за най тъпо изказване... Ти наркомани виждал ли си бе?! Да видиш как някой, който познаваш се превръща в друг човек и се разпада пред очите ти, а в същото време уж пак си е той?! И ти се опитваш да му прощаваш всичко, защото го обичаш, докато един ден ти умре в ръцете...

Абе кво ли съм тръгнал да ти обяснявам...



Тема Re: Те са хора от народа!нови [re: mygla]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано26.12.07 17:56



Сина ми може и да не умре от хуй в устата,ама ти може и да пукнеш,мислейки си,че кариесите ти зачеват,педал скапан.Питаш ме за мнение,казвам ти го,а после ми дуднеш..Е има ли проблем,че съм от тия 80%? Мнозинството треа да се съобразява с вас ли?Пошибвайте се там тихо мълком,па като забременееш един ден(вероятно неква анална бременност),си роди некво изродче и си го възпитавай как искаш.

Герап У! Герап У!


Тема Re: Те са хора от народа!нови [re: XEИ]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано27.12.07 08:43







Тема Re: Те са хора от народа!нови [re: mygla]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано27.12.07 16:29



Нищо лично и моите уважения!



Герап У! Герап У!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.