Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 05.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема за приятелството и секса  
Автор lidi_lo (непознат)
Публикувано13.10.07 11:49



Много ми е объркано... По принцип знам какво се прави, но ....
Ситуацията е следната:
Приятели сме, семейни сме всеки със свое семейство. Странно е как някои хора се привличат и разбират още от първия път. Но аз вече бях семейна, когато се запознах с него....
Наскоро той ми предложи да правим секс. Дотук добре нищо лошо.
Понеже жената не го задоволявала. Но след първата ни целувка поясни че ще бъде само секс и нищо друго. Ами, да това се знаеше предварително още преди да го каже, но .... ми беше чудно защо го каза тогава.
С години прикриваното влечение от моя страна ......когато се целунахме веднъж ме прихвана и му казах че го харесвам и т н.
И той се дръпна и каза по-добре да спрем до тук. Останахме само с целувките.
Можеше и да ме "използва" за един секс, но не го направи.
Предложих му да намери друга жена да си излее сексуалната енергия, но не пожела, искаше АЗ да бъда тази жена.

Не знам как ще се развият нещата по нататък.
Кажете мнението си.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор lemonpie ()
Публикувано13.10.07 13:30



Нещата ще се развият както ти искаш - прави секс ако ти се прави с него без да влизаш в подробности относно отношенията и чувствата ви (аз лично това не го владея...). Ако пък мислиш, че тази сексуална връзка ще те тормози по някакъв начин или ще повлияе на семействата ви - забравете и двамата за случката и толкова. Той ще си намери друга жена за секс, ако наистина търси само това.

Редактирано от lemonpie на 13.10.07 14:58.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор karea (extremophile)
Публикувано13.10.07 14:00



Какво да правиш ли? Ти вече си поддала. Сега всичко е в неговите ръце.





Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано13.10.07 14:20



айде, пак сложно! що да живеем просто, като може да е сложно и да си образуваме нерви.

а ти, собствено, какво отношение имаш към собствения си мъж?



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: emma_goldman]  
Автор lidi_lo (непознат)
Публикувано13.10.07 15:38



Може би съм се поддала вече...
В семейството отношенията са като при всички има и караници и спорове и всичко, но има и любов.. или просто сме свикнали един с друг толкова време.. секса е от дъжд качулка ...когато му се прииска. Държа все пак на него.
Но за жалост няма тръпка..
Това е



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.07 16:05



не можах да разбера-какво общо има тука приятелството-то къде се появи или къде залипсва? стори ми се пак някаква сложна мливна схема , дето накрая само трици ще излезат, ама може би греша?))
хора , ако толкова искате що не изнесете пустото кръшнато ебане извън стрехите на къщите си?





Тема Сапунена опера за омъженинови [re: lidi_lo]  
Автор AngellaHell (insatiable)
Публикувано13.10.07 16:28



нищо, ама НИ-ЩО объркано няма в ситуацията, ето ти малко очебийни отговори:

...Странно е как някои хора се привличат и разбират още от първия път. Но аз вече бях семейна, когато се запознах с него....
Нищо странно няма във влюбването от пръв поглед. Случва се на всички, дори "бракуваните".

Наскоро той ми предложи да правим секс. Дотук добре нищо лошо.
Даааа... Ни-Що, съвсем нищо лошо няма ей така да отидеш при омъжена жена и да й предложиш секс. Удобно и практично- застрахован си, че няма да ти метне хомота на врата.

Понеже жената не го задоволявала.
Ми да, за всичко друго си е ок с жената, чудна женица си е, само едното ебане нещо не го докарва...

Но след първата ни целувка поясни че ще бъде само секс и нищо друго. Ами, да това се знаеше предварително още преди да го каже, но .... ми беше чудно защо го каза тогава.
За всеки случай, мъжете обичат да им се спазват правата и ограничават оговорностите. Болшинството, де.

С години прикриваното влечение от моя страна ...
С години?! ГОДИНИ?!

