Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 26.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Трудно свършваненови [re: Bethmann]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.10.07 12:41



Отдавна не съм чела нещо конкретно и поучително по темата от мъж, поздравления! Изкефи ме, макар че темата ми е далечна. Обаче ще ми е интересно да поясниш по това, ако може:

Да не би пък да е широка? Аз от широки почти не мога да свършвам, това си е направо трагедия, там квото и да правя, не става.

Как го разбирате това дали е тясна или широка? Защото за вас има мерило - сантиметри и т.н. А при нас?

Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.


Тема Re: Трудно свършваненови [re: Aйшa]  
Автор Bethmann (never mind)
Публикувано10.10.07 16:55



Честно казано не знам какво точно е "широка" и "тясна", поне не и в абсолютни стойности

Мога да се опитам да го обясня аз как го разбирам. При тези жени, които аз наричам тесни, когато си го вкарвам, някъде след първите няколко сантиметра се усеща едно леко стеснение, като че ли има гумен пръстен там, преди него и след него е по-широко. Освен това този пръстен е някак си стегнат и твърд, а извън него е просто мекичко и хлъзгаво, лесно разширяемо. Разположено е точно така, че всеки път минава около главичката (все едно да направиш пръстен с палеца и показалеца си и да го прокарваш напред-назад около ръба на главичката, което ако не се лъжа е най-често използвания начин, по който мастурбират мъжете, с разни леки вариации) и това предизвиква много приятно дразнение, едно от нещата, заради които си мисля, че природата го е измислила по възможно най-гениалния начин Това може да се усети дори по-добре с вкаран пръст. Струва ми се, че натискът на този пръстен май се контролира от жената, защото като й е хубаво, стяга още повече. Та точно тук идва рализката - има жени, на които тоя пръстен или е по-широк, или изцяло липсва, или пък не могат да го контролират волево - във всеки случай усещането е почти никакво, не усещаш никаква промяна при движението на пениса си, всичко е просто нещо хлъзгаво, но без промяна на релефа, така да кажем, все едно си го вкарваш в нещо меко и толкова. Не знам дали успях да го обясня добре Освен това този пръстен като че ли е и най-чувствителното място на жената, защото като го стимулираш с пръст или просто от естественото закривавяне на пениса нагоре (поне при мен), като се закача там главичката, на жената й става много приятно. Айде сега някой по-вътрешен в анатомията и медицината да обясни това мускул ли е, какво е, как се нарича на латински и как жените да се научат да си го стягат
Надявам се да съм бил полезен.



Тема Re: Трудно свършваненови [re: Bethmann]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.10.07 17:19



Ей, човече, ти си направо секс-просветител. Действително е така, както го описваш. Този "пръстен" всъщност съвпада с Г-точката на едната стена, не знам как му е името на латински. И действително, особено при вкарване-изкарване (а не просто движение напред-назад вътре), дразненето там дава най-интензивно удоволствие, а при оргазъм там конвулсията е най-отчетлива, като силното стеснение се усеща отчетливо.
Но ме подсети за друго, като спомена за най-популярната техника за мастурбиране. Значи, доколкото съм наблюдавала мастурбиращи мъже - те при това движение с палеца и показалеца, или с пръстена, който се образува от свитата шепа, не стискат прекалено плътно ствола. Т.е. - оставят известна хлабавина. Което значи, че една вагина с нормални размери е точното място за мъжко свършване. Добре, защо тогава мъжете издигат едва ли не в култ аналния секс, след като аналният пръстен е много по-плътно стегнат? След като самите те при "полеви условия" мастурбират на по-хлабаво?

Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.


Тема Re: Трудно свършваненови [re: lonewolf]  
Автор High Carbon Steel (1,1%)
Публикувано10.10.07 19:02



1, Тя достатъчно тясна ли ти е?
2, Със или без гуми го карате?
3, Съобразявате ли се един с друг?
4, С други момичета нормално ли си свършваш?
5, Ако отговора на 4 е ДА каква е разликата между приятелката ти и предишните, с които си свършвал?

Ако някой ви каже, че аз съм глупак... повярвайте му!



Тема Re: Трудно свършваненови [re: Aйшa]  
Автор Bethmann (never mind)
Публикувано10.10.07 19:48



Не че не съм искал да пробвам анален секс, но никога не са се навивали да ме пуснат там

Така че нямам представа какво точно е, интересно ми е да го сравня. Имам предположение, че аналният секс доставя удоволствие на мъжете освен с това, че че тясно, може би и със самата мисъл за това, че се прави нещо по-извратено. Но все пак си мисля, че природата ги е създала нещата перфектно за конвенционален секс, особено това нещо с пръстенчето във влагалището, което се намира на точно определени 4-5 сантиметра и при малко по-координирани движения (главичката да влиза и илиза от това пръстенче) и двамата да си правят кеф. А анусът вътре си е мек, май няма други мускули. И за да се постигне същия ефект, трябва мъжът постоянно да го вкарва и изкарва, което едва ли може да се постигне в кулминацията на нещата Не зная, тук е пълно с теми за аналния секс, по-просветените да споделят, аз съм само теоретик на анална тематика...

Като някакъв отговор на твоя въпрос защо мъжете при мастурбация не стягат толкова, колкото е стегнато при анален секс. Ами може би по-тясно от идеалното е по-добрият компромис от по-широко С което отново идваме на идеята, че хората трябва да се напасват и на размери, или жените да се научат да си стягат тия мускули. Имах една колежка от университета, на която й се носеше славата, че тренирала с някакъв специален уред - нещо като яйце, от което излиза верижка с тежести, та целта е да се научи да задържа яйцето с този мускул, така се тренирало стягането. Е, не можах да се уредя до нея, за да видим какво е постигнала, но вярвам, че това е възможно, защото съм имал лични наблюдения над волево свиване



Тема Re: Трудно свършваненови [re: lonewolf]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано10.10.07 19:48



Пак те хванах да лъжеш. Как ти - отличник по физика си хвана Не красива приятелка?


Нещо химията ти май е за слаб 2, а?



Тема Народна мъдрост:нови [re: lonewolf]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано10.10.07 20:11



"По-добре трудно свъшване, отколкото трудно започване"



Мисля, че така е справедливо!

Тема Re: Трудно свършваненови [re: Obstinacy]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано10.10.07 20:12



Некрасиви са тези работи, бейби!



Мисля, че така е справедливо!

Тема Re: Трудно свършваненови [re: Bethmann]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.10.07 21:10



Ти пък, "яйце"


Тестът е молив да не пада. Щом се задържа (отвесно, не водоравно;-), без да се изсули, значи "ок".
Сега се сетих, че бяха пускали тема и тук.
А аз питах за мъжкото усещане за "тясно/широко".
С оглед на въпросната техника за самозадоволяване, която преобладаващо е "хлабава".
Благодаря за отговорите.


Грозотата е една от седемте смъртни добродетели, Гладис.

Тема Re: Трудно свършваненови [re: Aйшa]  
Автор Bethmann (never mind)
Публикувано10.10.07 21:23



Моливът е много лек, прав и гладък, това е лесно. Целта е да има нещо, което да е с дебелината на пенис все пак, което обаче да може да се задържа чрез тези - пръстеновидните мускули и на което да се окачват тежести, за да се заяква с трениране. Бе сложна работа. Това за хлабавия "хват" на мъжката мастурбация не знам на колко мъже си го виждала, между другото, ама аз си падам по доста тесен хват






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.