Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: гледай тинови [re: TиMoTдиM™]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано04.10.07 21:39



Ама той мъжът й на онази може нарочно да се издава, щото вдига силно пишката като се бият за него



cococure

Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано04.10.07 21:39



Да, и аз не можах да разбера защо тая тема за изневеряващия съпруг и любовницата е винаги актуална, като е от ясно по-ясно, че вината е изцяло у изневеряващия на съпруга/съпругата.

Имаш ли брак и сериозна връзка, всяка забежка извън брака е твоя собствена отговорност и вина.

Като ти се ебе, развеждаш се и когато видиш съдебното си решение за развода, чак тогава литваш да ебеш. Иначе не.


Когато си се женил, да си мислил, това е моята максима.



Както аз не бих се омъжила за кой да е, по същата логика и не смятам да потъпквам онова, в което заедно сме се клели. Ако не му изнася, знае процедурата за развод, да отива пръв да подаде молбата за развод, аз ще му помогна даже, за какво ми е да ми влачи венерически болести в къщи или да ми цапа чаршафите, мъкнейки в семейната спалня всякакви курви.




Когато си се женил, да си мислил за кого се жениш.


Всеки плач след това е смешен.





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxana на 04.10.07 21:41.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Salem]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано04.10.07 21:40



Е ако е сериен кофти ебач, що ще искат да го ебат бе?


Той може и да не е търсил , случайно са се намерили и са открили великото тайнство на секса, което на нея никой друг не може да даде, а на него благоверната не му пуска отзад...


Не ми е за мъжа. Ако не става ясно. Не бих търпяла която и да било пиклива селска мърла да си въобразява, че може да ми пасе в нивата. Не, че аз съм кой знае какво, не съм нито най-красивата, нито най-умната.



Тема Re: Не прекаляваш ли с морала?нови [re: Пcyвaч]  
Автор Б.Ф.Mюнxayзeн ()
Публикувано04.10.07 21:40



От всички мнения дотук, смятам че ти си най-трезво и правилно (от моя гледна точка) разсъждаващия! Подкрепям всичките ти мисли.

не знам дали си писал тук с друг ник, но леко да те предупредя- няма смисъл да спориш с роксана. тя е от тези, дето ги пуснаха от 4ти км, защото ще местят министерствата там





Тема Re: гледай тинови [re: TиMoTдиM™]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано04.10.07 21:40



Напротив. Спазвам благоприличие пред хората. Особено пред тези, на които държа. Но дойде ли ми някоя такава без мъжа си да се саморазправя ще я изпратя със сирени после.





Тема Re: гледай тинови [re: Salem]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано04.10.07 21:44



Вдига дръжки. Това са безумни неща.
Хората решават нещата цивилизовано - развод и толкова.
Ще ходи да се бие, да раздава шамари.
Ми ако мацката дето пуска темата е 3 дан черен колан му тай и й строши врата на 7 места, кво правим тогава.....завещание ли?

Това е тъпото.

Войната между половете е единствената, при която враговете редовно спят заедно!


Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Wildberry]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано04.10.07 21:47



Обясни ми моля каква логика стои зад изречението:
[Не бих търпяла която и да било пиклива селска мърла да си въобразява, че може да ми пасе в нивата. Не, че аз съм кой знае какво, не съм нито най-красивата, нито най-умната.
/i]

Интересно и поучително ще е за мен. Наистина.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Obstinacy]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано04.10.07 21:47



Къде обяснявам как някой ми принадлежи?
Убуу, истерична тетка съм, психясала пенсионерка съм.
Ако мъжа ми е протегнал ръце към нея и реве за безценната й путка - прав му път!
Но ако не е така?
Сякаш не знаем колко лесно манипулируеми са мъжете



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Wildberry]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано04.10.07 21:47



Сериен кофти за жена му, не за любовниците.
А какво значи че ти пасе на нивата? Тя просто го чука, не си въобразява нищо. Но съпругата дето ходи да бие шамари, си въобразява, че мъжът й е личен вибратор, дето някой й го е откраднал от нощно шкафче, защото той не е дете или малоумен, че да не знае какво прави, нали?
А пиклива селска мърла е само фантазия в главата на съпругата...

cococure


Тема Re: имам връка с обвързан мъж [re: Wildberry]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано04.10.07 21:49



Ми манипулирай го и ти тогава! Какво да ходиш да се разправяш с поредната, никой мъж не заслужава това, но много жени за съжаление - да



cococure


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.