...когато се целунахме веднъж ме прихвана и му казах че го харесвам и т н.
И той се дръпна и каза по-добре да спрем до тук. Останахме само с целувките.
Ей тука си оплескала работата, не се прави обяснение на мъж на първа целувка, че всява ужас в добитъка. То и в някои от женските също, но мн ще се отклоня...

Можеше и да ме "използва" за един секс, но не го направи.
Ах, колко е прекрасен! Разколебан,искал те е, но те уважва, все пак... Изобщо не гледа на теб като на някаква бройка, морален... заеби!

Предложих му да намери друга жена да си излее сексуалната енергия, но не пожела, искаше АЗ да бъда тази жена.
Вж. горе. Изкарала си му акъла с тежката артилерия на обяснението-на-целувка, обаче все пак иска теб... Дали не е безпаметно и безумно влюбен?

Не е.
Иска да те чука -обясних ащо си му подходяща, но без да му срутиш покрива.


Не знам как ще се развият нещата по нататък.
Зависи от теб поне на 50%, няма "случване". Случват се земетресенията./red]



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: dalya_night]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано13.10.07 16:32



Защо така зловещо си приличаме, Далия?


Ако ще си с мъж, нека е най-изкусителния за теб (питащата в тази тема). Ако ще се ебеш, нека е като "За Последно". Не разбирам подобни колебания. Ако толкова те иска, Той ще се разведе и ще бъде с теб.


Ако не може и не иска, да го духа. Ти вече си имаш съпруг, ако пък не ти изнася, напусни го, съпруга си. В крайна сметка, щом не го обичаш вече тоя съпруг и не го желаеш, какво изобщо те задържа при него.



Честно, нещата в живота са безкрайно прости. Не разбирам защо толкова хора мрат да си ги правят сложни.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.10.07 16:54



приятелството и секса са несъвместими.

Facta, non verba!



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.10.07 17:10



Нещо пипкаво рационалният ми мозък се бръчка от серията логически противоречия в постинга ти.

Значи:

- Той ти предлага да правите секс
- И ти искаш да правите секс
- Почвате целувките
- Той се дръпва и казва, че по-добре да спрете дотук
- Ти му предлагаш да намери друга жена за секс
- Той пък не иска с друга, а само с теб да прави секс...

... всичко това накуп са взаимно изключващи се твърдения.

Относно секса в близкото семейно обкръжение - твърде неразумно е, твърде рисковано, при положение, че наоколо гъмжи от хора, на които им се прави "само секс".
В такива случаи народът казва: "Гъз глава затрива".
Ако ситуацията те прави объркана, незнаеща какво да мислиш и как да постъпиш - по-добре не се захващай. Въртенето на любовници не е за всяка уста лъжица, трябва си предразположеност и репетиции, за да не нараняваш излишно хората, които държиш да запазиш. Затова, потренирай първо малко на по-далечен полигон.

Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.


Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор O!SagМодератор (so seductive)
Публикувано13.10.07 17:25



Покажи му ясно че и ти го желаеш и нищо няма да се промени след секса. Би трябвало да се получи :-)

--



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор O!SagМодератор (so seductive)
Публикувано13.10.07 17:26



Добре дошла в клуба на ... :-)

--



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: Aйшa]  
Автор AngellaHell (insatiable)
Публикувано13.10.07 17:31



класическо е, търси се романтика, голяма, греховна любов (влюбена е жената и си ги навързва) в прозаична ситуация.





Тема Re: за приятелството и сексанови [re: AngellaHell]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.10.07 17:37



Влюбена? Скука, сестро



Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.

Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор Sordo (неЗАпознат)
Публикувано13.10.07 17:40



Ако е просто чукане, по добре намери някой с който ще е просто чукане и няма рискове в гимнастиката. Ако ще задълбаваш, първо си помисли щото като сте семейни познати трудно ще остане без последствия.
При всички случаи той чука или ще чука и други, просто не го знаеш. Това не пречи да фрасне и теб ако му дойде отръки.
Дал ти е 100 метра преднина в гонката. Получила си добра възможност да се откачиш. Използвай я!

