Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Нормално е да стане малък скендълнови [re: kotaranko]  
Автор Лeйди Чaй (тиха церемония)
Публикувано23.10.07 15:03



Обаче не казвам, че снимките са лоши. Просто ако беше журналистка/актриса/певица и т.н. щеше да е друго. Сериозната работа /не че другите не са сериозни, но ме разбирате/, изисква повече строгост в личния живот.

Нищо написано от мен не е N.B, споделям виждане.


Тема Re: Нормално е да стане малък скендълнови [re: Лeйди Чaй]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано23.10.07 15:04



подкрепям!

Всичко е суета!



Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано23.10.07 15:05



Е кво толкова , и държавните служители са хора


За журналистите съм съгласен , повечето са такива !



Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано23.10.07 15:06



Имам идея да поканим външния министър и президента (той също назначва) за почетни клубари

Така няма да пипат "своите хора' (Един вид вътрешен кръг )
То хубаво да я "разпъват', ама с това дупенце не по този начин

Единствен способ да се предпазим от изкушение е да му се отдадем!

Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Пcyвaч]  
Автор Aйшa ()
Публикувано23.10.07 15:11



По цял свят е така. Жълтата преса търси предимно чуждо бельо, а мнозинството потребители консумират петната по чуждото с удоволствие.
Също така, който си простира гащите в интернет, трябва да е наясно, че всички ще му ги гледат.
Но ако ще плюем журналистическата колегия, дай да уравновесим и с една плюнка по българската дипломация, ей така, за справедливост.
Там кадрите са абсолютно заменяеми и в по-голямата си численост - безполезни. Българската дипломация за сто и нещо години тържествено съществуване не е сторила кажи-речи нищо читаво, да не говорим пък за консулските служби - пълни паразити и тунеядци - изцяло на гърба на данъкоплатеца.
Така че, пито - платено.

Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.


Тема Хе, хе, и те са хора....нови [re: kotaranko]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано23.10.07 15:18



Сега се сетих за една весела история от преди 17 години. Тогава в зората на демокрацията за известно време (около година) се занимавах с политика

Та една вечер си седя в някакъв ресторант и си вечерям с една мацка (журналистка), с която имах служебни отношения, но я бях завел на вечеря с цел отношенията да преминат на друг етап..... . Изведнъж се задава един мой добър приятел, тогава млад депутат, по късно стана и ......... министър, който е придружен от друга мацка, на подобен етап от отношенията им (BTW после му стана и съпруга). Каня го при мен и почваме като всички българи да си говорим за работа . По едно време той казва "Абе стига си ме занимавал с тая политика, аз сега искам на тая мацка (и сочи бъдещата съпруга) да и лижа путката!

Ярослав Хашек е най-великият писател

Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Aйшa]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано23.10.07 15:23



Е, това е работа за мен. Нищо не правиш, нищо не знаеш- мога го, казвам ви! Ще ставам дипломат, имам и дипломата

, само една магистратурка МО ще взема и съм готова.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Aйшa]  
Автор Дpaмa Лaмa (drama queen)
Публикувано23.10.07 15:24



За съжаление си напълно права за дипломацията. Дори симулирането на дейност не им се удава добре





Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Ginger.]  
Автор Aйшa ()
Публикувано23.10.07 15:31



Това "нали е дипломатка, тя би трябвало да може сама да се защити" - доста находчиво твое изказване - е ключ към "казуса". Какво друго да е дипломацията, освен мъдрост и точни думи на точно място в точен момент и на точния човек?... Или в краен случай точните свирки на точния човек, ако трябва да вържем темата с ГЗС


Та, китайците казват, че умният знае как да излезе от всяко заплетено положение, а мъдрият - как да не попада в него.
И като се знае каква паплач "плува" в световния мрежови канал, и като и малоумните знаят каква е колективната психика на тая паплач, бих казала доста глупаво от страна на тази дипломатка сама да се предлага за плячка на "боклуците" - били те зяпачи, воайори, журналисти, търсещи сензация или... завистливи колеги. Тая дипломатка за две чавки акъл няма в главата, пък аз подписки ще пиша... Барем наистина да беше готина
Та, да, Джиндж, и на мен ми хрумна това. С твоята любов към диалога с малко думи и много усмивки, шикарен вкус и любов към дискретния лукс, със сигурност по ставаш за дипломатка от тази
Поне, ако не друго, ще си по-наясно на кого да си показваш гъза и на кого не.


Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.

Тема Re: Клубари, да защитим горкото момиче!нови [re: Дpaмa Лaмa]  
Автор Aйшa ()
Публикувано23.10.07 15:33



Ъм като се зададат избори и се започва с развяването на кюлоти


За радост на електоралния инфантил, мноу мноу да не разсъждава върху по-съществените елементи на чалга-реалността.


Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.