Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Roxana]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано05.10.07 00:30



В крайна сметка, всеки си го слага/мушка/прилага където му е кеф. Няма място за скандали ала латино сериал.
Моята идея е, който изневерява да го прави така че полвинката му да не разбере или усети, да не унижава достойнството на другият, да не бъде обществено достояние.
Иначе ми все едно кой къде го вади, стига да не ми ност неприятни емоции и вагинални проблеми в къщата...ми май това е

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Няма физическа вярност!нови [re: elle_]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано05.10.07 00:35



А жената е изпаднала в емоционален дисбаланс, изкарала си го е на теб. Ако го знае, че си е ебач да се оправя сама. Ако това с теб е инцидентно, което не вярвам....само ти можеш да решиш какво да правиш. Ще ти кажа, че този твоя не е мъж на място, тотален мухльо след като жена му е успяла да го хване, чак с подробност до това къде живеш. Пълен смешко, т.е. не заслужава нито жена си, нито теб

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Ginger.]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано05.10.07 00:35



Ц, не е точно така.

Щом не съм важна за него, какъв го търси с мен? Ако не съм важна, всяка друга може да е на мое място.


Аз си се оправям добре в живота, не ми е нужен мъж, за да си трая заради парите му. Лишена съм от това нЕкое съображение

и затова, ако не ме желае или не съм му важна, да се спасява от мен.

This means, stay with me or go out of my house.

Или ще е с мен до дупка, по всички начини, или да си събира партакешите и да се омита.


Парцали не са ми нужни. Живота ми е твърде кратък, за да го губя с простаци и евтини мъжки курви.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Roxana]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано05.10.07 00:42



Защо пък да не си важна за него?

Има си такива мъже и жени ( че може и ние да сме от тях, ама да не го знаем още

), които уважват при които се прибират вечер в къщи, но им харесва да имат нови усещания с нови тела (ти каза, че живота е кратък, що пък да губи някоя нова емоция?!), но не искат да се развеждат, щото си обичат уютното легълце.
Идеята ми, че ако аз не знам (а ние често не знаем) какво прави извън времето, когато е с мен, няма да това да ме нарани....някой ден и облекчи евентуално.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Не прекаляваш ли с морала?нови [re: Roxana]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано05.10.07 00:48



Ти много крайно го даваш. Ако ти се появи Джейсън Стейтъм на вратата и те иска сега на момента (пък ти омъжена

) и ще му откажеш хм?

Джейсън:



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Ginger.]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано05.10.07 00:48



Не си ме чела внимателно.

щом съм важна, ще съм на първо и последно място. Всичко останало няма да е важно, и прото няма да го има.

Ако пък не съм му важна, просто няма да ме има в живота му.

Ако не му изнася, не е длъжен да има каквото и да било общо с мен.


Аре нема нужда, ще им намираш на помиярите индулгенции за официална и удобна изневяра. Ако си леке, по-малко ли си леке, щом си кафяво, а не бежаво леке, изсрано на гащите.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxana на 05.10.07 00:59.



Тема Re: Не прекаляваш ли с морала?нови [re: Ginger.]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано05.10.07 00:54



Ами може и да не ми повярваш, и защо ли, но се каня да се омъжа за мъж, който освен че е по-красив, е и доказано по-умен.

И какво, ако някой му е направил скъп пиар тук-таме точно на тоя Джейсън. Аз си имам още по-готин, и е целия само за мен.


Представи си мъж, 188, на 90 кг, рижаво рус, с готина и интелигентна физиономия, страхотен секс, и всичко останало, за което се сетиш, че е възможно, с перфектни мерки на тялото и чудесно оформено лице. Прекрасно и класно образование. Мозък като бръснач. Дотук успява да ме бие като интелект, и то с лекота. А мен не е така лесно да ме надвиеш и да ме сложиш на гъза ми



Тепърва предстои интересното, отсега си хапя устните в нетърпение да си премерим силите на тепиха. ...по всички начини и за всичко.






При това ...ах, какъв синхрон. Мислим еднакво, действаме така добре като екип, това не ми се беше случвало от как се разделих с бившия ми съпруг. Толкова е идеално, че и двамата сме сащисани, колко е лесно и бързо, как идеално се напасваме.


Задръж си го, аз си имам вече който ми трябва

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Не прекаляваш ли с морала?нови [re: Roxana]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано05.10.07 00:57



А ще му даваш ли да отърква пишка по чужди женски?

cococure


Тема Re: имам връка с обвързан мъжнови [re: Roxana]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано05.10.07 00:57



Мии то такова, те такива екзпемпляри мъжки няма

.

Аз съм склонна да простя, сериозно, защото специално моя мъж с който живея вече шест години, винаги ме е поставял на първо място, бил е до мен във всеки мой пристъп на лудост, изтърпява всеки месец ПМС-то ми, когато съм повръщала от натравяне стоеше до мен и ми държеше косата, миеше ме, зашото нямах сили да стана....няма да изброявам, защото той е МЪЖкар във всяко едно отношение и ако някой ден....някога, ако го извади пред друга с която иска да си поиграе не бих имала правото да му тегля шута....да бъда без този мъж, заради такава изцепка.
Трябва ли всичко да завършва с развод?

ПП: Майка ми така преди години изгони баща ми от гордост, никога не го прие обратно....и аз видях, че това беше грешка, но така тя е по-щастлива. Така че трябва да преценяваме кое е добре за нас и дадена ситуация, а не да обобщаваме.....не и докато не ни се случи.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Не прекаляваш ли с морала? [re: Roxana]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано05.10.07 01:00



Ауууу ти си влюбена и то мноооооого

. Това много хубаво, за това и си така крайна. Няма лошо!

А Джейсън си го взимам веднага, няма да ти го бутам.

ПП: Признай, че излъчва секс този мъж поне!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.