воден пистолет ... със заглушител


Тема Анджела го е казала повече от яснонови [re: lidi_lo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.10.07 17:49



струва ми се. На човека му се ебе, ама без да си разваля семейството. А ти се връзваш.

Няма лошо. Няма да се амортизираш, ама не се залъгвай поне.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано13.10.07 17:51



Мнението ми е - че не бива да се занимаваш с глупости, но ти си знаеш.


А, още нещо - стискам лапа на младежа - така се прави - ясен регламент, без финтифлюшки, коректно и ясно - ако искаш.
Поне няма тиру - лиру. Обидно е.
Възхищавам се на хора, които имат позиция и могат да застанат зад нея. Каквато и да е тя, дори да ми се скъса сърцето като я чуя директно и право в очите.

Поне ги уважавам, нищо, че ме боли.
Мда.

Време е за...трапчинки

Тема Re: за приятелството и сексанови [re: Aйшa]  
Автор AngellaHell (insatiable)
Публикувано13.10.07 18:10



е, да, де, нали това казвам, от скука и липса на трепети го докарваме до "Ана Каренина"...





Тема Re: за приятелството и сексанови [re: impulce]  
Автор lidi_lo (непознат)
Публикувано13.10.07 18:57



Наистина е изкушаващо...
Интересни мнения изказахте, благодаря Ви.
Но и сте прави.
Може и аз да му хвърля въдичка...



ПП. Мислите ли че чувствата могат да се контролират?



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано13.10.07 23:14



Хич не питаш правилния човек...ма нейсе.


Мне, при мен цари пълна слободия на чувствата - казачок играят, газят ме както мечка гази, гладни тършуват някой път, освирепели и квот добарат - лапат, лениви стават понякога - не бачкат пущините...направо съм ги разпуснала тотално. Така смятам за редно в личните дела.
Оставям ги да рипат...все някой ден ше се уморЯт и ше кротнат. Въпрос на време.
Ма да си заповядваме, да са насилваме нещо - тц. Никогаш.
Насила хубост - не става.

Виж за извънличните работи - там цари як терор. Кат гребци в галера съм ги впрегнала и бия тъпана.

Общо взето - уравновесяват се нещата.

Ма ти нали не ми говориш на " вие"?

Време е за...трапчинки

Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор vutreshen ()
Публикувано13.10.07 23:20



ти си наивно кандидат курве ?
-моето мнение също ли е интересно.



Тема Каза му,нови [re: lidi_lo]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано13.10.07 23:39



колко го харесваш от години след първата целувка?Семейни приятели?Ужъс!
Изобщо си се навряла в една малко лайняна ситуация.
Ако се случи взаимна моментална тръпка между двама,то тя или се изразходва или не.Всеки за себе си си поема отговорността и рисковете.Но от това,което прочетох,ти си ОГРОМЕН риск и ако аз съм този мъж(би трябвало да те познава по-добре,щом сте близки приятели) въобще бих си стоял много надалеч.
Не,че той е цвете за мирисане изобщо.Мъж,който ми разказва как жена му не го задоволявала Директно ми е в кофата за боклук.Не за друго... за другите партньори НЕ СЕ ГОВОРИ!


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Каза му,нови [re: zlodeika]  
Автор lidi_lo (непознат)
Публикувано13.10.07 23:54



Мерси, Zlodeikе
Ясно е че мъжете с долната си глава мислят повече, ако той не ми беше предлагал нищо, никога нямаше да му казвам нищо и показвам.
Не съм от курветата дето си лягат със всеки срещнат.
Досега на мъжа си не съм изневерявала, моята философия е такава че секс се прави с много любов (който както иска да си го тълкува).
Мисълта ми за контрола беше, дали бих могла да си иногрирам чувствата за един секс (което не съм правила досега).
Няма как да знам (и никой друг в същата ситуация) как ще се чувствам след, и ако се поддадем на изкушението.

Любовта е най - прекрасното чувство на света, когато я има.
Правете любов, а не война.



