Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Как сте с килцата?нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.10.07 12:48



Хрумна ми да ви питам, как сте с килограмите, в сравнение с да речем, преди 10 години? Отразява ли ви се възрастта и верно ли е, че мъжете, след като се оженят вдигат килограми?



Тема Re: Как сте с килцата?нови [re: mizrahi]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано05.10.07 12:53



Всеки трупа, ако не взима мерки навреме. Жалко, че младите и мъже, и жени пускат сланинки



Мили, мъже, престанете да си купувате фанелки с air-bag

Мисля в движение

Тема Re: Как сте с килцата?нови [re: mizrahi]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано05.10.07 13:00



аз дълги години бях 75... по едно време като заживях известно време на семейни начала с тогавашното ми гадже скочих на 85... задържах така известно време и после като се разделихме с нея скочих на 95... на тия килограми се задържах също много време докато не дойде последната Нова Година и обкръжаващите я празници

тогава положението стана много свинско и нещата се заформиха на около 100... като минаха празниците, традиционните зимни екскурзии и като се зададе време пак за гмуркане си казах че нещата не могат да продължават така и направих една плодова диетка и от тогава съм на 92 стабилно. мисля че за моя начин на живот и заниманията ми перфектното е около 90



Тема Re: Как сте с килцата?нови [re: mizrahi]  
Автор OT6ELNlK (EKSTREMIST)
Публикувано05.10.07 13:06



Отразяват се на този , които го мьрзи , тьпче се с всевьзможни гнусотии и няма никакви движения .
Когато спрях цигарите качих около 13 кг от 82 станах 95 а сега сьм в норма около 87кг без излишни кг .

Poecilotheria metallica - http://homepage.ntlworld.com/the.tarantula.store/P.metallica.htm


Тема ?нови [re: Casper.]  
Автор OT6ELNlK (EKSTREMIST)
Публикувано05.10.07 13:08



На това се вика не air-bag , а спасителен пояс



Poecilotheria metallica - http://homepage.ntlworld.com/the.tarantula.store/P.metallica.htm

Тема Re: Как сте с килцата?нови [re: mizrahi]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано05.10.07 13:13



От двадесет и кусур съм на едни и същи килограми.
Да, вярно е! Моят мъж доста понапълня, но и така си е екстра.



По По По По, с мен е лесно

Тема Re: Как сте с килцата?нови [re: mizrahi]  
Автор NapalmDeath (Бивш Пенкелер)
Публикувано05.10.07 13:15



Зле...



А след като се ожених за 2 м. наддадох само 10. Сега съм с 20кг над 76-те кг в сравнение когато бях ерген .
Мен ако питаш отчайващо дередже. Но цената си заслужаваше

Абетор=филантроп е тъп и прост, не си пие витамините и никога няма да се оправи.


Тема Re: Как сте с килцата?нови [re: mizrahi]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.10.07 13:18



какво се правиш на утрепана лисица , нали не та грози женитба по субективни причини?


или да чакаме следващата тема-боли ли при раждане?:))

Долу тънките кунки от "моята" плячка!

р.р.я кажи заради чий гъз са въртиш тъдява , вземеш да прихванеш хетерочумата , да са чудим какво да та правим после?!

Редактирано от dalya_night на 05.10.07 13:26.



Тема Re: Как сте с килцата?нови [re: mizrahi]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано05.10.07 13:19



Откак се помня, се кандилкам с +/- 5 кила на едно и също, цял живот след пубертета ми.


Още мога да обличам дрехи от ученическите ми години. Била съм на 14+/25+.

Бившият ми съпруг е висок мъж, над 1,85-1,86, нещо такова. Когато се оженихме ,бяхме слабички и ужасно влюбени и не ни се ядеше много, и се скъсвахме от секс нон стоп



15 години по-късно той не ще да си каже килограмите, според мен гони 115. Но не му личи, висок е и направо помита всичко по пътя си. Дето се вика, як и здрав българин, като върви, земята се тресе


Такъв ще е и сина ми, и той тресе земята, като върви, и още от бебе е неудържим. Помита всичко по пътя си, което е основено мой проблем де .... големо чистене и готвене пада....


Аз от тичане по мъже (такива мъже, големи силни и готини ) и не моем да надебелеем

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Как сте с килцата?нови [re: Roxana]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано05.10.07 13:24



Я кажи, като тичаш след големи мъже , верно ли е това за пишките им ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.