Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема L'Ecole de la Chairнови  
Автор fAntA_shmEkEriA (жарка блондинка)
Публикувано22.11.07 20:19






прекарвайки доста време тук, забелязвам тенденции
като повишаването на нивото/размера в сантиметри - това е друга история

например фредерико
вече не е толкова зъл, дори се опитва да се шегува

бройлера е пуснал свежарска тема за цветни петна
...

аз самата изобщо не приличам на резачката от първите ми опити
усещам мекота и нежност
дори не се дразня от отявлени тъпизми - ми шарени са тварите
и спрях да употребявам препинателни знаци и главни букви, за да не подтискам инакопишещите

питам!

как ви промени писането/четенето в клубовете и специално в любимото ГЗС?
някакво развитие
трупане на знания
споделяне на умения
практически занимания
друго?

моля, отговаряйте

нещо в този дух:
откак си хортувам с мимето, взех да се подмивам всяка вечер
избягвам цинизми, щото да не изчервявам клубните дами
научих се да псувам като... заек

и какво искате да ви се случи?
за Коледа
за Нова година
изобщо

аз искам
искам...
пожелавам си...

що го лепнах тоз плакат
щото...
дояло ми се е крехко телешко
кога ли ще свършат постите


как ви звучи: ГЗС - училище за страсти
м?





Тема Re: L'Ecole de la Chairнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано22.11.07 20:27



Аз съм ново пиле тук, ама нали пилетата се броят наесен,та немога още да се числя тука....незнам как пиша, ама ми харесва тона на клуба, затова съм се закотвила тук......за коледа искам нови зъбки.......



Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!

Тема Re: L'Ecole de la Chairнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано22.11.07 20:42



Нарекла съм си околосветско пътешествие.


То и миналата година това си пожелах...ама...друг път.
Ако не околосветско...то поне Европейско да е, че само частично го направих. Обиколка с караванка...ехааа..

Всъщност - искам да ми е по - спокойна годината и усмихната, и нова, и истинска, и мека, и топла, и лична...ако може да няма нищо общо с тази и събитията.
Особено някои. Баси, аз съм герой - сега си давам сметка.


ГЗС - мне, не ме е променило, аз съм си. Просто даде разни гледни точки по разни въпроси - различни, интересни, концентрирани на едно място...и така.

Време е за...трапчинки

Тема Re: L'Ecole de la Chairнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано22.11.07 20:45



Изучавам хората и реакциите им. Интересното което научих е, че дори зад разните никове и трикове, винаги прозира какъв човек си

.

За секса....като практика нищо не се е променило за мен.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: L'Ecole de la Chairнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано22.11.07 21:49



Казвала съм го многократно:

Сдобих се с Чувство за Такт



Макар че, като се сетя, как съм вбесявала тоя-оня, май не съм се сдобила с достатъчно

take it to the limit
one more time


Тема Re: L'Ecole de la Chairнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано22.11.07 22:03



За промяна - нищо не ме е променило, но и аз съм от пред-нет-поколението.
Иначе за даване - да, много ми дава.

1. Познавам се с много нови интересни хора.
2. Клубовете са едно приятно място за прекарване на свободното, незаето с реални неща време.
3. Тук срещам разнообразие от характери, поведенчески типове и подобни, които в реалния живот по-рядко срещам.
4. Колкото и неетично да звучи - искрено се забавлявам с някои никове. Психолог-любител станах покрай нетобщуването, все пак малко или много, тук доста хора се държат по-различно, отколкото на живо - някакси на живо по-трудно минават нещата.

Та това е в общи линии.

Едно единствено нещо не разбирам, ама там по-скоро баш си психолозите може би ще ме открехнат - изпитва ли човек реално удовлетворение от това да се прави в нета на това, kоето не е?

Оххх, нещо ми е умешано в главата, та и аз точно не знам, какво искам да ми се случи, в смисъл, че чувствата ми искат едно, акълът ми нашепва - бЕгай бързо...а аз се лутам, кое да послушам, така че - поживем - увидим.

Иначе си хапвам и телешко, и свинско.





Тема Re: L'Ecole de la Chairнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.11.07 22:08



научих неща нужни и ненужни , запознах се с хора уникални, за което, като се замисля напълно си е струвало писането четенето тук...

тотално спрях да спазвам всякаква граматика, пиша битер мангалите;

хептен ми са изтрило феролото откъм търпение-тва са три години , понякога съм непоносима, а хората са си просто такива и всеки може си прави квото си ще , ама нрав пусто; и все пак за мен виртуала си остана виртуал , видях се с няколко любими хора , и до сега си се харесваме взаимно и толкова...:)
не посетих клубни срещи , за да е ясно, че съм грозна и не ставам за предаване на живо , което пък внесе успокоение около фантомната ми скромна личност и практическата полза от същата.

миличка аз изобщо не се промених в нищо, и не мисля че нещо е в състояние да ме промени изобщо...и това не знам дали ми харесва;помня като си пуснах първото мнение , мислех си /щото само ви четох два три месеца/, та мислех си-леле , сега ще ме разпердушинят тука
/имаше поне едно 20 адски яки писачи/чки тука , да не кажа и повече/, -обаче ме приеха някак много топло, сигурно съм им изглеждала дръзновено муле ....беше готино и лудо!:)



има, има, и вечна любов има - например мойта към мене си ....


Тема Re: L'Ecole de la Chairнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор thebeliever (член)
Публикувано22.11.07 22:51



не особено променена
веднъж се правя на снобка, друг път на простачка...понякога се зъбя, друг път страдам...както дойде...понякога се изживявам като феминистка, друг път мразя женския свят

разбрах, че първото впечатление лъже и то често и то по много)...позьорстваме всички, някои прекаляват чак)

искам:
да си падна по жена поне веднъж
да се превърна в мъж поне за ден
да спра цигарите
да се събуждам лесно в ранни зори
да науча немски за два месеца
да отида на почивка сама
да настроя радиото в главата си на една станция без смущения)
да харесам поне едно розово нещо
да не съм "пич", а "кучка"
да не сънувам сериали
да срещна мъж, който бих препоръчала на най-добрата си приятелка за доживотно съжителство)
мир, любов и т.н. по света и бла-бла-бла

а да, искам да съм все така умна, красива, добра и всичко най-най)))
като Теб



няма да откажа също да се вталя с 5 кила, да дръпна с 10 сантиментра нагоре и да спрат да ми растат косми доживот. За сега толкова стига

П.С. Дядо Коледа, трябва ли да съм била много послушна? Или ще мина метър?




Тема Mи де да знам...нови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Дpaмa Лaмa (нов модел)
Публикувано23.11.07 00:17



май нямам прогрес... Ти какво ще кажеш?

Още страдам от сценична треска като пускам тема...





Тема Re: Mи де да знам...нови [re: Дpaмa Лaмa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано23.11.07 00:25



Напротив, това си е качество. Виждаш, че да пускат теми всички могат, ама дали имат читатели - друг въпрос.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.