Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема ...мъжете .. бла-бла-бла......нови  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано25.11.07 13:31



... сме си били търсели само нещо с по-така външност....


Дрън - дрън ... поредната тъпотия... то е ясно че не искаме с някой дето да ни е противен... но това, че искаме жената до нас да е красива, не значи че трябва да е плиткоумна или нещо в душевен план да ни липсва....
А тези неща ги пиша защото се сблъсках с феномен... който е за смях, ако не беше реакцията на жената в ситуацията....
Та:
Едно приятелче си бъбри в сайтовете с една дама... и от дума на дума се стига до закачка... Дамата си сложила снимка... той я харесал... харесал я и като мислене... като всичко... тя него също и решили да се видят... Та на срещата пича казва че жената нямала нищо общо със снимката (тя била си сложила снимка от преди три години ) ... нито била 170см .... нито пък 58кг (според неговите думи разликата била с нула отзад на цифрата ) ... и съответно той пил едно питие с нея и си бил камшика (без изобщо дори да я закачи сексуално дори на думи)... После в сайта спрял да я закача... а на въпроса и казал, че просто очаквал съвсем друга жена на срещата.. че не е негов тип и т.н.... и оная полудяла та изписала нет-а, че мъжете сме повърхостни.. дебилни... че само манекенки ни в главите и т.н.
Та добре се посмях с приятелчето, защото според думите му на снимката в профила и съвсем не прилича на манекенка а той и така я харесал... но като се видели и разликата била свръх-огромна... та уж смешно... а като се замисля то чак тъжно...
Всеки слага снимка на която се харесва - да ... но не е ли тъпо да пращаш снимка от абитурентския си бал... без да предупредиш... и после да се сърдиш че не си покрил очакванията...?

п.п... а на всички съклубници пожелавам страхотни веселби (идват хубави празници)... як секс ( с който ви е на сърце ) ... и безаварийно каране (тоест да не се сблъсквате с плоски тъпи номерца от противоположния пол )


...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ...мъжете .. бла-бла-бла......нови [re: Apxaнreл]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.11.07 13:37



ами да,прав си е твоя приятел...

И аз имах подобна случка....чатихме си с един пич,за който ми беше ясно,че снимката не е негова...казах му 300 пъти да си признае,той реши да се вдигне от щатите да дойде да се видим....дойде той...
ква беше снимката,какъв се оказа той-няма да ти описвам...

Е,в последствие се оказа супер приятен събеседник и си ми беше приятелче,но до там...

не е коректно...и аз не смятам,че тр да се ходи само с манекени,но пък да пуснеш снимка на мис свят,а после да се окаже дявлочето фют-не е съвсем честно





Тема Първата ми и...нови [re: Apxaнreл]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано25.11.07 13:42



последна среща едно време с една "девойка" от клубове, с която си паснахме на лаф и чувство за хумор, беше подобна.

Тя си е спестила труда да ми каже, че снимката и е отпреди година-две, а междувременно тя е станала 100 кила и дори са и порастнали мустаци.

Едно питие, разговор за времето, плащам сметката и и викам такси.

Това беше.

Явно е често срещан номер това от страна на нетските кандидат любовници.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: ...мъжете .. бла-бла-бла......нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор ШEПOT™ (в цветност ...)
Публикувано25.11.07 13:43



... тъпото е че такива хора никога няма да усетят ролята на собствената си пръдня в цялата ситуация ....


... но те си трупат минусите ....
... същото е и когато зареждат с емоционално очакване на което не могат да отговорят ... даже е по-ебателно от всякъде ... мутрата си е мутра, но когато ти навлязът в мозъчните клетки, а след това се окаже че само червейчета са посяли .... бърррр

...ни ставъй патка, заръд иднъ паткъ... - шепотска мъдрост

Тема Re: Първата ми и...нови [re: ABe]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.11.07 13:48



аз затва винаги си рефрешвам снимките!!!!
Имам и някои по-стари,но винаги имам и най-нови,а и нямам много разлика със снимки отпреди година да кажем...



Феърплей трябва да има!



Тема Рифрешнала ли си си...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано25.11.07 13:51



дължината на ушите в чашката? И да не би вече да си в друга чашка?

Честна игра? Няма такова нещо. Във войната и любовта всички средства са позволени.

Но, все пак, дано попаднеш на сравнително честен играч.

Наздраве!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: ...мъжете .. бла-бла-бла......нови [re: Apxaнreл]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.11.07 14:03



Малиййй, още една мъжемразка ли беее...

. Аз откога му дудня на наш Кире да направи един специализиран клуб - всички мъже/жени са боклуци/курви. Ама и твоя приятел е за е*бане - кой ти вярва на снимки беее..
Чакай да ти пратя една моя снимка



Редактирано от HAДEЖДA™ на 25.11.07 14:04.



Тема Re: ...мъжете .. бла-бла-бла......нови [re: Apxaнreл]  
Автор Vanilla (collects MEN)
Публикувано25.11.07 14:07



Аааааа това еопределено кофти номер...


Но се случва често за голямо съжаление... И си мислш как хубаво сте си пасанали с тоя човек в мисленето и раъговорите и идва някакво нещо от несполучлива релкама на Lacoste... `Имала съм 2 фрапантни случая. Веднъж дойде едно дребничко и слабо човеченце, което се чудех как стига пода под масата (а аз по принцип съм висока и с малко по-високи обувки идилията беше пълна).. А друг път доийде едно нещо, на което носът му беше ужасен и все едно вдлъбнал лицето...а очичките, малкиии като дребни камъчета, все едно биаха кацнали на носа, с все устата а на снимката не можеше да се познае такова нещо... изводът е - колкото се може повече снимки от всякакви ъгли

Don't worry about what people think!!! They don't do it very often

Тема Re: ...мъжете .. бла-бла-бла......нови [re: ШEПOT™]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.11.07 14:11



Абе не сме ли надраснали годинките, дето вярвахме в красиви приказки??
Аз лично на нет-общуването, е извън служебното де, гледам като на приятно утрепване на времето.





Тема Re: ...мъжете .. бла-бла-бла......нови [re: Apxaнreл]  
Автор fAntA_shmEkEriA (жарка блондинка)
Публикувано25.11.07 14:20



щото всички мъжове сте красавци неземни


и пишките ви големи
мозъците ви пъргави
ръцете ви досетливи
очите ви галещи
устните ви галантни
и...
бахтаткому

и никак не добавяте по някой и друг сантиметър към подметките и към пениса

нЕква приказка имаше за голямата кошница ли беше, за тигана и рибата ли

а тоз твоя приятел мис Вселена ли е очаквал
или си ходи с джобно кантарче и шивашки метър в джоба
я давай/поствай снимката на преди и след, за да можем да си кажем мнението

майтапчийско ми е, сори
мерси за пожеланията
да ти се връщат

п. п. дай пример за "плоски тъпи номерца от противоположния пол", плз

п. п. п. винаги бих МУ простила десетина килца отгоре, щото ще му ги стопя след десетина часа сексене




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.