Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема защо издребняваш?!......  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано25.11.07 18:52



Имах си аз едно другарче, което отказваше с всички сили , да използва презервативи, до борба се стигаше в момента с нахлузването.В началото се чудех как да му кажа да си го сложи, после се чудех как да го убедя да си го сложи, накрая в чудо се виждах как да му го сложа, защото на шега или не си беше всеки път борба.....под борба разбирайте буквално......Минало свършено, ама сега ме напуши дори смях като се сетих, обаче далеч не ми беше смешно тогава.Защо някои МЪЖЕ твърдо отказват презервативите?!!!Толкова ли е по-различно с или без, как е най -деликатния начин, в разгара на страстта да не звучиш като идиотка да му подметнеш, че все пак е необходимо да се пазите.....за оня "трагико-комичен " случай не говорим, то онова си се превърна като част от играта, обаче не всеки го възприема така шеговито , особенно ако е на мнение, че тея неща не са за него.......за мъжете говоря конкретно



Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!

Редактирано от Tиkвичka на 25.11.07 18:54.



Тема защото НЕ Енови [re: Tиkвичka]  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано25.11.07 19:04



същото.
Мине се не мине тема и се пръкне тоя въпрос и отдолу-дежурните политкоректни "обяснители".
Защото това цяла култура, цяла парадигма от "правилности"- от това, че "хората са еднакви" до: " щом не иска да слага презерватив, значи е безотговорна свиня".
Което в повечето случаи е вярно, но в един значим процент- не е.
Защото при женския оргазъм се отделят едни "наградки" за пениса, от благодарната вагинка, които дон Пабло и Дон Мабло няма как да знаят на 15 годинки, но, уверявам те- ФАКТ!:-)
За чувствителността няма какво да те убеждавам, разликата е огромна, а всичко, което политкоректниците ще ти обяснят по-долу няма никакво значение, освен за брошурките на анти-СПИНаджиите, които излизат през устите им. Това важи за случайния тъпкач, намерен на улицата или в пиЯНИЯ бар, не и за мен и/или теб-въпрос на ИЗБОР.
И немаловажна уговорка: Ако ми се наложи да се изчукам с теб или Ацида на клубна сбирка в кенефа, ще СЛОЖА презерватив.
Но ако го правя с жена си, или някоя любовница, ама такава, която би ми била жена, ако бях свободен, тогава ще го правя само БЕЗ. След определен момент. Или в началото- въпрос на мой, неин и съгласуван риск и (без)отговорност.



нотхинг елсе маттерс

Редактирано от Дekcтъp на 25.11.07 19:07.



Тема Re: защото НЕ Енови [re: Дekcтъp]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано25.11.07 19:07



въх, леле дежавю

Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!


Тема не почвай и ти на френскинови [re: Tиkвичka]  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано25.11.07 19:08



или поне не продължавай, че само от заглавията на 1-а стр. ми писнА на курЪТ.



нотхинг елсе маттерс

Тема Re: защо издребняваш?!......нови [re: Tиkвичka]  
Автор Ocoгoвeц ()
Публикувано25.11.07 19:19



Аман от тия офф-топици, това по-досадно от темите за аналния секс, бре!

С презерватив просто не е същото, не би могло и да бъде. И за двата пола.



Тема Re: защо издребняваш?!......нови [re: Ocoгoвeц]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано25.11.07 19:26



Не бе то хубаво не е същото, знам......Тва не го оспорвам.....интересно ми е , че ми лъхаше на психо дискомфорт.......и се чудех що....обикновенно все мъже се намират да ми обесняват колко не било същото.....все едно незнам.....?! дали пък не е просто случайност, че главно мъже скачат.....и за жените не е същото само да вметна

Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!

Редактирано от Tиkвичka на 25.11.07 19:27.



Тема и аз така забелязвам!нови [re: Tиkвичka]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.11.07 19:30



Суупер са безотговорни!!!!На един веднъж направо медицинска лекция му изнасях за това....
и той се разсърди...
иначе винаги казвам преди секс-имаш презервативи,нали??да наблегна,че ще участват...и няма изцепки.....и когато го казвам,го изричам с най-беЗкомпромисния тон,на който съм способна....



Тема Re: защо издребняваш?!......нови [re: Tиkвичka]  
Автор Ocoгoвeц ()
Публикувано25.11.07 19:32



Не знам. За мен не е проблем да сложа презерватив, макар че понякога пречи. Говори с него, при всеки е различно.



Тема Re: защо издребняваш?!......нови [re: Ocoгoвeц]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.11.07 19:34



ама ние не сме казали,че и ние не обичаме без презерватив!!да не мислите,че и на нас не ни е по-приятно без???


просто е по-разумно решение..

но естествено,че ако си си само с един човек от един момент нататък....как дс се изразя....си имате по-голямо доверие



Тема Re: защо издребняваш?!......нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Ocoгoвeц ()
Публикувано25.11.07 19:36



Много добре знам какво и как ви е приятно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.