Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 03.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема за приятелството и сексанови  
Автор lidi_lo (непознат)
Публикувано13.10.07 11:49



Много ми е объркано... По принцип знам какво се прави, но ....
Ситуацията е следната:
Приятели сме, семейни сме всеки със свое семейство. Странно е как някои хора се привличат и разбират още от първия път. Но аз вече бях семейна, когато се запознах с него....
Наскоро той ми предложи да правим секс. Дотук добре нищо лошо.
Понеже жената не го задоволявала. Но след първата ни целувка поясни че ще бъде само секс и нищо друго. Ами, да това се знаеше предварително още преди да го каже, но .... ми беше чудно защо го каза тогава.
С години прикриваното влечение от моя страна ......когато се целунахме веднъж ме прихвана и му казах че го харесвам и т н.
И той се дръпна и каза по-добре да спрем до тук. Останахме само с целувките.
Можеше и да ме "използва" за един секс, но не го направи.
Предложих му да намери друга жена да си излее сексуалната енергия, но не пожела, искаше АЗ да бъда тази жена.

Не знам как ще се развият нещата по нататък.
Кажете мнението си.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор lemonpie ()
Публикувано13.10.07 13:30



Нещата ще се развият както ти искаш - прави секс ако ти се прави с него без да влизаш в подробности относно отношенията и чувствата ви (аз лично това не го владея...). Ако пък мислиш, че тази сексуална връзка ще те тормози по някакъв начин или ще повлияе на семействата ви - забравете и двамата за случката и толкова. Той ще си намери друга жена за секс, ако наистина търси само това.

Редактирано от lemonpie на 13.10.07 14:58.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор karea (extremophile)
Публикувано13.10.07 14:00



Какво да правиш ли? Ти вече си поддала. Сега всичко е в неговите ръце.





Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано13.10.07 14:20



айде, пак сложно! що да живеем просто, като може да е сложно и да си образуваме нерви.

а ти, собствено, какво отношение имаш към собствения си мъж?



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: emma_goldman]  
Автор lidi_lo (непознат)
Публикувано13.10.07 15:38



Може би съм се поддала вече...
В семейството отношенията са като при всички има и караници и спорове и всичко, но има и любов.. или просто сме свикнали един с друг толкова време.. секса е от дъжд качулка ...когато му се прииска. Държа все пак на него.
Но за жалост няма тръпка..
Това е



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.07 16:05



не можах да разбера-какво общо има тука приятелството-то къде се появи или къде залипсва? стори ми се пак някаква сложна мливна схема , дето накрая само трици ще излезат, ама може би греша?))
хора , ако толкова искате що не изнесете пустото кръшнато ебане извън стрехите на къщите си?





Тема Сапунена опера за омъженинови [re: lidi_lo]  
Автор AngellaHell (insatiable)
Публикувано13.10.07 16:28



нищо, ама НИ-ЩО объркано няма в ситуацията, ето ти малко очебийни отговори:

...Странно е как някои хора се привличат и разбират още от първия път. Но аз вече бях семейна, когато се запознах с него....
Нищо странно няма във влюбването от пръв поглед. Случва се на всички, дори "бракуваните".

Наскоро той ми предложи да правим секс. Дотук добре нищо лошо.
Даааа... Ни-Що, съвсем нищо лошо няма ей така да отидеш при омъжена жена и да й предложиш секс. Удобно и практично- застрахован си, че няма да ти метне хомота на врата.

Понеже жената не го задоволявала.
Ми да, за всичко друго си е ок с жената, чудна женица си е, само едното ебане нещо не го докарва...

Но след първата ни целувка поясни че ще бъде само секс и нищо друго. Ами, да това се знаеше предварително още преди да го каже, но .... ми беше чудно защо го каза тогава.
За всеки случай, мъжете обичат да им се спазват правата и ограничават оговорностите. Болшинството, де.

С години прикриваното влечение от моя страна ...
С години?! ГОДИНИ?!

...когато се целунахме веднъж ме прихвана и му казах че го харесвам и т н.
И той се дръпна и каза по-добре да спрем до тук. Останахме само с целувките.
Ей тука си оплескала работата, не се прави обяснение на мъж на първа целувка, че всява ужас в добитъка. То и в някои от женските също, но мн ще се отклоня...

Можеше и да ме "използва" за един секс, но не го направи.
Ах, колко е прекрасен! Разколебан,искал те е, но те уважва, все пак... Изобщо не гледа на теб като на някаква бройка, морален... заеби!

Предложих му да намери друга жена да си излее сексуалната енергия, но не пожела, искаше АЗ да бъда тази жена.
Вж. горе. Изкарала си му акъла с тежката артилерия на обяснението-на-целувка, обаче все пак иска теб... Дали не е безпаметно и безумно влюбен?

Не е.
Иска да те чука -обясних ащо си му подходяща, но без да му срутиш покрива.


Не знам как ще се развият нещата по нататък.
Зависи от теб поне на 50%, няма "случване". Случват се земетресенията./red]



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: dalya_night]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано13.10.07 16:32



Защо така зловещо си приличаме, Далия?


Ако ще си с мъж, нека е най-изкусителния за теб (питащата в тази тема). Ако ще се ебеш, нека е като "За Последно". Не разбирам подобни колебания. Ако толкова те иска, Той ще се разведе и ще бъде с теб.


Ако не може и не иска, да го духа. Ти вече си имаш съпруг, ако пък не ти изнася, напусни го, съпруга си. В крайна сметка, щом не го обичаш вече тоя съпруг и не го желаеш, какво изобщо те задържа при него.



Честно, нещата в живота са безкрайно прости. Не разбирам защо толкова хора мрат да си ги правят сложни.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.10.07 16:54



приятелството и секса са несъвместими.

Facta, non verba!



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.10.07 17:10



Нещо пипкаво рационалният ми мозък се бръчка от серията логически противоречия в постинга ти.

Значи:

- Той ти предлага да правите секс
- И ти искаш да правите секс
- Почвате целувките
- Той се дръпва и казва, че по-добре да спрете дотук
- Ти му предлагаш да намери друга жена за секс
- Той пък не иска с друга, а само с теб да прави секс...

... всичко това накуп са взаимно изключващи се твърдения.

Относно секса в близкото семейно обкръжение - твърде неразумно е, твърде рисковано, при положение, че наоколо гъмжи от хора, на които им се прави "само секс".
В такива случаи народът казва: "Гъз глава затрива".
Ако ситуацията те прави объркана, незнаеща какво да мислиш и как да постъпиш - по-добре не се захващай. Въртенето на любовници не е за всяка уста лъжица, трябва си предразположеност и репетиции, за да не нараняваш излишно хората, които държиш да запазиш. Затова, потренирай първо малко на по-далечен полигон.

Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.