Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 18.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Kомуникация...нови [re: Д.Ц.K.]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано07.12.07 12:56



С повечето дето са ми в контакт-листата се познавам лично и кю-то по-скоро улеснява контактите ни.
А на подвъпроса ти - по принцип му взимам звука на мобилния в такива ситуации, а ако съм го забравила - не му обръщам внимание просто.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Kомуникация...нови [re: Д.Ц.K.]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано07.12.07 13:08



оставям телефона само на вибрации,нека си звъни......виж,при мъжете е друго,почти задължително вдигат.....баси....работа няма да избяга никога


да,сега наистина хората повече си общуват така,гадно е,но животът се разви в тази посока,но по-принцип,с хората,с които пиша,се познавам в живота и е нещо като телефон,само че е по-удобен
да,по-лесно е да блокираш някого,вместо да му се обясняваш.....



Тема Сър! Сър!нови [re: Д.Ц.K.]  
Автор Bиepko (alter ego)
Публикувано07.12.07 13:13



Сър Уилям Гейтс!





Тема Re: Kомуникация...нови [re: Д.Ц.K.]  
Автор Ruby Tuesday ()
Публикувано07.12.07 13:15



Мда, увъртЕхме се у кУмуникации



Кюто престанах да го ползвам, когато, невероятно, но факт, няколко опита установиха, че говорим ли си с дарлинга по кюто, скарваме се жестоко. И то аз съм виновна, щото влизам в някакво заядливо амплоа Край на кюто, значи.

Смс-и не чета, но ако звъни, вдигам, щото се дразня от шума.

Страшно уважавам възможността за комуникация чрез клавишите, но ако има друга възможност, предпочитам я.



Тема Re: Kомуникация...нови [re: Ruby Tuesday]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано07.12.07 13:31



Незнам какъв късмет е това,но когато првя секс редовно ми се случва тел-а да звъни,което е ужаснооооо

и то или моя,или неговия,или и двата!!!!Но ако не сме ги изключили преди това,просто натискаме златното червено копченце и продължаваме
По принцип не мога да дам конкретно мнение по темата,защото живея в чужбина и за жалост 50 процента от комуникацията,която провеждам е виртуална..(а на всичкото отгоре уча и комуникации)
Обаждам се на семейството по скайп,пишем си с милото цели нощи по скайп,говоря с приятелите..но като цяло,не използвам виртуалното пространство за запознанства,тъпо еее...
за жалост обстоятелствата днес ни принуждават да седим пред екрана на компютъра с часове,дни...и дори и да псуваме джон атанасов и бил гейтс, по-голямата част от нас не биха си представили живота без новите технологии и интернет

По-сладка от шоколад


Тема Re: Kомуникация...нови [re: Д.Ц.K.]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано07.12.07 13:42



месинджърите ми служат за да котнтактувам с колеги и познати предимно по работа или да си приказваме общи неща . в един момент така ми беше писнало от виртуални мераклии , че бях написала в about ' мераклиите за виртуални свалки да търсят друг обект за реализация на мерака си ' .

демек не ползвам месинджър за посочената от теб комуникация . бих го ползвала за първоначален контакт с хората , но отношения изяснявам очи в очи , а не виртуално .

дали вдигам телефона по време на секс - зависи кой звъни . има номера на които отговарям по всяко време - те звънят различно от другите . други може да почакат .

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: Kомуникация... [re: Д.Ц.K.]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано07.12.07 13:49



Браво за постинга


Ползвам месинджърите, защото е лесно и удобно, няма хора които да забивам по този начин, а общувам с приятелите си, които имат възможност да си откраднат малко време за да кажем по някой лаф.
Ако непознат ми пише винаги питам дали се познаваме и ако няма смислен отговор го игнорирам.
По време на секс...винаги съм искала да свърша в нечие ухо по тел.слушалката, но никога не съм го правила...обикновено не вдигам и ако звъни спирам звука


Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!

Тема Re: Kомуникация...нови [re: Д.Ц.K.]  
Автор valenty (пристрастен)
Публикувано07.12.07 15:06



Ползваме ги...няма как....
Това което лично мен ме притеснява при такъв вид комуникации е "чувството" което Аз придавам на написаните/прочетените думи създавайки нереален образ при ICQ комуникациите.Почти същото фрапантно изкривяване се получава дори когато комуникирам с много добре познати хора и малко налудничево звучи,но с добрите си приятели я избягвам тази комуникация.
Та на първия ти въпрос-ценен ли е за мен човека паля колата и отивам да си говорим


Да телефона винаги ще го вдигна,смс може да почака.



Тема Re: Kомуникация...нови [re: Д.Ц.K.]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано07.12.07 15:51



Извинявай, но до ситуации Б, В и Г не се ли стига след виждане на живо или след несполучливо ебане?!
Инак някак не ми се връзва с някой да се знаем само виртуално и такива "драми" да се развиват.



На въпроса ти:
Не изяснявам нищо с хора, които не съм виждала на живо - това е загуба на време и излишно драматизиране. Иначе да, ползвам всякакви форми на комуникация.
Като цяло смятам, че с човек, с когото си бил в приятелски или интимни отношения, разговорите трябва да се водят лице в лице, НО...
Има моменти, в които изясняването "лице в лице" е възпрепятствано от страна на този, на който ще му се изяснява картинката - е, тогава нЕма да чЕкам до второ пришествие за да си кажа какво ми е на душата.
Има и ситуации, в които си наясно, че другия няма да приеме това, което се опитваш да му обясниш и по-безболезнено за мен е да съобщя по "телеграфа". Правила съм го, правя го и ще продължавам да го правя - не виждам смисъл да споря с радио, аз едно такова съм достатъчно, а представи си две радиа да спорят и да се обясняват.
Но само някой да има късмет да ми излезе с моите номера - клета го майка раждала... Е, все в някой момент ми писва да "търся истината", така че... все тая... и другите са хора... ще се разберем взаимно като ни мине егоизма.

На подвъпроса ти:
Не!
За секс ли говорим или за оправдания пред половинките?!



Тема Re: Kомуникация...нови [re: Д.Ц.K.]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано07.12.07 15:53



Предпочитам да говоря или да чукам.
ICQ ми е омразна говорилка, на всичко отгоре от времето на неолита в Интернет. Емотиконите му са стресиращи за деца и хора със слаби нерви!
СМС си само в краен случай, ако картата ми каталясва и не мога да говоря.

Единствен способ да се предпазим от изкушение е да му се отдадем!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.