Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Obstinacy]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано04.10.07 21:49



Едва ли аз съм човекът, от когото ще се поучиш.

Няма какво да обяснявам. Не одобрявам любовниците, точка.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Wildberry]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано04.10.07 21:50



Ами обясняваш за "нивата Ти" и за тва как някоя "пасе" там.
Аз ли разтълкувах грешно метафората, кво ли...



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Salem]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано04.10.07 21:53



Не винаги не си въобразява нищо друго.

Не ми се дава реален и конкретен пример, защото ще трябва голяма гнусотия да опиша.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Obstinacy]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано04.10.07 21:56



Оф!
Личното ми пространство не включва мъжа до мен!
Но когато в него се включи любовницата - ми идва малко в повече.
Тя няма място там.
Пак повтарям - не ми е до мъжа, за мен самата мисля.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Wildberry]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано04.10.07 22:00



Ма не мислиш ли, че слабото място е мъжа ти.

Една система е толкова силна, колкото е най-слабото й място(обикновено по връзките) всеки сисадмин ще ти го каже




Ако мъжа ти е слаба ракия, виновна ли е любовницата? Лично аз, обвинявам без да се замисля, оня, дето кръшка от сериозната връзка.

Ако си свободен електрон, какво те спира, нищо. Но не е така, ако имаш връзка, и особено ако имаш брак хеле пък с деца.


Епа изневеряващ мъж с деца, примерно две и повече от две, ми не е познал как ще го гледам в очите, защото ме е страх и се оправдавам с деца.

Луд ще го направя, при това с чиста съвест. Повярвай ми, и даже не се шегувам, мисля го.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Salem]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано04.10.07 22:00



Салем, по-горе казах, че не става въпрос да се разправям наред, защото на мен поне не ми се е налагало.
Явно не се изразявам ясно тази вечер.

Само казах, че ще й вкарам един на любовницата, ако ме настъпи и си стоя зад думите. И знам защо го казвам.





Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Wildberry]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано04.10.07 22:05



Ми ти като го вкараш на една, ще го вкараш на още много.
Аз те разбирам, имаш си някаква конкретна случка, ние коментираме общия случай, така че няма какво преливаме от пусто в празно вече



cococure

Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Roxana]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано04.10.07 22:16



Има любовници и любовници. Кръшнал, харесало му, ебат си се - случва се. Любовницата си трае кротко, не създава проблеми. Всичко е точно, но благоверната разбира. Скандали, ала-бала.
Ама друга любовница решава, че това е мъжа на живота й, че ще го разведе на всяка цена и сътворява такава поредица от гадории, че съпругата не може изобщо да проумее отде й се е изсипала тая помия. Опитва се да разбере, същевременно затъва в още по-големи калища, накрая едва ли не узнава, че укрива бен ладен в къщата си и че е болна от неизлечима заразна болест.
Любовницата не се посвенява да гони съпругата от дома й и да я тормози ежечасно с мейли и смси. Подчертавам, че съпругът отсъства през цялото това време.
Нататък - няма значение.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Wildberry]  
Автор Б.Ф.Mюнxayзeн ()
Публикувано04.10.07 22:23



Значи викаш, ако не е от село и е достатъчно чиста- може да ти пасе в нивата? Добри критерии, няма спор :)



Тема Re: имам връка с обвързан мъж [re: Wildberry]  
Автор dalya_night (())
Публикувано04.10.07 22:25



Като питали пожарникарят на Консерваторията кое гори по-дълго-цигулката или виолончелото , и той рекъл-челото , щото има повече дърво в него-

та виждам, че всеки дава акъл от камбанарията си


Момите викат-ша ебем пък , таз нема да ни скубе !
Булките викат-А, ша ебете ама таратанци-ще има кютек или изгонен мъж!
Мъжете викат-баси кучките , само давайте гъз по-често и затворете устите!

а истината е , че на авторката никой не и пречи да си ебе , на съпругата да си спортува сутрин , а онзи да се прави на шеф с немирна палка в гащите-гаранция все на един от тримата ще му писне

в залите , ако ви интересува как е , при всеки втори развод има физически конфликти в различен обем и интензивност съпруг/а/ срещу любовника/цата/ и в повечето случаи при физически съприкосновения по пострадал е принаденият субект към двойката...
Което иска да покаже , че печелят по тежките залози, че като търпиш некой олигофрен/ка/ десетина години , само като се сетиш какво време търпение и усилия ти е струвало и какъв ресурс си затрил-и ставаш като Батман...

А, някои продължават да се бият и след като вече формално "тройката" се е разпаднала с развод....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.