Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Разпърцахте я момата !нови [re: Пcyвaч]  
Автор Пoдлeций_ЦУПO (подлецъ мазенъ)
Публикувано23.10.07 17:42



сесилия такива цецилии е правела на Кадафито, че пушек се е вдигало


а най вече се вдигала палатката на последния



Тема Re: Разпърцахте я момата !нови [re: Пcyвaч]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано23.10.07 18:02



Грънчарова не ме кефи ама като за Паси става

Като се обичат младите да се вземат

Единствен способ да се предпазим от изкушение е да му се отдадем!

Тема Re: Ето ти го и на български... Все пак - живеем в БГнови [re: acid948]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано23.10.07 18:45



Ти си най големия тъпак


можеш ли да постнеш края на романа...и не само ти

Говори ми........Умирам за глупости

Тема верващ,нови [re: Пcyвaч]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано23.10.07 19:42



аман от наивници, честно.


не че имам нещо против просташкия, чалгаджийски, свиркаджийски ексхибиционизъм, ама ае да не го правят разни парцали по разни министерства, то бива вроден дебилизъм и малоумие, ама чак толкоз...

много вЕрвахте, и продължавате да вЕрвате...



Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.10.07 20:14



Абе тия журналисти са големи гадове... Но тука си мисля, че някоя "доброжелателна" колежка или колега са изпели нещата. По принцип журналистите не пишат за нещо такова, ако не са им платили или не правят лична услуга, така че...

А иначе, девойчето може да ги съди. Най малко за нарушаване на авторското право... Добре ще ги оскубе - процент от печалбата на броя :)



Тема Не са ли малко силни думите ти?нови [re: yetti]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано23.10.07 20:17



Какво значи "парцал", употребено по адрес на една нормална, образована млада жена? Що не отидеш във форумите на all.bg, оказва че тя там е уважавана от всички клубарка и сега всички тамошни клубари са потресени от гадостите, които се изсипаха върху нея. Иди попрочети малко - темата е най-отгоре в "Говорилнята". Пусни една търсачка и виж мненията на момичето по най-различни въпроси - може и да добиеш представа що за човек е. От това, което прочетох там имам добри впечатления. Най-малкото не мога да я смятам за нещо различно от повечето дами в този клуб. Вярно, постъпила е малко глупаво и наивно, но това, което правят сега с нея е направо жестоко.

Ярослав Хашек е най-великият писател


Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано23.10.07 21:49



Наистина, в www.all.bg-форуми-говорилня темата е добре разработена.
Там, явно, я познават добре.



Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано23.10.07 22:04



Това момиче е дипломат. Всеки, който по един или друг начин е публична личност трябва сам да се грижи за имиджа си - в смисъл, да не се компрометира сам . Нейна е грешката че е публикувала в сайта си снимки уронващи имиджа й.

Да бъде такава каквато иска, но като дипломат трябва да бъде дискретна. Жълтата преса това й е работата - да изравя компрометиращи факти и да ги типосва на обществото.

Да си се спасява, няма какво да я защитаваш. В случая срамът не е само за нея, но и за цяла България .

Тъй че тия дето се гласят да стават публични личности да внимават какво правят и какви материали има за тях. Също да не постват в интернет пространството факти, които ще им подлеят вода.

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано23.10.07 22:28



Да, така е, подкрепям те.
Например, големият ми син, който работи в една европейска институция, казва следното: за мен, ако стана известен, след време, не бива да има никакавки компрометиращи материали.
А е на 24, колкото нея.
Въпрос на мислене.



Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор admira1 (андорския флот)
Публикувано23.10.07 22:52



В отговор на:

Нейна е грешката че е публикувала в сайта си снимки уронващи имиджа й.




Дали една такава снимка уронва имиджа на държава или личност зависи най-вече от погледа на зрителя. Много пък лесно било да се срине престижа на членка на ЕС, я виж ти!

Абе хора, хубаво момиче не сте ли виждали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.