Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ОФФ - ето го и откъса, на рускинови [re: Пcyвaч]  
Автор fAntA_shmEkEriA (жарка блондинка)
Публикувано23.10.07 16:38



я кажи кой от кого е преписвал
фрау бекман от кръчмарката или наопъки



Обичам... теб

Тема Re: с това бонбонено розовонови [re: Пcyвaч]  
Автор fAntA_shmEkEriA (жарка блондинка)
Публикувано23.10.07 16:50







Обичам... теб

Тема Re: Хе, хе, и те са хора....нови [re: Пcyвaч]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано23.10.07 16:53




...Имах една позната .. беше любовница на един доста възрастен депутат та разказваше за него че бил доста потентен
От сегашните, имам един приятел зам. мин. Много точно момче беше и сега е, но си похожда, защото тук преди година-две случайно се запознах с една от любовниците му .. която се оказа и бивша съпруга на друг пр. и въобще света май е малък Човек да не посмее да кихне

Единствен способ да се предпазим от изкушение е да му се отдадем!

Тема Re: с това бонбонено розовонови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано23.10.07 16:57



Тука изглежда по-дебела.... Онуй с дупето по ми пасва



Ярослав Хашек е най-великият писател

Тема Ето ти го и на български... Все пак - живеем в БГнови [re: Пcyвaч]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано23.10.07 17:04



Стигам до къщата на обущаря Карл Брил. От работилницата за поставяне на подметки долитат звуците на грамофон. Тази вечер съм поканен тук в мъжка компания. Това е една от знаменитите вечери, в които госпожа Бекман показва своето акробатично изкуство. За момент се колебая — наистина нямам настроение за такова нещо, — но после влизам. Тъкмо затова.

Посреща ме облак от тютюнев дим и миризма на бира. Карл Брил става и ме прегръща, като леко се олюлява. Той има също такава плешива глава като Георг Крол, но затова пък носи всичката си коса под носа във вид на грамадни мустаци като на морж.

— Идвате точно на време — обяснява той. — Обзалаганията са направени. Трябва ни само по-добра музика от този глупав грамофон! Какво ще кажете за валса „Дунавски вълни“?

— Дадено!

Пианото вече е донесено в работилницата за бързо поставяне на подметки. То е сложено пред машините. В предната част на помещението обущата и кожата са от-местени настрана и навсякъде, където има място, са наредени столове и няколко кресла. Тук има едно буре с бира, от което са започнали да точат, а няколко бутилки ракия са вече празни. На тезгяха има втора каса бутилки. На масата е сложен и един голям гвоздей, обвит с памук, до тежък обущарски чук.

Аз прогърмявам на пианото валса „Дунавски вълни“. В дима наоколо се олюляват събратята на Карл Брил. Те са вече в добро настроение. Карл слага върху пианото чаша бира и една двойна ракия.

— Клара се приготвя — казва той. Събрахме обзалагания за повече от три милиона. Дано да е в най-добра форма; иначе съм наполовина разорен. — Той ми намига. — Изсвирете нещо със замах, щом дойде време. Това винаги я въодушевява извънредно много. Музиката просто я подлудява.

— Ще изсвиря „Шествието на гладиаторите“. Но какво ще кажете, ако и аз сключа един малък страничен облог?

Карл ме поглежда.

— Драги господин Бодмер — казва засегнат той. — Да не би да искате да се обзалагате срещу Клара! Как бихте могли да свирите убедително?

— Не срещу нея. За нея. Странично обзалагане.

— Колко? — пита бързо Карл.

— Някакви си въшливи осемдесет хиляди — отвръщам аз. — Това е цялото ми състояние.

Карл се замисля за миг. После се обръща.

— Има ли още някой, който иска да се обзаложи за осемдесет хиляди? С нашия пианист.

— Аз! — Един дебел мъж излиза напред, изважда пари от едно малко куфарче и ги хвърля шумно на тезгяха.

Слагам парите си до тях.

— Богът на крадците да ме пази — казвам аз. — Иначе утре ще бъда принуден да се задоволя само с обед.

— Тогава да почваме! — казва Карл Брил.

Той показва гвоздея на всички. След това отива до стената, поставя го на височина на човешки задник и го забива на една трета. Не го удря толкова силно, колкото може да се предположи от замахванията му.

— Стои добре и здраво — казва Карл и се преструва, че разклаща силно гвоздея.

— Ще трябва да проверим това все пак.

Дебелият, който се обзаложи с мене, излиза напред.

Той разклаща гвоздея и се хили.

— Карл — казва Дебелият, като се усмихва подигравателно. — Та аз мога да го духна от стената. Я дай чука.

— Най-напред го духни от стената.

Дебелия не духа. Той дърпа силно и гвоздеят излиза.

— С ръката си — казва Карл Брил — аз мога да пробия с гвоздей дъска на маса. Но със задника си не мога. Ако поставяте такива условия, по-добре да се откажем изобщо.

Дебелият не отговаря. Той взема чука и забива гвоздея на друго място на стената.

— Тук, как ти се вижда?

Карл Брил проверява. Гвоздеят стърчи около шест — седем сантиметра от стената.

— Прекалено здраво е забит вече. Не може да се издърпа даже и с ръка.

