Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 06.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Пфу, ти пък - тия миризливи цигани.нови [re: *Жap-птицa*]  
Автор High Carbon Steel (1,1%)
Публикувано04.10.07 16:04



Не знаеш и не можеш да си представиш каква чистота и какъв ред поддържат някои от тях. Шапката ще ти падне ако го видиш.
И не всички миришат.



Любов е да раздаваш
душата си без жал.
И мигом да забравиш
кому какво си дал.

Тема Re: Инспирирана от темата за междурасов секс...нови [re: dalya_night]  
Автор High Carbon Steel (1,1%)
Публикувано04.10.07 16:07



Расата им не е точно същата като нашата - процента на умрелите риби сред тях е доста по-малък.



Любов е да раздаваш
душата си без жал.
И мигом да забравиш
кому какво си дал.

Тема Влюбен съм в циганканови [re: Roxana]  
Автор Дидo Дидo (деян на всичко)
Публикувано04.10.07 16:09



Дори мисля да й предложа брак. Друг въпрос?



Тема Re: Инспирирана от темата за междурасов секс...нови [re: Mишeл]  
Автор High Carbon Steel (1,1%)
Публикувано04.10.07 16:09



Аз пък съм виждал и образовани цигани. Повече от един или двама при това.



Любов е да раздаваш
душата си без жал.
И мигом да забравиш
кому какво си дал.

Тема Re: Инспирирана от темата за междурасов секс...нови [re: Roxana]  
Автор kwadrat (минаващ)
Публикувано04.10.07 16:13



Абе хора, думите са голема работа. Внимавайте как ги употребявате, наричайте нещата с истинскте им имена и внимавайте и да мислите с истинските понятия.
От това тук разбирам че не бихте спали с миризлив(а), некъпан(а), занемарен(а) . Дали става дума за циганин/циганка или не, няма значение. Не бихте си легнали и с българин(българка) или швед(шведка) ако са с горепосочените "качества" . А наистина има цигани дето не можеш да разбереш че са цигани ако не ти кажат или не ги чуеш да говорят на цигански.
Именно това е тъпото. Да, повечето цигани са каквито обяаснихте, мръсни, миризливи мързеливи и крадливи но обратното не е така. Това че е циганин не значи автоматично мръсен, миризлив и мързелив и е страшно ако дори един циганин, който не е мръсен мързелив и миризлив бъде сметнат за такъв само защото е циганин.



Тема по-хубаво от това-здраве....и животнови [re: Дидo Дидo]  
Автор dj_pro (непознат)
Публикувано04.10.07 16:14



никакви въпроси
само съвет

един от селото на дядо ми
не само предложи брак
но и се ожени за циганка

тя си доведе любовник
циганин-братовчед веднага
и двамата заедно го заклаха
като пиле докато спи

Редактирано от dj_pro на 04.10.07 16:17.



Тема Re: Инспирирана от темата за междурасов секс...нови [re: kwadrat]  
Автор Mишeл (голямо момиче)
Публикувано04.10.07 16:22



Нужно ли е да се опитваме да се убедим едни други в правотата си?

За мен това е положението. Ако не искам да правя секс с прасе, като го изкъпеш по-привлекателно ли ще стане? Защото колкото в главата си допускам това, точно толкова допускам и възможността за сексуална връзка с циганин. Тоест НИКАК.

Няма да се изплюя в лицето на някой, задето за себе си е избрал да спи с циганка, негова си работа. Но не ме убеждавайте колко са чисти и образовани. Цигани, индийци, пакистанци, араби - не, благодаря!



Тема Re: Инспирирана от темата за междурасов секс...нови [re: High Carbon Steel]  
Автор NapalmDeath (Бивш Пенкелер)
Публикувано04.10.07 16:31



В отговор на:

Аз пък съм виждал и образовани цигани. Повече от един или двама при това.




Аз съм виждал негър албинос, ма не всички са такива
Като гледам си малко тъпичък та да ти обясня. Никой не е казал, че няма образовани цигани, или чисти ... Проблема е че са рядкост, като негрите албиноси

Абетор=филантроп е тъп и прост, не си пие витамините и никога няма да се оправи.


Тема Re: Инспирирана от темата за междурасов секс...нови [re: Roxana]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано04.10.07 16:32



Нямам притеснения да чукам циганка. Ако е с нормална хигиена и изглежда добре - защо не? Виж с циганин - не, щото не си падам по мъже



Между другото преди много години, като бях в казармата съм чукал циганка и беше хубаво

Въобще намирам, че темата има леко расистки привкус, да ме прощавате....

Ярослав Хашек е най-великият писател

Тема що насъскваш и без това многото расисти?!нови [re: Roxana]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано04.10.07 16:34



като имаш предвид, че говорим за нация, гласуваща масово за атака, нали се сещаш какво ще е отношението. аз се потресох от мненията в темата за медицинските сестри и сега наново се потрисам.

хора като хора, ако питаш за личното ми мнение. зависи от човека. не бих пропуснала хоакин кортес, ако ми падне. чист циганин е.

имах една колежка, най-чиста българка, разбираш ли, не може да ги трае тези другите. и в същото време най-безсрамно бе треснала един виден ромски пич, щото е известен. даже се хвалеше с това. аз съм сигурна, че всички расово чисти мацки тук няма да се погнусят примерно от кинтите на чирков, който също си е от този етнос, както упорито се говори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.