Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: elle_]  
Автор Gellert (Out of here)
Публикувано05.10.07 20:01



Аз не съм чел другите писали, и няма да те упреквам ако те са го правили.
Всъщност няма лошо, още повече ти се решаваш с кой да се чукаш, лично аз бих го правил, но не като теб, т.е аз съм по-средата, няма да отричам секса с обвързаните, обаче отричам секса в работата и особенно с ръководителите.
И според мен само ти така казваш, че не се възползваш, възползваш се и още как, доста такива като теб познавам.


Иначе, аз ако съм на твое място бих забравил, но аз съм аз, а ти с извинение ми звучиш като Заспала п***а, но се радвам, че има такива като теб, защото ще ми потрябват на мен след има няма 4-5 години.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Gellert]  
Автор fAntA_shmEkEriA (жарка блондинка)
Публикувано05.10.07 20:15



след 4-5 години като се научиш как се пише "особено"


или кат станеш началство

иЗкам да ти нахапя... ябълката

Обичам... теб

Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Gellert (Out of here)
Публикувано05.10.07 20:18



Ще ти нахапя на теб едни други места.


Ябълката няма да ми пипаш.
Второто ще да е, първото ще го оставя за друг живот.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Gellert]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано05.10.07 21:35



цинично, с по-цинично поведение в бъдещето, ти как си го представяш, а?



Тема Re: Welcome to the clubнови [re: Gripen]  
Автор lemonpie ()
Публикувано05.10.07 23:35



Ами тогава обвързаният е на ход – да прецени към кой влечението му е по-силно, защото ако тази извънбрачна връзка е продължителна, означава, че не му пука особено нито за партньора му, нито за любовника, още повече ако си ходи и по други. Това аз наричам егоизъм – само на него му е добре като взима и от двете страни каквото може, а другите двама тихичко си страдат.



Тема Re: Дърто,нови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Дъpтo Ц.K. (А стига бе! )
Публикувано06.10.07 10:36



Ми нямам проблем с отказите. Държа се мъжки.


И не отричам, че любов може да има. Тя като те халоса по главата ни пита, ни се съобразява с йерархии и вертикално взаимовръзки. Ма аз говоря за общата картинка. По принцип не е редно да си го/ги вадиш/те в службата.


Kama Rati, kame viparita kare rati

Редактирано от Дъpтo Ц.K. на 06.10.07 10:38.



Тема Абенови [re: elle_]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано06.10.07 11:22



тука нещо енигматично ми се набива в очите:
Уж никой нищо не подозирал, пък в един момент сърдитата дама ти е окупирала изтривалката и ти удря един бой за добро утро?

Пък и той нищо не знае?

Нещо не си си изиграла картите.

if it makes you happy
it can`t be that bad


Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: elle_]  
Автор ZENOLA (milady)
Публикувано06.10.07 11:25



Не е моя работа да те съдя и за това няма да го направя, но понеже искаш съвет ще си кажа тежкото мнение

.
Това което правиш Ти не е хубаво и чисто, но това което прави Той е направо отвратително! Той е заетият и има отговорности, и е давал клетви!
Никой няма право да те унижава, най-малкото жена която вместо да се разправя с мъжа си се изтърсва на любовницата му, че е по-лесно, удобно, и безопасно, а и ще си избие комплексите от смъкнатото самочувствие.
Най-добре за теб е да прекратиш връзката, но не защото някаква си те е ударила, а защото той е женен.
На любовника си не му спестявай нищо и въобще се чудя на акалата ти, че не си му звъннала веднага?!
Тяхните отношения не те вълнуват. Те трябва да си се оправят и жена му да ходи да иска сметка от мъжа си , а не от теб, ама не й стиска..............
И въобще кво го жалите тоз младеж



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: elle_]  
Автор skitnichka (пътеводител)
Публикувано06.10.07 11:49



Това е лошо. Освен ако не си перде и не ти пука от нищо, но явно не си от тях, щом си се оставила на скандала на съпругата и го изживяваш сега. Така че твоята алтернатива /до колкото я имаш/ е да си "биеш камшика" от живота на пича и от фирмата, колкото и да ти е криво. За 1-2месеца - макс, ще ти мине ...

Толкова пиян е скитника ,че като пикае под небето само струята го спира да не падне.Хайку за мъже


Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: nyctea]  
Автор WomanitKa (Real Women)
Публикувано08.10.07 11:03



Слънце по принцип съм съгласна с повечето ти писанки, но в случая подкрепям мнението на господина

.
Всъщност ти подкрепяш ли го че нещо се обърках май още спя

Polojenieto ne e rozovo, no trqbva da stane takova !!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.