Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Roxana]  
Автор WomanitKa (Real Women)
Публикувано05.10.07 10:01



И тука един мой познат би попитал :
- Е па цял живот мога ли все боб да ям !



Човека разнообразява . Т.е. ебе я и се прибира в къщи гледа си жената децата ...
Има една Българска поговорка - Кой е виновен тоя дето яде баницата или тоя дето му я дава ?
В случая обаче се чудя кой яде и кой приготвя яденето

Polojenieto ne e rozovo, no trqbva da stane takova !!!

Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: elle_]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано05.10.07 10:17



Приемайки статута на "любовница" случилото се влиза в точка разни - безобразни

Въпрос на личен избор.

Мисля в движение

Тема Re: Е, и ?нови [re: Пcyвaч]  
Автор WomanitKa (Real Women)
Публикувано05.10.07 10:20



Ми от тази гледна точка :
Жена му може да обича да шамари любовниците му


Може и той за това да си ги хваща за да задоволи потребноста на жена си за малко кютек
И може и жена му да обича да го пере да му ражда деца да се чука с него и да пребива любовниците му. Защо трябва да се отказва от удоволствията си заради девойката списваща темата ?

Polojenieto ne e rozovo, no trqbva da stane takova !!!

Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Пcyвaч]  
Автор elle_ (непознат )
Публикувано05.10.07 10:32



Здрасти!
Ами говорих с него.. Той е свестен човек. Влюбена съм в него, но не мисля, че така трябва да сложа край на историята между нас





Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор elle_ (непознат )
Публикувано05.10.07 10:35



...да пия кафе и да търся извинение от жена, която не може да разбере къде е грешката - никога!





Тема Re: Welcome to the clubнови [re: lemonpie]  
Автор elle_ (непознат )
Публикувано05.10.07 10:37



Тя е изпраскала яко!!
Мисля, че си напълно права!





Тема Re: Аре бе, пача!нови [re: Цap Изpoд]  
Автор elle_ (непознат )
Публикувано05.10.07 10:40



Не е нужна грубост, посмяхте се и се веселихте на мой гръб, мисля, че това стига.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: elle_]  
Автор WomanitKa (Real Women)
Публикувано05.10.07 10:42



Алио ! Девойко ...
Първо тъпо е да обвиняваш някоя, че е виновна тя дето ти чукаш мъжа й.
Второ идеята е добра най - малкото да обясниш , че не искаш да й разваляш семейството защото жената предполагам от това се бои.
Трето недей моля те с такива изказвания като горното , че съвсем ще се оплескаш.

Polojenieto ne e rozovo, no trqbva da stane takova !!!


Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: elle_]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано05.10.07 10:51



Винаги съм се чудела какво прави необвъзрзана жена с обвързан мъж и обратното - необвързан мъж с обвързана жена. Такава връзка не е нищо друго освен губене на време.

Друго което се чудя е - що необвързания не се светва че тая връзка е временна , че обвързания го/я използва да се 'освежи' от ежедневието и еднообразието на семейния живот . Случва се , но не чак толкова често обвързания да се разведе / раздели и да продължи връзката с необвързания. Най-често нещата между тях се 'счупват' и не са същите , особено ако обвързания е постигнал необвързаност по не много приятен начин и в играта има и деца.

Женен мъж не се развежда/разделя току така с жена си, особено ако имат и деца. Женен мъж държи любовница докато му изнася и не му създава проблеми , след това е бита карта и минава на следващата.

Женена жена не се разделя с мъжа си , заради любовник , особено ако мъж й я издържа и й осигурява сигурност и живот дето любовника не може да й осигури.


Ми... мъжа те е ебал, жена му те е набила - демек пълна програма, с'я въпросът е дали ще останеш и без работа. щото ако шефа иска да продължава да те чука, ама ти не щеш за да не ядеш пак бой от жена му е въпрос на време да си търсиш друга работа .

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: имам връка с обвързан мъж [re: WomanitKa]  
Автор elle_ (непознат )
Публикувано05.10.07 11:00



Алио! ...
Добре, мамо!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.