Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ще кажетенови [re: Casper.]  
Автор RoXoLLaNa (непознат )
Публикувано22.11.07 17:17



да - била съм в заснежена къща насред балкана срез затрупани пътища, скъсани електропроводи, изба пълна с младо вино, пресни свински меса, плодове, зеле, ракия и дърва за камината ..... само че тогавашния любим си биеше чекии заради акъла си сред градската киша и кал. Не е за всеки това!



Тема Re: Какво ще кажетенови [re: RoXoLLaNa]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано22.11.07 17:23



Кофти ... голЕмо разминаване с природните и физическите стихии

Горкия ... кво е изпуснал

Мисля в движение

Тема Re: Какво ще кажетенови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано22.11.07 17:42



Ми Зайо кво се подмоткваш ми не пуснеш една тема за записвамия за участие в маратона, хъм??

Аз викам с Далката за съдийки да се цаним.



Тема Re: Какво ще кажетенови [re: RoXoLLaNa]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано22.11.07 17:42



Абе все пак за подобни ситуации и маратони си трее доста силно чувство към човека или многомесечно безебие. Иначе си е маратон за себедоказване.
ообаче, нещо кат се замисля поседните 5-6 години не ми се е случвало. То си е и до вътрешно усещане за необходимост от такива неща.
Кат тийн имах няколко случая да се затворим със съученички на вилата и после помпане докато не се пръсне маркуча или тръбата. Ядене - ми лютеница и хляб, малко на скара. 3 дена пред мензис, цепене вътре и после в рейса към Варна миришеше на риба. Ха ха.
Иначе по студентските години ми се случи 6-7 пъти. 2 пъти с нови гаджета, просто хормоните избиваха до космоса. След това инцидентно да се завреме някъде за няколко дни и яко сех.....Ама от как взех да бачкам сериозно, дори и с високосърдечни афери не ми е било до подобни ексцесии. Де да знам, може да се правят толкова много неща, че да седим и само да се е..хбем, не ми е по мярка, просто ми се струва тъпо да става насила. Вече при мене системата с някоя нова звезда:
Петък или събота 2 пъти с чувство и въобръжение вечерта с шише финландия, хамон, малко сирена, хлебчета с босилек и зехтин. И естествено шпакла със свирка за финал преди лягане, за спокоен сън. Ако не ходим на диско де. Иначе един бесен секс към 7 и трийсе. После диско, свирки или ебане в парка ако е лято. После у нас или у тях преди сън пиянски ебан до дъно. Сутрин една бърза задна под душа, по обед, разходка, ядене, колела, рафт, кайт, фитнес, хайк, абе обичайните неща. Ама кат се замисля, не ми се седи на едно място само за таковата.



Тема Re: Какво ще кажетенови [re: Casper.]  
Автор RoXoLLaNa (непознат )
Публикувано22.11.07 17:42



много неща изпусна той - то не е за 'всяка уста лъжица' няколкодневен секс на фона на балкана, нали?



Тема Re: Какво ще кажетенови [re: Casper.]  
Автор lzbg ()
Публикувано22.11.07 17:43



иташ, от какво е избЕгал?
Ако се е заселил некой коркодил у къщето, тоя пич е скъсал електрото, изровил сите пътеки, заебал сите убавини и - през 9найсим колко баира, зел си и метлата, да не би случайно да е баба яга, котела, абе сичкото дет мое да фърка, толко яко е збегал, че още го нема...
Умен мъж, еввалла!



Тема Re: Какво ще кажетенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор RoXoLLaNa (непознат )
Публикувано22.11.07 17:46



Зайката "щеф на комисия" ли ще я правите?



Тема Re: Какво ще кажетенови [re: lzbg]  
Автор RoXoLLaNa (непознат )
Публикувано22.11.07 17:48



абе, ако имаше представа на какво викаш 'крокодила', нямаше да го наричаш 'умен мъж', а 'педерас', ама нямаш, така че не се изказвай неподготвен!



Тема Re: Какво ще кажетенови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор RoXoLLaNa (непознат )
Публикувано22.11.07 17:49



с това описание на 'ритмуване на дейността' си направо за реклама на 'ол-инклузив' почивка. Ама добре звучи - верно, че двете първи неща, които спомена са необходимо условие.



Тема Re: Какво ще кажетенови [re: RoXoLLaNa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано22.11.07 17:52



Мии....аз доколкото разбрах, тя иска да е от участничките.

Всъщност, сега се присетих, с бившия ми приятел в началото на връзката ни имахме възможност така на 2-3 седмици да забегнем за 2-3 дни на някъде, та си правихме разни мини-маратончета, ама доста по-кротко де.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.