Тема Вижнови [re: lidi_lo]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано14.10.07 00:05



не го приемай за заяждане.
Но разбери,че една такава връзка е обречена на невъзможност и доколко ти би могла да се примириш с това при условие,че говориш за чувства.
И не,секс не се прави само с чувства и знам,че хората могат да бъдат приятели и след като случайно(или не съвсем) са се потъркаляли,но не всички хора.
Така че...ти си знаеш ситуацията,и чувствата си не можеш да контролираш(освен словесния им израз),но прецени ще можеш ли после да си същата в семейните,семейно-приятелски отношения.


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Каза му,нови [re: lidi_lo]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано14.10.07 00:07



Не си от курветата, които си лягат със всеки срещнат. А си от нормалните дето не си лягат със всеки срещнат, а със всеки втори. Ама е лесно да кажеш, че мъжет мислели с долната си глава. Дали лудия е тоя дет яде баницата, Се питам аз и отговор не искам!!!

Мъжете сме предпазливи. Ако не си го забелязала. Защото вие жените заради едната емоция съвсем елементарна и без никакви задръжки можеш да се чукаш с него, при положение, че имаш семейство(и не те е срам да го напишеш), а мъжа(понеже мисли с главата- долната, да не стане печатна грешка) някакси действа по предпазливо.

Или просто си флиртува.
Риска на флирта знаеш ли къф е?
Че който го владее, може да те вкара в такова приключение, че ще се получи филм от няколко части, а накрая да стане и да си тръгне. А още по интересното е, че накрая виновника ще си ти, щото не си знаеш мястото и си хлътнала.....
Хлътвай си, ама гледай да не разбере мъжа ти или оня който играе някакво представление във семейството ти. Може изтиривалка.

Или пък и той може да е някой циркаджия, дет разправя наляво и надясно, че не го задоволяваш.

Войната между половете е единствената, при която враговете редовно спят заедно!


Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.10.07 00:13



В приятелския секс между момчета няма нищо лошо - даже напротив - после си остават приятели и даже може да повторят, ако им е било кеф...

От доста лични наблюдения съдя обаче, че ако момче и момиче са приятели и правят секс, нещата никога не остават същите - почват фасони, цупни, драми и т.н., обикновено от страна на мацката, все едно е била изнасилена или момчето й е длъжно за нещо, за това, че му е пуснала...

Не познавам НИТО ЕДИН случай в който след секса, момче и момиче да са си останали приятели...

Естетвено, моите наблюдения не са представителни, но затова пък са категорични...



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: mizrahi]  
Автор lidi_lo (непознат)
Публикувано14.10.07 00:31



Така че ще е най добре, ако приключим до тук.
Може би е по добре да запазим приятелството си, както е било до сега.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.10.07 11:13



Стига да можеш... :)



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: mizrahi]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано14.10.07 11:32



ай стига пък ти бе! и аз много добре се разбирам с вашего сестра, много сте готини и винаги съм казвала, че имате стерео поглед върху секса, за разлика от нашия хетеро моно поглед, ама ти ни изкарваш съвсем зле.

може, всичко може. като са намесени хора - зависи от хората. нали ви знам и вас как се цупондрете и драматизирате, повече от жените, като се намеси секс и лИбоФ. имах един шеф, лягаше на земята, плачеше и риташе с крачета. съвсем сериозно ти говоря. като не може да докопа некой пич го правеше това. обяснява се на един подчинен в чувства пред целия колектив. никви приятели не си останаха, щото нема секс, че човекът беше хетеро.

стига вика само за своя отбор. и ние сме хора, нищо че се ебем с притовоположния пол. може да се запази приятелството. гаранция. френдка съм с много такива. сгъвам си душата и обратно където сме били, ако няма взаимен интерес за продължение.

с най-добри чувства, нали?





Тема Re: за приятелството и сексанови [re: Last Roman]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано14.10.07 12:54



Извинявай Романе, ама ти само с неприятелите ли правиш секс???





НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: за приятелството и сексанови [re: emma_goldman]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.10.07 14:44



Абе, не си много наясно с нещата, щото иначе нямаше да говориш за "сестри" и т.н., като става дума за гейове... И при нас си има раздления и т.н. швестерки /сестри по бългаскому :)/ са на най-долното стъпало, никой не ги обича и никой не ги ебе...освен някое заблудено хетеро :)

Сега сериозно - аз направих уговорката, че говоря по лични наблюдения, които не са представителни. Аз съм спал с много приятели и сме си още такива, но си мисля, че това е заради мъжкото отношение към секса - сексът заради самият секс а не като израз на кой знае какви чувства...

От друга страна, вярвам ще се съгласиш, че малко са жените, които ще си легнат "по мъжки" заради едното чукане... В този случай, сигурно после ще си останат приятели с пича... Ама повечето мацки, за да си легнат са едни драми, едни влюбвания... то затова после се получават и проблемите...

Преди пак да почнеш да се изказваш неподготвена, отново ще ти припомня - аз казвам собствени наблюдения... Няма да се учудя, ако ти си спала с всичките си приятели мъже и сте си пак приятели... Само дето съм уверен, че си изключение от правилото...

Редактирано от mizrahi на 14.10.07 14:45.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: mizrahi]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано14.10.07 15:27



ееейййй, ква руспия ме изкара!

не, не си чукам приятелите. казвам само, че запазвам приятелски отношения с хората, ако след известен брой сексуални контакти се окаже, че няма да се получи връзка. щото никой не е виновен в този случай, просто няма химия. с повечето жени, излизащи от дефиницията "куха лейка", е така.

имаш много технологично отношение към секса, той не е вид спорт. не знам кой го прави "заради едното чукане", но аз не съм от тях.

а относно колко разбирам - имах честта да бъда запозната с тази част на обществото от един от най-видните български гейове, мерси.

аз с най-добри чувства, ти ме направи на дреп.



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: emma_goldman]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.10.07 08:46



Абе не съм искал да те правя на дерп или нещо такова :) Пък и отговорът ти не е по темата. Въпросът е не дали оставаш приятелка с хора с които си се чукала, а дали си се чукала с някой с който вече сте били приятели и останахте ли си такива...

А от най-видните български гейове ми се повръща... Не се сещам за нито един, който да не е смешен и жалък...



Тема Хех!нови [re: lidi_lo]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано15.10.07 13:42



Вие жените винаги ще намерите начин да прецакате нещата.

Суетата - любимият ми грях!


Тема аз няма да те обиждам,а ще ти кажа къде е проблеманови [re: lidi_lo]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано16.10.07 23:43



С години прикриваното влечение от моя страна
това е






даеба!!



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: emma_goldman]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано17.10.07 02:07



Проза, такава !



Единствен способ да се предпазим от изкушение е да му се отдадем!

Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано17.10.07 02:18



Не е добре да правиш секс с близки приятели. Има голям риск от издънки. Хормоните ще ви дърпат един към друг и понякога ще правите заради тях глупости обзети от страст, а съпругът ти или жена му, биха си затворили очите за някой (някоя) непозната (непознат) може би, но това да се чукате с най-близките им приятели, едва ли!





Единствен способ да се предпазим от изкушение е да му се отдадем!

Тема Re: за приятелството и сексанови [re: kotaranko]  
Автор [b]Le Marquis[/b] (philosophe)
Публикувано17.10.07 11:14



Приятелство без секс между мъж и жена НЯМА !
За какво ти е жена приятелка, ако няма да я чукаш, а и ти за кво си и на нея.
Ако няма секс, значи има други взаимни изгоди, ама тва кво приятелство е.
Ако няма други изгоди - си е чисто използване: или тя има нужда от теб или ти от нея.

Жена ми ми е best firend. (За приятелство мъж-жена говоря).
Имам и други приятелки - правели сме секс и сме си още приятели.
Иамаме си доверие на 100%, но няма да зарежа жена си за никоя от тях
и те го знаят. Някои от тях са семейни приятели, други само мои.
Броят се на пръстите на едната ръка и са застрашен от изчезване вид ...
Ако не бях женен всяка една от тях можеше да ми бъде жена,
но тъй като съм - тези жени сега се наричат приятелки.

