Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.10.07 14:33



Тази девойка колко пари може да направи от неперфектното си дупе и никаквата кариера...



щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано24.10.07 14:39



прагматична реалистка си ми ти



Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Ето ти го и на български... Все пак - живеем внови [re: cheque]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано24.10.07 14:54



Съветвам те поне да се научиш да пишеш и тогава да се занимаваш с далеч по-умни от теб...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: admira1]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано24.10.07 18:48



оф.......пак ли ще обяснявам едно и също бе човек . момата е била в дирекция 'ПРОТОКОЛ'. това е достатъчна причина да знае какво ще я компрометира и да не се компрометира сама със съдържание на сайта си , независимо дали протокола за нея е същия като за дипломатите.

ако сайтът й съдържаше безобидна информация нямаше да спре достъпа до него. щом го е спряла значи нещо не са натаман нещата .

а бе ти какво работиш че въртиш, сучеш и се опитваш да ме караш да я оправдая действията й. не, не ги оправдавам. за мен и не само за мен е недопустимо държавен служител / а да не гооврим за дипломат/ да поства в сайта си снимки и информация, със съдържание, което тя е постнала. държавните служители имат куп привилегии, обаче заедно с това имат и куп ограничения, които другите държавни чиновници - нямат. намери закона за държавния служител и го прочети.

айде сега намеси и мен. едното няма нищо общо с другото. можеш да ме питаш само що съм си сложила тоя никнейм, който често създава погрешно впечатление за мен . също изпускаш факта че не съм нито публичкна личност, нито пък служител в министерство или посолство или дипломат.

не ме карай повече да го дъвча тоя въпрос. поведението й е недопустимо, дори ако щеш че уронва престижа на хората работещи като държавни служители като цяло .

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Аз заставам зад нея!!!нови [re: Пcyвaч]  
Автор Opфeй (E free dickin)
Публикувано24.10.07 19:25



Заставам зад нея веднага.
В защита. Със вдигната шпага.
Флуиди ме гонят. Юнашки.
По плътно зад нея. Без прашки.





Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор admira1 (андорския флот)
Публикувано24.10.07 19:33



В отговор на:

оф.......пак ли ще обяснявам едно и също бе човек . момата е била в дирекция 'ПРОТОКОЛ'


Представи си - това го разбрах. Но ти май не разбра че момето не е дипломатка. Непонятно защо продължаваш да го твърдиш, след като самия вестник го написа.
Още малко и ще тръгнеш да обясняваш, че дипломатическият протокол важи и за чистачките, куриерите и шофьорите на Външно.

В отговор на:

ако сайтът й съдържаше безобидна информация нямаше да спре достъпа до него. щом го е спряла значи нещо не са натаман нещата .


... и ако на Барбарела й беше чиста работата нямаше да си крие ника от погледите на другите юзъри в Дир-а. Добър пример за формална логика, нали?

В отговор на:

а бе ти какво работиш че въртиш, сучеш и се опитваш да ме караш да я оправдая действията й.


Енджелерин съм, защо? Работа ли имаш за мен?

В отговор на:

не ме карай повече да го дъвча тоя въпрос.


Няма. Честна пионерска!





Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: admira1]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано24.10.07 19:44



На баба ти Фърчилото момко.... вАобШте ни тъ разбирам какво искаш




вземи да ми обясниш как тъй Барбарела си крие никнейма от другите юзъри от дир.бг , че нещо не ми е ясно. какво е това дето го крие Барбарела , що го криe - дай да го науча , да не стоя в неведение.

Енджелерин съм,- преведи ми това на български език. имам някаква смътна представа какво значи, обаче държа на точен превод

знаеш ли всъщност какво значи 'честна пионерска'

I'm a mirror , looking at me you see yourself

Редактирано от Бapбapeлa на 24.10.07 19:46.



Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор admira1 (андорския флот)
Публикувано24.10.07 20:01



В отговор на:

Енджелерин съм,- преведи ми това на български език. имам някаква смътна представа какво значи, обаче държа на точен превод


Само ако ми преведеш: На баба ти Фърчилото момко.... вАобШте ни тъ разбирам какво искаш
В отговор на:

вземи да ми обясниш как тъй Барбарела си крие никнейма от другите юзъри от дир.бг , че нещо не ми е ясно. какво е това дето го крие Барбарела , що го криe - дай да го науча , да не стоя в неведение.


Като щракнеш на "Кой е тук" се появяват имената на логнатите юзъри, но не на всички, защото както пише най-отгоре:
Списък с потребителите, които са били активни през последните 10 минути. Потребителите които са се направили невидими не се показват тук. .
Барбарала е невидима минута след като е пуснала постинг. Това достатъчно ясно обяснение ли беше?

В отговор на:

знаеш ли всъщност какво значи 'честна пионерска'


Да-а! Дружинната ми обясни и аз си го записах.



Редактирано от admira1 на 24.10.07 20:03.



Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: admira1]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано25.10.07 01:27



Въх... ти си поредния дето се прави на интересен, за да си приказва с Барбито.



Да не би да си от тайните служби . правил си разследване де е Барбито в листата ' Кой е тук'. Няма ме, игра я на играта ' тука -има, тука-нема'

Кажи сега драги- що се закачи да си приказваш с проклетата кривотия Барбито, която се случва да разпръсне облаците и да има добро настроение от време на време .

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.