Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Пари и външен вид - това е всичконови  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.09.07 20:23



Оказа се напълно вярна констатацията която си направих още през началото на 90те години, че жените гледат само външният вид и парите. Ако имаш перфектен външен вид и си милионер макар и да имаш вътрешни дефекти в характерът няма да имаш никакви проблеми с тях за нищо.Даже може да си пълен боклук и наркоман, но ако си богат и красив това ти е простено. Така например познавам от реалният живот един напълно пропаднал тип точно мой набор, но той няма никакви проблеми с жените защото техните са собственици на няколко фабрики в България. А мен гаджето му само за една единствена експериментална доза кокаин за която споделих пред нея ме разпъна на кръст като ме обяви за последният наркоман при положения, че нейният шмърка едва ли не всеки божи ден от години наред. Така че ако не изглеждаш перфектно макар и само по една точка и не си много много богат независимо от идеалното си джентълменско държание започват да се държат с теб като последният боклук даже и да си най-коректният и точен мъж на земята. С такива жени изобщо няма смисъл да се търсят сериозни връзки, а номерът е да се излъжат да ги вкараш в леглото и после да им биеш шутът като направиш колкото се може повече бройки. Те точно по този начин с абсолютно некоректното си и вулгарно поведение правят мъжете бройкаджий. Вие на какво мнение сте по този въпрос?






Тема Re: Пари и външен вид - това е всичконови [re: FileO99]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано20.09.07 20:37



Няколко въпроса към теб.

Запитал ли си се кои точно жени държат единствено на външния вид и парите?
Ти искаш ли да имаш нещо общо с такива?
Съществуват ли според теб и друг тип и ако да, какво ти пречи да общуваш с тях и да споделиш по същия начин, както направи за другите?



Тема Пак си много краен.нови [re: FileO99]  
Автор *Жap-птицa* (с огнено сърце)
Публикувано20.09.07 20:38



Ще ти дам пример със себе си:
В последно време ме ухажват двама мъже - единия богат и красив....но и тъп,с елементарно държание по принцип.
Втория - по-скоро грозен - никакъв чар....НЕ много богат, но е и беден....НО кавалер, галантен и джентълмен..

Познай кой ме спечели?





Тема Re: Пари и външен вид - това е всичконови [re: FileO99]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано20.09.07 20:40



е,ако това,че жените търсят само пари и външен вид е вярно,значи ти не би трябвало да имаш никакъв проблем с тях

за това колко си богат,знаят всички юзърки от "авто-мото" до "ева и ева"за къщата ти във бояна
а пък за външния вид да не говорим-то се видя какъв си красавец!НЕ!манекен бих казал!от снимката,дето я "хостна"в двата клубааз съм сигурен,че сега поне стотина юзърки са си изкарали снимката на хартия и са спали с неяпрегърнати
тъй че ти не трябва да береш грижа за това
абе,файли,ний грозните и бедните туй го знаем,ама сме се примирили...

Редактирано от out of touch на 20.09.07 20:43.



Тема искам аз да позная!нови [re: *Жap-птицa*]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано20.09.07 20:42



първия?



Тема Re: Пари и външен вид - това е всичконови [re: FileO99]  
Автор BooBooBear (curious)
Публикувано20.09.07 20:49









Тема ...както при мъжете.....нови [re: FileO99]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано20.09.07 20:51



... така и при жените има огромно разнообразие от характери... та не са всички такива каквито ги описваш... Има страхотни жени, които си заслужава един мъж да срешне....
А има и жени касичка...




Някои приемат и кредитни карти...


...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: Пари и външен вид - това е всичконови [re: Caramel]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.09.07 20:59



Аз имам огромен социален диапазон. Като оставим на страна жените с които се срещам в реалният живот на месец си пиша поне с 10 различни потребителки на различни сайтове за запознанства включително тук в дир.бг и мога със сигурност да заявя, че при 90% от тях всичко опира единствено и само до две неща - много пари(поне един милион евро) и перфектен външен вид. В момента в който разберат истината, че съм висок само 169 см и карам Пасат'97 започват да ме заливат с помия от обиди точно както прави една потребителка в момента в клуб Запознанства(да давам ли линк?). От друга страна когато регистрирам друг различен ник и се правя на готин милионер като използвам снимките на един приятел от залата(разбира се с негово лично разрешение) нямам никакъв проблем с тях за нищо макар и да лъжа, че системно се друсам с наркотици. Тоест тях изобщо не ги интересува това че си боклук-наркоман след като си супер красив и имаш няколко фабрики зад гърбът си. Но ако изглеждаш просто добре като мен и бизнесът ти се свежда само до един цех за мебели от който правя по около 3000 лева на месец с теб просто е свършено. И много интересно, че същите тези жени изобщо не изглеждат даже на средно равнище и вземат максимум по 800 лева в някоя фирма. Тогава аз не мога да разбера откъде тези претенции?Ми аз ако бях супер красив милионер щях ли изобщо да обръщам каквото и да било внимание на такива обикновени жени?Той приятелят ми на когото използвам снимките прави поне по 20-22 бройки на година от интернет и реалният живот, поне две от тях му предлагат директно брак и той на всичките им бие шутът!

А другият тип жени са изключителна рядкост, а специално въз основа на дългогодишният ми опит във форумите за запознаства там свестни жени се срещат в по-малко от 1:100...






Тема Re: Пак си много краен.нови [re: *Жap-птицa*]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.09.07 21:02



Изобщо не съм краен защото ти си просто изключение от случая. Примерно в клуб Любов за 5 години системно писане единствените свестни потребителки които съм срещал са Романтика, две на които не пиша никовете им и ти. Тоест четири свестни потребителки от няколко стотин такива! Следователно наистина свестните жени които не са материалистки са точно 1:100.





Тема Re: нещо се опитваш да ме иронизираш?нови [re: out of touch]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.09.07 21:08



На всеки мога да покажа къщата си и цехът си за правене на мебели. Нищо от това което пиша не е лъжа и веднага мога да го докажа. Колкото до външният ми вид само след два месеца и половина отново ще си говорим. А теб лично те съветвам да смегчиш тонът...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.