— Или-или — заявява Дебелия.

Карл опитва още веднъж. Дебелият оставя чука на тезгяха и не забелязва, че всеки път, когато опитва колко здраво е забит гвоздеят, Карл го разхлабва.

— Така не мога да приема обзалагане едно срещу едно — казва накрая Карл. — Само две срещу едно, а и тогава мога да загубя.

Съгласяват се на шест срещу четири. Върху тезгяха се натрупва цяла камара пари. Карл сърдито дръпва още два пъти гвоздея, за да покаже колко невъзможен е облогът. Сега аз засвирвам „Шествието на гладиаторите“, а малко след това госпожа Бекман влиза шумно в работилницата, облечена в широко, червено като сьомга китайско кимоно, с извезани божури и един феникс на гърба.

Тя има внушителна фигура с глава на булдог, но в същност — красив булдог. Има буйна, къдрава черна коса и блестящи като череши очи — всичко друго е булдожко, особено брадичката. Тялото й е едро и сякаш цялото е от желязо. Чифт твърди като камък гърди стърчат напред подобно на бойници, след това идва сравнително тънката талия и прочутият задник, около който се върти всичко тук. Задникът е огромен и също така твърд като камък. Приказва се, че дори за някой ковач би било невъзможно да го ощипе, ако госпожа Бекман го изопне; по-скоро би си счупил пръстите. Карл Брил и с това вече е печелил облози, разбира се, само в най-интимен приятелски кръг. Тази вечер, поради присъствието на Дебелия, ще бъде извършен само другият експеримент — да издърпа със задника гвоздея от стената.

Всичко върви много спортно и по кавалерски; госпожа Бекман поздравява наистина, но иначе е сдържана и почти студена. Тя гледа на тази работа само откъм спортно-тьрговската й страна. Спокойно застава с гръб към стената, зад един нисък параван, прави няколко движения на специалист и след това притихва, брадичката й е изопната самоотвержено и сериозно, както подобава при някое голямо спортно усилие.

Прекъсвам марша и подхващам две дълбоки трели, които трябва да прозвучат като барабаните при смъртния скок в цирка „Буш“. Госпожа Бекман се напъва силно и се отпуска. Напъва се още два пъти. Карл Брил става нервен. Госпожа Бекман отново се вдървява, очите й са отправени към тавана, зъбите й са стиснати. Нещо из-траква и тя се отдръпва от стената. Гвоздеят лежи на пода.

Засвирвам „Молитвата на девственицата“ — една от най-любимите на госпожа Бекман. Тя благодари с грациозно кимване със своята едра глава, пожелава звучно „Лека нощ на всички“, придръпва кимоното плътно към тялото си и изчезва.

Карл Брил прибира парите. Той ми подава моите пари през пианото. Дебелия оглежда гвоздея и стената.

— Чудесно — казва той.



Тъпа книга, тъп автор - оттук сами си правете изводи за феновете му...

Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: с това бонбонено розовонови [re: Пcyвaч]  
Автор мapдyk (Аз)
Публикувано23.10.07 17:05



яко месо



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор Пoдлeций_ЦУПO (подлецъ мазенъ)
Публикувано23.10.07 17:05



какакака
да защитавам един парцал ,че поместили парцалите му в някакъв вестникарски парцал


тая ако знаеш колко банани без пижами на дипломати е забелила
и е свинска зурла
не ме кефи- даже и свирка не бих й дал да ми направи...
щото може на някой пакистанец или турчин да е духала



Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор мapдyk (Аз)
Публикувано23.10.07 17:06



да я защитим кат и се изредим.



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Разпърцахте я момата !нови [re: Пcyвaч]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано23.10.07 17:08



Хората цял президент сгащиха и заедно с пурата и на никой не му пука, а вие заради дупето на една сътрудничка в посолство вдигате пара.
Има хубаво дупе и сигурно някоя скрипя с увиснал задник и е завидяла и за дупето и за службата ..

Единствен способ да се предпазим от изкушение е да му се отдадем!

Тема Re: Разпърцахте я момата !нови [re: kotaranko]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано23.10.07 17:19



Така е... Или пък еврокомисаря Гюнтер ФерхУйген, оня дето изглежда все едно е целунал нагорещена ютия. Него го бяха снимали как се разхожда дибидюс гол на плажа за ръчичка с любовницата си (която му е и шефка на кабинета), също дибидюс гола. Ми в края на краищата в Европа живеем, а не в тъпите САЩ, където ако изневериш на жена си и ти искат оставката



Ето и сега Сесилия и Никола се развеждат, щото тя се ебала с некакъв американец, пък президента с неква босненска певачка.... Или наш Мони Паси, дет си заряза жената и се ебе с Гергана Грънчарова, която му беше зам. министър във Външно, а сега е европейски министър. Ми човещинка си е.... Макар че да си ебеш заместника не е много хубаво - може и на сексуален тормоз на работното място да го изкарат, все пак подчинен ти е ..... Най е готин обаче министър-председателя на Чехия, който си заеба жената и отиде да живее със зам. председателката на парламента, която на всичкото отгоре била от опозицията

Ярослав Хашек е най-великият писател


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.