Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 20.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Трудно свършваненови  
Автор lonewolf (новак)
Публикувано09.10.07 20:20



Не мога да свърша с приятелката си (тя не е красива, но не казвам, че е заради това... нз що). Дайте някакви съвети. Някой минал ли е през това? Не съм свършвал с нея никога, и откакто започнахме да ходим вече сигурно за 10-ти път трябва да си направя кефа сам вкъщи...





Тема Re: Трудно свършваненови [re: lonewolf]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано09.10.07 20:30



Със всички с които си спал ли е така? Ако не, би трябвало да усещаш преоблема. Ако имаш тръпка към нея, би трябвало всичко да е наред.

Войната между половете е единствената, при която враговете редовно спят заедно!


Тема повратна точканови [re: lonewolf]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано09.10.07 20:30



А ако не е тайна... това първата жена ли ти е?

Питам, защото аз лично почувствах, че не съм девствен в момента, в който свърших за първи път с момиче, а не когато й го вкарах.

Следващите 10 пъти недей да си правиш кефа вкъщи и неминуемо ще свършиш където трябва.



Everything louder than everything else...

Редактирано от Dakota на 09.10.07 20:31.



Тема пусни янови [re: lonewolf]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано09.10.07 20:31



на пълна промяна





Тема Re: витамин Енови [re: lonewolf]  
Автор FileO99 (НЕОСТАЛИНИСТ )
Публикувано09.10.07 20:31



И аз бях същият като теб през 1997ма година. Успях да свърша за първи път на нормален секс след 3,5 часа зверско ебане с неистови усилия!През следващата година нещата не бяха по-различни. Но когато през 1999та започнах да вземам витамин Е заради тренировките си започнах да свършвам в рамките само на 1 минута! Сега в момента мога да контролирам свършването си както си поискам.



Тема Re: Трудно свършваненови [re: lonewolf]  
Автор Bethmann (never mind)
Публикувано10.10.07 00:45



И аз имам този проблем с най-различни жени, като не мисля, че има някакво значение това как изглежда жената, защото съм го имал както с много готини, така и с такива, дето са горе-долу. Може би е заради притеснението от началото на връзката - от това как ще се представиш, от мисълта какво ли точно харесва тя... Но все пак фактът, че ми се е случвало и в доста късни етапи от връзката, означава, че е силно психически проблем. С ерекцията (да си го чукна, в смисъл на дърво) не съм имал проблем нито веднъж, но със свършването...

Жените пък се дразнят, щото си мислят, че не доставят достатъчно удоволствие, което всъщност може би все пак е някакъв лек фактор, да кажем 10-20%. За мастурбацията не съм съгласен. При мен няма абсолютно никакво значение дали мастурбирам или не. Дори понякога се получава обратен ефект - ако не мастурбирам една седмица, организмът някак си се пренастройва на това, може би тестостеронът пада и тогава трудно се влиза в крачка, желанието като че ли угасва. Нямам представа за по-дълго въздържание как е Докато ако мастурбирам всеки ден, желанието ми става все по-силно и по-силно. Естествено, ако го направиш 15 минути преди да правите секс с приятелката ти, е силно непрепоръчително.

Сега ще ти дам няколко съвета, които поне на мен са ми помагали, макар да съзнавам, че всъщност звучат почти налудничаво, или ако не друго, разкриват нарушения в психиката ми

Опитай се да гледаш на секса с приятелката ти не като на някакво състезание, не като съревнование, избий си от главата мислите за това как ужким някакви мъже са перфектни любовници и че вероятно може да не те хареса толкова, колкото е харесала други преди теб. Гледай на секса като на нещо, което просто ви доставя удоволствие, възприемай я като напълно равностоен партньор. Просто се опитай да приемеш секса като всяко друго приятно нещо, което правите заедно - примерно да се разходите в планината, да отидете на клуб или нещо такова. Като си на разходка или клуб с нея, не мислиш за това, което правиш и как го правиш, нали? Просто го правиш, защото ти е приятно, но знаеш, че и на нея й е много приятно. За нищо останало не мислиш. Другата насока, в която трябва да разсъждаваш, или поне се опитваш да се самоубеждаваш, е тази да приемеш недостатъците й като нещо всъщност възбуждащо - примерно имала широки глезени, или пък имала целулит, или дупето й е възголемичко - опитвай се да го приемеш не като грозно, а напротив - като различно от считаното за нормално, което по този начин те прави да си с "различна" жена, дори ти дава усещането, че не правиш просто секс, а правиш нещо леко извратеничко. И най-накрая, съвсем практичен съвет - опитайте пози, при които тя да е по-свита, в които имаш усещането, че си го вкарваш изцяло, също така пози, при които влагалището й да е тясно - т.е. пози, в които е със събрани крака, прегъната в кръста или нещо подобно, за да се стимулира по-силно главичката. Да не би пък да е широка? Аз от широки почти не мога да свършвам, това си е направо трагедия, там квото и да правя, не става.

Дано да съм помогнал поне малко. Това е рядко срещан проблем и честно казано повечето мъже си мислят, че се правиш на голяма работа, щото те примерно едва се сдържат да не свършат на втората минута. А всъщност проблемът си е съвсем реален и сериозен, но за жалост много малко информация има по въпроса

Този проблем вече го имам доста рядко - само първите 2-3 пъти с нова жена, след това всичко е нормално и мога да свършвам почти когато си поискам. Е, не и първите 5-10 минути, но пак е нещо. Така че ако това ти е първата връзка с жена или още нямаш натрупан достатъчно опит, може и това да е причината. Не се предавай, нещата ще се оправят, гарантирам ти. Плюс това, замисли се колко мъже са импотентни и имат никак нередки засечки, което е далеч по-неприятно за жената от това просто да не можеш да свършиш



Тема Re: Трудно свършваненови [re: lonewolf]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано10.10.07 00:53



И аз имам тоя проблем след втората бутилка ... да не злоупотребяваш с алкохола ей



А наздраве на всички !!



Тема Re: Трудно свършваненови [re: lonewolf]  
Автор AngellaHell (insatiable)
Публикувано10.10.07 10:44



ся, недей да проявяваш къса памет,




следва да се разпишеш в графАта с преждевременна и ще си минал през "светата троица" на най-честите и _нормални_ засечки

иначе ключът към палатката ти е в кофти изказването за приятелката ти, чак боде очи. но не е виновна жената, а ти, че се пускаш да чукаш, щото си мъж и всички така правят, а нямаш реална нужда.

направи си място за любов в живота



Тема Re: Трудно свършваненови [re: lonewolf]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано10.10.07 12:29



Сега няма да можеш да де отървеш от нея с тоя твой проблем


А колко време продължава акта при вас ?



Тема Re: Трудно свършваненови [re: lonewolf]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано10.10.07 12:36



Нали не си правиш кефа сам вкъщи, преди да се видите?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.