Който му се спори, да дефинира както трябва приятелството или
да ходи да се чука само заради секса - аз така не мога, не ми е кеф.

"Eh bien, c'est en foutant, ma chere, que tu restera dans la memoire des hommes."


Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор tender_in_the_night (surprise)
Публикувано17.10.07 11:24



Хем му се иска,хем го е страх.Повечето мъже са страхливци,хем искат "нищо да не се променя",хем да забият нещо странично.Това разбира се е невъзможно,трудно се прикриват,но е най-забавно когато всичко излезе наяве,стават за смях с нелепи обяснения.

Nothing is more difficult than to make love in a circus.


Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор rainwoman (extremo)
Публикувано17.10.07 11:31



Няма такава опция "секс с приятел" - тия двете думи вървят с "или" по средата





Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор Чaeнaтa лeйди A (тиха церемония)
Публикувано17.10.07 14:55



Ако жена му не го задоволява достатъчно сексуално и той не се опитва да оправи положението си в семейството, то означава, че ще продължава да е сексуално незадоволен и занапред.
Един секс сега няма да му стигне /ако не редува хойканията си и с други жени/ и съответно ще те търси и още, и още.
Е, разбира се, може и ти да не успееш да го задоволиш, знам ли го аз какъв е този ми ти готин мъж.
Друго си мисля, защо когато искат да изневерят на жена си мъжете дават такива обяснения от типа - не ме задоволява моята, вместо да ти кажат "знам, че съм семеен, но ти си толкова красива, че аз искам да те имам!" И така хем ти ще си щастлива и ще откликнеш, хем той ще излезне джентълмен, хем съпругата му няма да е "кучката, която забърса този пич, а видите ли в леглото не я бива"





Тема Съгласна на 100%!нови [re: AngellaHell]  
Автор Чaeнaтa лeйди A (тиха церемония)
Публикувано17.10.07 14:58



Утрепа ме просто, евала!





Тема Re: за приятелството и сексанови [re: Aйшa]  
Автор Чaeнaтa лeйди A (тиха церемония)
Публикувано17.10.07 15:04



Да, много е лесно да си заплетат капите, както се познават и са семейни - едната половинка ще надуши нещо, ще отиде при другата и ако не направят 4-мата кадаиф, ще почнат да се влачат по скандали и съдилища.
А и зависи от ситуацията, но ако при мен дойде такъв приятел, поиска нещо такова, много ще си помисля дали не е уловка/щото съм мнителна и страхлива малко/, а откаже ли се, не стига, че е повел той хорото, направо ще се замисля дали не се задава буря от нейде...



Тема Re: за приятелството и сексанови [re: Чaeнaтa лeйди A]  
Автор Aйшa ()
Публикувано17.10.07 15:14



Да, Анджела е направила перфектния разбор.
И аз мисля, че тези неща не се случват, а човек си ги търси и си ги режисира.



Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.

Тема Re: за приятелството и сексанови [re: lidi_lo]  
Автор Бoляpka_cвeтлo (позната )
Публикувано17.10.07 16:20



наистина си доста обиркана, в началото казваш, че По принцип знам какво се прави, но , накрая Не знам как ще се развият нещата по нататък.

Първата крачка към изневярата е скуката, втората е любопитството, а третата жаждата за познание Ти на коя стъпка си?

пп.Бедата на мъжете е в това, че не знаят КАК красиво да се спрат/разделят, а бедата на жените е, че не знаят КОГА красиво да се спрат/разделят. Изводът ми е според твойта история и вашите реакции, но може би така ще реагират много хора в подобна ситуация. Много е удобно със съседа-приятел да имаш връзка, но никак не е здравословно за половинките ви. Ако можеш си го избий от главата без да му спряташ номера, той сам ще се спре.

Всяка случайност е скрита форма на необходимост


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.